מגאסון או מגה דרייב?

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

יצחק בומרנג
משתמש רשום
משתמש רשום

מגאסון או מגה דרייב?

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

הי, אני יודע שזאת שאלה שמתאימה יותר לפורום ויג'פריק (לא שאני מזלזל חלילה בפורום הזה, פשוט שם מתעסקים בעיקר במשחקי קונסולות ופה מתעסקים יותר במשחקי מחשב) אבל בגלל שהפורום משום מה לא עובד אני אשאל את זה כאן.

זה לא משהו דחוף שאני צריך להחליט עכשיו, אבל מה אתם ממליצים-מגה דרייב, או מגאסון (NES)?

מצד לNES יש הרבה יותר ערך נוסטלגי

מצד שני למגה דרייב יש יכולות טכניות טובות יותר

מצד אחד הNES הרבה יותר פשוטה ופרקטית

מצד שני המגה דרייב הרבה יותר מהירה וקצבית

לNES יש את סיימון בלמונט ומייק טייסון

למגה דרייב יש את סוניק הקיפוד ומייקל ג'קסון

מה דעתכם?תודה לעוזרים.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: מגאסון או מגה דרייב?

שליחה על ידי dj_anubis »

גם במגה דרייב יש CASTLEVANIA, זה באמת עניין של העדפה אישית, לדעתי הכי טוב פשוט לשחק את זה על אמולטורים בטלויזיה עם גיים פד טוב, המשחקים לא כאלה זולים, תוסיף לזה את חוסר תאימות PAL NTSC תוסיף לזה משלוחים יקרים מארצות הברית על חבילות ממש קטנות...אני לא ממליץ להיכנס לזה, האמולטורים של הקונסולות האלה באמת מריצות את המשחקים אחד לאחד כמו המקורי, אז אתה לא מפסיד כלום

אבל אם כבר בא לך זה באמת עניין של טעם אישי, אתה יכול להשתפשף קצת במשחקים של שני הקונסולות באמולטורים ולפי מה שתאהב יותר להחליט
יצחק בומרנ

שליחה על ידי יצחק בומרנ »

dj_anubis כתב:גם במגה דרייב יש CASTLEVANIA, זה באמת עניין של העדפה אישית, לדעתי הכי טוב פשוט לשחק את זה על אמולטורים בטלויזיה עם גיים פד טוב, המשחקים לא כאלה זולים, תוסיף לזה את חוסר תאימות PAL NTSC תוסיף לזה משלוחים יקרים מארצות הברית על חבילות ממש קטנות...אני לא ממליץ להיכנס לזה, האמולטורים של הקונסולות האלה באמת מריצות את המשחקים אחד לאחד כמו המקורי, אז אתה לא מפסיד כלום

אבל אם כבר בא לך זה באמת עניין של טעם אישי, אתה יכול להשתפשף קצת במשחקים של שני הקונסולות באמולטורים ולפי מה שתאהב יותר להחליט
יש חנות ביהוד שמוכרת את הקונסולות האלו במחירים שפויים, אין כמו הדבר האמיתי...
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

יצחק בומרנ כתב: יש חנות ביהוד שמוכרת את הקונסולות האלו במחירים שפויים, אין כמו הדבר האמיתי...
אשמח אם תשתף אותנו בשם החנות.
יצחק בומרנג
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

idoS כתב:
יצחק בומרנ כתב: יש חנות ביהוד שמוכרת את הקונסולות האלו במחירים שפויים, אין כמו הדבר האמיתי...
אשמח אם תשתף אותנו בשם החנות.
כתבתי את התגובה האחרונה במהירות, בגלל זה העירפול (ובגלל זה גם לא התחברתי).

לחנות קוראים "גיימינג לנד"
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

ככל הנראה השוואה נכונה יותר תהיה בין מגה-דרייב ל-SNES (ולא ל-NES).
מציע לך לעיין גם בשרשור הזה, ובמיוחד בקישור משם לסרטונים של AVGN.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא