חסימת פרסומות באתר

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: חסימת פרסומות באתר

שליחה על ידי Gordi »

c0olL כתב:זה עדיין לא עובד אבל יש לי חוסם פירסומות וכשעצרתי אותו החלון כן עלה.
מעניין, התקנתי AdBlock Plus על ה-FF ואני עדיין רואה את החלון בלי בעיה. זה יהיה קצת חבל אם חוסם הפרסומות אחראי לחסימת החלון הזה...
עידן כתב:לא קראתי הכל, אבל קפצתי כדי להגיד: מגניב ממש, תמשיכו עם הרעיונות לשיפור וביטלתי את חוסם הפרסומות ב"מסע" :)
תודה תודה, תבוא כל יום :-)
Gordi כתב:דבר היחיד שאני מתלבט לגביו הוא הבוטות של הפיראטים, שזה משהו שדווקא ניסיתי להמנע ממנו במקור (וראיתי שחלקת עלי). חוץ מזה, המנוע לא מספיק מתוחכם כרגע בשביל לאפשר דיאלוג כזה (היום הוא בסך הכל תומך בפינג-פונג חד-משפטי בין גיבראש והפיראטים, בלי אפשרות לתגובות שונות). אני חושב שלממש את מה שהצעת יקח לי חודש, אבל הייתי רוצה לנסות (וזה בלי לכלול את המסך המתחלף, אותו בכלל אין לי מושג איך לממש).
טוב, ישבתי על זה עוד קצת, ונראה לי שהצלחתי להתקדם. המנוע עכשיו תומך בתגובות שונות וגם מאפשר להקליק על העכבר על מנת לעבור למשפט הבא.
RG, כמובן שהתבססתי בכבדות על ההצעה שלך אבל לא הצלחתי להמנע מלעדן את הסגנון של הפיראטים. בנוסף, היו מקומות ששיניתי קצת את הטקסט בגלל סיבות טכניות (למשל: לגרום לכל הפיראטים לדבר בו זמנית) ופעם אחת אפילו ניסיתי להיות שנון (אבל לא בטוח שזה הצליח).
Radioactive Grandpa כתב:ההערכה שלי היא שרב המשתמשים שיראו את זה לא ילחצו על החלון.
ניסיתי להפוך את הפנייה הראשונית לקצת פחות גנרית על ידי הוספת שם המשחק המורד לפנייה, למשל פה:
http://www.old-games.org/helpus.php?gam ... dblocked=1" target="_blank
אולי זה יסייע לרמוז לגולש שלא מדובר בסתם עוד פרסומת. אני מאמין שלאחר הכללת הפנייה הזו בפופ-אפ של ההורדה, יהיה יותר קשה להתעלם ממנה.

RG (וכולם),
יש עוד מה להוסיף? וטו כלשהו על הדיאלוג?
סמל אישי של משתמש
Dol Amroth knight
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Dol Amroth knight »

כרגע זה משום מה לא נטען לי כמו שצריך מה-IE וגייבראש נאלץ לדבר עם שני פיראטים ושארית כובע, מהכרום עובד בסדר.

תמונה
קישקוש בלבוש
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי קישקוש בלבוש »

מופיע לי רק חלון ריק במסך של הורדת משחקים איפשאמור להיות ה "קווסט"..
עריכה: אני משתמש ב-כרום.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אם גורדי הספיק להגיב פעמיים כנראה שלא הייתי פה שנים...

איזה כיף שעבדת על זה, זה תענוג גדול מבחינתי לראות את התסריט הזה עובר למסך. :)
כמה נקודות:
- לגבי התנועה, אם זה כולה סיפור של שורת קוד, הייתי מציע לנטרל אותה במהלך הדיאלוג. והתזוזה למעלה ולמטה גוללת את החלון ברקע, גם את זה כדאי לנטרל אם זה עניין פשוט.
- לגבי העברת המשפטים, הייתי בכל זאת מציע שבחצי השניה הראשונה של הופעת המשפט הקליק לא יעביר את המשפט, כדי למנוע מצב שמישהו מדלג בטעות (זה יכול לקרות מכמה סיבות), ובמנגנון הנוכחי ברגע שהוא מפספס משפט זה אבוד, אין לו איך לראות אותו יותר אלא בהפעלה מחודשת.
- רק להסביר את עצמי: סדר המשפטים שהצעתי הוא מסגיר את התשובה "הנכונה" בכוונה, כדי לאפשר למשתמש שרוצה "לשחק" להמשיך להשתעשע, ומצד שני למשתמש הממהר להגיע לנקודה בדרך המהירה ביותר. אבל אולי זה לא נחוץ, כרגע התוצאה מרגישה קולחת בכל תסריט.
- לגבי הבוטות של הפיראטים, אני שמח שלא לקחת את זה חזק מדי, כבר הכנתי כתב הגנה. אפילו נערכתי לזַמן את אוקטרין בתור עד מומחה לפרות קדושות טרנדיות ולפוליטיקלי קורקט אופנתי. סתם, סתם, אתה יודע שאני מת עליך. אפילו שאני עושה לך סיוטים. פליז אל תרביץ לי.
חלק הדיאלוג שהצעתי אחרי "אני מעדיף לתרום לאתר בדרך אחרת" - אני לא יודע אם זה היה מובן, אבל היה מסר מאוד חשוב אחרי המעטה המחוספס ואני מאמין שהוא כן עובר למשתמש. הוא מיועד לחדד קצת את העובדה הזו למשתמשים שעלולים לחשוב שתרומה רוחנית מספיקה לאתר כדי להתקיים.
גאיבראש כתב:מ-Kazaa
שיפור ענק. בהחלט מצדיק את ויתור ההקנטה את נענע. אגב, האופציה שהצעתי בכמה מקומות, לגבי תשובה שתופיע בתנאי הסתלקותה של אחרת, זה נדחה מטעמים טכניים? כי גם כאן הייתי ממש שמח לנצל את זה, שאחרי התשובה הזו הוא ימשיך לשלוף מהאוב תוכנות P2P ששמם כבר נשכח (העקרון כאן כמו שאמרתי קודם, לאפשר למתעקש להשתעשע להשתעשע, סוג של צ'יפור. וכמובן שיש לקחת בחשבון שמי שמחפש להשתעשע בכוונה - גם לא יתנגד לבוטות פיקנטית).
הצג/הסתר תוכן
פיראט כתב:לי זה מרגיש כמו תאונה
נשבע שחשבתי על המשפט הזה שם! אבל לא הצלחתי למצוא דרך טובה לשלב אותו. מעולה.
פיראט כתב:יו-הו!
יתכן שלא הבנתי, ואולי אני לא קורא את זה באינטונציה הנכונה, אבל זה נשמע לי מביך.
Gordi כתב:...מקומות ששיניתי קצת את הטקסט בגלל סיבות טכניות (למשל: לגרום לכל הפיראטים לדבר בו זמנית)
כן. חבל, הקטעים במקור שבהם כל הפיראטים פורצים ביחד בצחוק הם החלקים הכי מצחיקים והכי נזכרים (memorable) בעיני בדיאלוג. כשהוספתי את זה לטקסט ודמיינתי את זה זה ממש שחזר לי מהתחושה האותנטית (ולכן עשיתי בזה קצת שימוש-יתר, אני מודה...).
Gordi כתב:ניסיתי להפוך את הפנייה הראשונית לקצת פחות גנרית על ידי הוספת שם המשחק המורד לפנייה, למשל פה:
http://www.old-games.org/helpus.php?gam" target="_blank ... dblocked=1
אולי זה יסייע לרמוז לגולש שלא מדובר בסתם עוד פרסומת. אני מאמין שלאחר הכללת הפנייה הזו בפופ-אפ של ההורדה, יהיה יותר קשה להתעלם ממנה.
אני לא חושב שזה יועיל. המסך הזה מוצף בטקסט, והדבר המתבקש ביחס לעוד טקסט הוא להתעלם ממנו. מה שאני חושב שעשוי לעזור הוא GIF מונפש, על רקע שקוף. כך גם העין לא יכולה להתעלם, וגם העובדה שהוא משתלב ברקע של האתר ולא בתוך מסגרת משלו עשויה למנוע את ההתעלמות האוטומטית שגולשים חסרי Adblock ובעלי קוגניציה תקינה פיתחו כדי לשרוד באינטרנט. למשל, הפקמן הזה, שיזוז קצת ליד המסגרת ויצביע עליה, אומר שגאיבראש צריך עזרה.
Gordi כתב:
Radioactive Grandpa כתב:ואגב, עשה חסד עם סבא ושפץ את "כנס" ל"היכנס" או משהו שלא אמור להגיד "אסוף אנשים לפונדק"...
מי שבא, ברוך הבא!
:auphyr:

[עריכה]
עוד שתי נקודות קטנות:
- אם זה פשוט כדאי לקצר את זמן ההשהיה של תגובות קצרות, בנות מלה או כמה מלים בודדות.
- מציע את השינוי הבא:
# כבר תרמתי בעבודה
פ1: מה הוא אמר?
פ2: שהוא רוצה לתרום כליה
(כשסדר התשובות שם את זה מתחת ל"#אולי בפעם אחרת")
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Dol Amroth knight כתב:כרגע זה משום מה לא נטען לי כמו שצריך מה-IE וגייבראש נאלץ לדבר עם שני פיראטים ושארית כובע
בחיי, שיהיו בריאים. תגיד לי בבקשה שזה IE8 ומטה.
קישקוש בלבוש כתב:מופיע לי רק חלון ריק במסך של הורדת משחקים איפשאמור להיות ה "קווסט"..
עריכה: אני משתמש ב-כרום.
תוכל בבקשה לצרף תמונה?
Radioactive Grandpa כתב:אם גורדי הספיק להגיב פעמיים כנראה שלא הייתי פה שנים...
:P
Radioactive Grandpa כתב:איזה כיף שעבדת על זה, זה תענוג גדול מבחינתי לראות את התסריט הזה עובר למסך.
יופי של תסריט, הוא הרוויח זאת ביושר :-)
Radioactive Grandpa כתב:לגבי התנועה, אם זה כולה סיפור של שורת קוד, הייתי מציע לנטרל אותה במהלך הדיאלוג. והתזוזה למעלה ולמטה גוללת את החלון ברקע, גם את זה כדאי לנטרל אם זה עניין פשוט.
לא בטוח שאני רואה את היתרון בנטרול התנועה במהלך הדיאלוג (מלבד אולי נאמנות למקור?). אתה צודק לגבי התזוזה למעלה ולמטה, זה לא היה כזה פשוט לנטרל אבל זה היה יותר מציק להשאיר.
Radioactive Grandpa כתב:לגבי העברת המשפטים, הייתי בכל זאת מציע שבחצי השניה הראשונה של הופעת המשפט הקליק לא יעביר את המשפט, כדי למנוע מצב שמישהו מדלג בטעות (זה יכול לקרות מכמה סיבות), ובמנגנון הנוכחי ברגע שהוא מפספס משפט זה אבוד, אין לו איך לראות אותו יותר אלא בהפעלה מחודשת.
סידרתי.
Radioactive Grandpa כתב:חלק הדיאלוג שהצעתי אחרי "אני מעדיף לתרום לאתר בדרך אחרת" - אני לא יודע אם זה היה מובן, אבל היה מסר מאוד חשוב אחרי המעטה המחוספס ואני מאמין שהוא כן עובר למשתמש. הוא מיועד לחדד קצת את העובדה הזו למשתמשים שעלולים לחשוב שתרומה רוחנית מספיקה לאתר כדי להתקיים.
זה היה מובן (ושנון), אני פשוט לא בטוח שאני מסכים עם המסר - אישית אני מעדיף לקבל תרומה רוחנית על פני תרומה כספית (בכל הנוגע לאתר!).
Radioactive Grandpa כתב:שיפור ענק. בהחלט מצדיק את ויתור ההקנטה את נענע. אגב, האופציה שהצעתי בכמה מקומות, לגבי תשובה שתופיע בתנאי הסתלקותה של אחרת, זה נדחה מטעמים טכניים? כי גם כאן הייתי ממש שמח לנצל את זה, שאחרי התשובה הזו הוא ימשיך לשלוף מהאוב תוכנות P2P ששמם כבר נשכח (העקרון כאן כמו שאמרתי קודם, לאפשר למתעקש להשתעשע להשתעשע, סוג של צ'יפור. וכמובן שיש לקחת בחשבון שמי שמחפש להשתעשע בכוונה - גם לא יתנגד לבוטות פיקנטית)
הדיאלוג שלך היה מספיק טוב בשביל שאטרח להוסיף תמיכה :-)
Radioactive Grandpa כתב:יתכן שלא הבנתי, ואולי אני לא קורא את זה באינטונציה הנכונה, אבל זה נשמע לי מביך.
כן, גם לי, לקחתי את זה מפה כשחיפשתי ציטוטי פיראטים. בכל מקרה, נפטרתי מזה.
Radioactive Grandpa כתב:כן. חבל, הקטעים במקור שבהם כל הפיראטים פורצים ביחד בצחוק הם החלקים הכי מצחיקים והכי נזכרים (memorable) בעיני בדיאלוג. כשהוספתי את זה לטקסט ודמיינתי את זה זה ממש שחזר לי מהתחושה האותנטית (ולכן עשיתי בזה קצת שימוש-יתר, אני מודה...).
צר לי, אבל הפעם זה לא בא בחשבון...
Radioactive Grandpa כתב:אני לא חושב שזה יועיל. המסך הזה מוצף בטקסט, והדבר המתבקש ביחס לעוד טקסט הוא להתעלם ממנו. מה שאני חושב שעשוי לעזור הוא GIF מונפש, על רקע שקוף. כך גם העין לא יכולה להתעלם, וגם העובדה שהוא משתלב ברקע של האתר ולא בתוך מסגרת משלו עשויה למנוע את ההתעלמות האוטומטית שגולשים חסרי Adblock ובעלי קוגניציה תקינה פיתחו כדי לשרוד באינטרנט. למשל, הפקמן הזה, שיזוז קצת ליד המסגרת ויצביע עליה, אומר שגאיבראש צריך עזרה.
ובכן, זה אירוני, כי אני חושב ש-Animated GIFs הם הסיבה שהמציאו את AdBlock במקור... אני לא רוצה להיות בוטה מדי, גם אם זה יעלה לי בכניסות. הפסד שלהם!
Radioactive Grandpa כתב:- אם זה פשוט כדאי לקצר את זמן ההשהיה של תגובות קצרות, בנות מלה או כמה מלים בודדות.
אני מסכים שזה יהיה נחמד. לא מבטיח.
Radioactive Grandpa כתב:מציע את השינוי הבא:
התקבל.

אז... זה מוכן?
c0olL
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי c0olL »

האד בלוק שלי בפיירפוקס עדיין לא מאפשר לפירטים לעלות... ברגע שאני מבטל ומרפרש זה כן עולה.
אני לא יודע איך ההגדרות שלי שונות מההגדרות אצלך, אבל נראה לי שכדאי לתקן את זה אחרת פיספסנו את המטרה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:אני פשוט לא בטוח שאני מסכים עם המסר - אישית אני מעדיף לקבל תרומה רוחנית על פני תרומה כספית (בכל הנוגע לאתר!)
אתה הבוס. (ואתה בר מזל. במקרה אני מכיר איזו תיבה מלאה בתרומות רוחניות מפה ועד ההודעה החדשה על בוא העת.)
Gordi כתב:הדיאלוג שלך היה מספיק טוב בשביל שאטרח להוסיף תמיכה :-)
יש :)
(אז אני שוב מציין את ההצעה לאפשר את "אני עדיין מגבש דעה" רק אחרי "לא משהו", זה מגביר את האפקט הקומי לדעתי.)
Gordi כתב:כן, גם לי, לקחתי את זה מפה כשחיפשתי ציטוטי פיראטים. בכל מקרה, נפטרתי מזה.
גם מה"הידד" הייתי שמח להיפטר (הם כבר כאן, אתה לא צריך להתרפס ועוד מפיו של פיראט מחוספס :tongue: ).
Gordi כתב:ובכן, זה אירוני, כי אני חושב ש-Animated GIFs הם הסיבה שהמציאו את AdBlock במקור... אני לא רוצה להיות בוטה מדי, גם אם זה יעלה לי בכניסות. הפסד שלהם!
נו, כרצונך... אני מסכים שזה הפסד שלהם, אבל אני לא חושב שאפשר להאשים אותם. לדעתי מרב שהסיכוי שמישהו ילחץ על זה בדף ה"הערות לאחר הורדת משחקים" קלוש, אפשר לוותר על ההופעה של זה שם.

Gordi כתב:אז... זה מוכן?
זה בהחלט נראה קרוב :)
עוד מישהו מוכן לחוות דעה?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Radioactive Grandpa כתב:עוד מישהו מוכן לחוות דעה?
זה מגניב ועובד יותר טוב מקודם.
אולי רק להגדיל קצת את החלון או למקם אותו במרכז כדי שימשוך יותר תשומת לב.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

c0olL כתב:האד בלוק שלי בפיירפוקס עדיין לא מאפשר לפירטים לעלות... ברגע שאני מבטל ומרפרש זה כן עולה.
אני לא יודע איך ההגדרות שלי שונות מההגדרות אצלך, אבל נראה לי שכדאי לתקן את זה אחרת פיספסנו את המטרה.
מבאס מאוד. במה אתה משתמש? אני ניסיתי עם Adblock Plus 2.4.1.
Radioactive Grandpa כתב:(אז אני שוב מציין את ההצעה לאפשר את "אני עדיין מגבש דעה" רק אחרי "לא משהו", זה מגביר את האפקט הקומי לדעתי.)
במחילה, אני מתעצל בינתיים כי זה מסובך ועם כל שינוי אני משתדל לעשות סבב QA די רציני :-)
Radioactive Grandpa כתב:גם מה"הידד" הייתי שמח להיפטר
לא זוכר אם הייתה סיבה טכנית להוסיף את ההערה הזו, אם תתן לי משפט אחר במקום זה יהיה הכי פשוט.
Octarine כתב:זה מגניב ועובד יותר טוב מקודם.
תודה!

העלתי את זה. השלב הבא: הוספה לחלון הקופץ של ההורדה.
c0olL
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי c0olL »

בדקתי וזאת גם הגירסה שיש לי. לא יודע מה הבעיה...
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:במחילה, אני מתעצל בינתיים כי זה מסובך ועם כל שינוי אני משתדל לעשות סבב QA די רציני :-)
מה לגבי למקם את התגובות המתחלפות (iMesh ושות') באותו מקום שבו הופיעה האפשרות הקודמת? מסובך מדי?
Gordi כתב:לא זוכר אם הייתה סיבה טכנית להוסיף את ההערה הזו, אם תתן לי משפט אחר במקום זה יהיה הכי פשוט.
טכנית? בהצעה השלמה הראשונה שלי שמתי שם צחוק של כולם. אפשר לדעתי פשוט לוותר על זה. אם אתה רוצה בכל זאת לחצוץ שם עם תגובה, אפשר להוסיף "איזו הפתעה..." או "ילד חכם..." או משהו כזה.
Gordi כתב:העלתי את זה. השלב הבא: הוספה לחלון הקופץ של ההורדה.
:thumbright:
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:
Gordi כתב:במחילה, אני מתעצל בינתיים כי זה מסובך ועם כל שינוי אני משתדל לעשות סבב QA די רציני :-)
מה לגבי למקם את התגובות המתחלפות (iMesh ושות') באותו מקום שבו הופיעה האפשרות הקודמת? מסובך מדי?
נראה לי שכן, מעדיף לוותר בינתיים.
Radioactive Grandpa כתב:
Gordi כתב:לא זוכר אם הייתה סיבה טכנית להוסיף את ההערה הזו, אם תתן לי משפט אחר במקום זה יהיה הכי פשוט.
טכנית? בהצעה השלמה הראשונה שלי שמתי שם צחוק של כולם. אפשר לדעתי פשוט לוותר על זה. אם אתה רוצה בכל זאת לחצוץ שם עם תגובה, אפשר להוסיף "איזו הפתעה..." או "ילד חכם..." או משהו כזה.
הלכתי על הראשון.
Radioactive Grandpa כתב:
Gordi כתב:העלתי את זה. השלב הבא: הוספה לחלון הקופץ של ההורדה.
:thumbright:
בוצע.
אגב, בינתיים בערך שליש מהגולשים שרואים את הפנייה (בעמוד ההורדה או בחלון הקופץ) נכנסים ל-Scumm Bar להמשך הדיאלוג. עם זאת, מדובר רק בסטטיסטיקה של כמה ימים.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אם מדברים על פרסומות, הייתה תקופה לאחרונה שהאתר התמלא בחלונות פרסומות מעצבנים, גם בפורום (בדיפנס?)(גם וגם).
עכשיו זה חזר לשלוש פרסומות באתר - בבאר העליון, בשמאלי ובתחתית החלון האמצעי. ככה זה טוב, בולט אך לא מעצבן.
גורדי, אני לא יודע אם אתה מנסה שינויי עיצוב, אבל בבקשה תשאיר את המצב כמו שהוא.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

בחיי שזה לא הייתי אני :shock: .
אולי מדובר בהשתלת פרסומות על ידי סרגל כלים או תוכנה חיצונית?
מישהו אחר נתקל בתופעה כאן באתר?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אני חוץ מהרפרנס לא הבנתי על מה הוא מדבר...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא