בעיה עם הוידאו

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

יצחק בומרנג
משתמש רשום
משתמש רשום

בעיה עם הוידאו

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

טוב, אז אני יודע שזה אחד האוף-טופיקים הפחות קשורים לפורום, אבל הנושא הזה די קרוב לליבי...

אוקיי, אז אולי אתם לא יודעים, אבל יש לי אובססיה חולנ...אממ...זאת אומרת, חיבה מסוימת לשנות ה80 וה90, בעיקר שנות ה80.
אז אין דרך טובה יותר לחיות מחדש את הנוסטלגיה מאשר לשבת בסלון ביום שמשי (זה לא מסובך לעשות את זה, 95% מהימים בישראל הם ימים שמשיים), ולראות סרט בוידאו (או כמו שיורם מקרובים קרובים מבטא את זה:וי-דה-או), אבל מה הבעייה?שבמכשיר הוידאו DVD המשולב הוידאו משום מה לא עובד (על הצג של המכשיר עצמו כשאני מנסה להפעיל קלטת כתוב לי משהו כזה "P 07") אבל הDVD כן, ומכשיר הוידאו המקורי שאני יודע בודאות שהוא עובד, לא יכול להתחבר לטלוויזיה החדשה (יש לו כבל coaxial ואני לא רואה בטלוויזיה חיבור מתאים).

אז אני אודה מאוד מאוד למי שיעזור לי, בין אם הוא יסביר לי איך לסדר את המכשיר המשולב או איך לחבר את הוידאו המקורי לטלוויזיה.

תודה.

נ"ב
מצאתי חיבור מתאים לכבל הישן בטלוויזיה אבל משום מה עדיין לא ראיתי וידאו על המסך.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: בעיה עם הוידאו

שליחה על ידי Octarine »

בעניין המכשיר המשולב, קודם כל תגיד איזה דגם יש לך. אם יש לך את החוברת, אפשר לחפש שם אם יש הסבר על קודים של תקלות.

בעניין המכשיר השני, איזה מין חיבור יוצא מהוידאו ומה החיבורים הנכנסים לטלוויזיה שלך? אפשר למצוא ממירי כבלים מכל הסוגים, אבל לא בטוח שהאיכות תהיה אופטימלית.
יצחק בומרנג
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: בעיה עם הוידאו

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

Octarine כתב:בעניין המכשיר המשולב, קודם כל תגיד איזה דגם יש לך. אם יש לך את החוברת, אפשר לחפש שם אם יש הסבר על קודים של תקלות.

בעניין המכשיר השני, איזה מין חיבור יוצא מהוידאו ומה החיבורים הנכנסים לטלוויזיה שלך? אפשר למצוא ממירי כבלים מכל הסוגים, אבל לא בטוח שהאיכות תהיה אופטימלית.
הדגם שיש לי זה philips dvp620vr, ולא נראה לי שהחוברת עדיין אצלי אבל אני אחפש בכל זאת.

הכבל שמתחבר לידאו זה rf coaxial, ובטלוויזה יש חיבורים לכבלים RCA HDMI, וחיבור אחד שנראה כאילו הוא לכבל RF אבל הוא לא מראה את הוידאו כשניסיתי לחבר אותו.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא