חסימת פרסומות באתר

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

חסימת פרסומות באתר

שליחה על ידי Gordi »

אז אני עדיין לא מתכוון לבקש תרומות כספיות מהגולשים, אבל כן קשה לי רעיונית עם הטרנד של השנים האחרונות "לצרוך" אתרי תוכן ולחסום פרסומות.
אפשר להתמודד עם החסימה ברמה הטכנולוגית, אבל אני לא רואה טעם - זאת מלחמה שאין בה מנצחים. נראה לי שעדיף לפנות ללב של הגולשים :-)

אז בלי יותר מדי הקדמות, הנה נסיון:
http://www.old-games.org/helpus.php?adblocked=1" target="_blank

הדף יוצג כך אך ורק לגולשים שחוסמים פרסומות.
מה אתם אומרים? הרעיון מובן? זה עובד כמו שצריך? יש מקום לשיפורים בדיאלוג?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: חסימת פרסומות באתר

שליחה על ידי Ingsoc »

מגניב :)

ושאלה, הכסף הוא לפי כמות הצגת הפרסומות או מספר ההקלקות עליהם?
c0olL
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי c0olL »

חוץ מחלון של ידידי אפשר להחליף איתך מילה אני לא רואה כלום. ניסיתי ללחוץ עם העכבר בכל מיני מקומות אבל לא קורה שום דבר
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

c0olL כתב:חוץ מחלון של ידידי אפשר להחליף איתך מילה אני לא רואה כלום. ניסיתי ללחוץ עם העכבר בכל מיני מקומות אבל לא קורה שום דבר
אתה אמור להכנס אל הפונדק (עי"י לחיצה עם העכבר על הדלת).
c0olL
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי c0olL »

בפיירפוקס לא קורה כלום, אז ניסיתי בכרום ועובד.

זה חמוד, אבל אני לא יודע אם היתי טורח לדבר עם הפיראטים האלו עד הסוף אם לא היתי נכנס לזה במיוחד מכאן.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Gordi כתב:אז אני עדיין לא מתכוון לבקש תרומות כספיות מהגולשים, אבל כן קשה לי רעיונית עם הטרנד של השנים האחרונות "לצרוך" אתרי תוכן ולחסום פרסומות.
פוי, לא ייאמן. מי הם האנשים השפלים שעושים מעשה כזה? איך הם לא מתביישים, איזה גועל נפש. :angel12:

אני מעריך מאוד את הגישה שלך ותומך בה.
אני חושש שקל מדי להתעלם מזה שם בין כל הטקסט הזה שגם ככה כולם מתעלמים ממנו ברגע שהם מבינים שמה שהם חיפשו, ההורדה, נמצאת בחלון הקופץ. יש אפשרות להעביר את זה לשם, מתחת ללינק ההורדה הסופי?

אדיר, אדיר!! אהבתי מאוד, ואפשרויות הדיאלוג בפתיחה ממש מצחיקות. הבעיה: זה מאוד איטי, וכל פעם עם תשובה "שגויה" צריך לעשות את כל הדיאלוג מתחילתו כדי להגיע לפאנצ' (והמטרה היא מן הסתם שהם יגיעו לפאנצ' ואסור שהם יאבדו את הסבלנות באמצע) וזה לוקח המון זמן. אז הייתי מציע שני דברים: נקודות עוגן לדיאלוג, ושלאחר שניה או חצי שניה שהטקסט מוצג קליק בעכבר יכול להעביר למשפט הבא. אני גם תוהה אם לא כדאי לרמוז בנוסף בצורה ברורה יותר לחסרי הסבלנות. ההערכה שלי היא שרב המשתמשים שיראו את זה לא ילחצו על החלון.
עוד נקודה קטנטנה, יש מלא באגים עם אנימציית ההליכה, אבל זה כמובן זניח. הביצוע ענק.
c0olL כתב:בפיירפוקס לא קורה כלום, אז ניסיתי בכרום ועובד.
עובד אצלי סבבה בשניהם.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Radioactive Grandpa כתב: אדיר, אדיר!! אהבתי מאוד, ואפשרויות הדיאלוג בפתיחה ממש מצחיקות. הבעיה: זה מאוד איטי, וכל פעם עם תשובה "שגויה" צריך לעשות את כל הדיאלוג מתחילתו כדי להגיע לפאנצ' (והמטרה היא מן הסתם שהם יגיעו לפאנצ' ואסור שהם יאבדו את הסבלנות באמצע) וזה לוקח המון זמן. אז הייתי מציע שני דברים: נקודות עוגן לדיאלוג, ושלאחר שניה או חצי שניה שהטקסט מוצג קליק בעכבר יכול להעביר למשפט הבא. אני גם תוהה אם לא כדאי לרמוז בנוסף בצורה ברורה יותר לחסרי הסבלנות. ההערכה שלי היא שרב המשתמשים שיראו את זה לא ילחצו על החלון.
מש'א.
רק לעשות את זה יותר בולט בעמוד, והרבה יותר קצר.

*הולך להוריד את מסע מהרשימה של ה-Adblock* :walk:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

בעצם, אני חושב שבמקום נקודות עוגן לדיאלוג אחרי שהוא מפסיק עדיף לארגן אותו כך בלולאות כך שיהיה מוכרח להיות רצף אחד ויחיד (אבל כאמור, זה צריך להיות קצר בכל מקרה).
ואגב, עשה חסד עם סבא ושפץ את "כנס" ל"היכנס" או משהו שלא אמור להגיד "אסוף אנשים לפונדק"...

[עריכה]
חשבתי על זה עוד קצת. אני מציע שהתשובות של הפיראטים לתגובות שגויות של גאיבראש תהינה שונות ובהתאם לסיטואציה. לאחר מכן בד"כ גאיבראש יגיב במשפט ויחזור לאפשרויות שעמדו לרשותו.
בהערה צדית אני מוסיף שלדעתי הפיראטים לא צריכים לצאת מהדמות, וצריכים להמשיך להיות גסים וציניים עד הסוף. זה לא סותר את "הפניה ללב" של הגולשים, ההומור והדיאלוג כבר מנמקים את הדברים בין השורות ושובים את הלב לטעמי, והצורך להתחנף לגולשים או לחזור פתאום לממלכתיות מתייתר.
הנה הצעה:

[אפשרויות #1, בחירה שגויה]
(פיראטים): אז הגעת למקום הלא הנכון. יאללה, 'תחפף מפה.
(תגובה): בעצם,
[אפשרויות #1]
----
[אפשרויות #2, בחירה שגויה]
(פיראטים): חה! הילדון הזה לא שמע על "מסע אל העבר"
(תגובה): "מסע אל העבר", כמובן!
[המשך מבחירה נכונה]
----
[אפשרויות #3, בחירה שגויה]
(פיראטים): טוב, חפרנו מספיק. 'תחפף...
(תגובה): לא, מה שנסיתי לומר זה...
[אפשרויות #3]
----
[אפשרויות #4, בחירה שגויה]
(פיראטים): גם הפרצוף שלך פחות מעניין אותי. לך תמלא לי את הספל בגרוג.
(תגובה): אה, לא שמעתי טוב, כמה עולה לתחזק אותו שאלתם?
[אפשרויות #4]
----
[אפשרויות #5, בחירה שגויה]
(פיראטים): החיים זה לא פיקניק, ילד.
[המשך מבחירה נכונה]
----
[אפשרויות #7, בחירה שגויה]
כרגע אין לי רעיון, אבל מכאן הייתי משכתב קצת את העניינים ושומר על הפאסון של הפיראטים.
הם יכולים להודיע לו בסוף שהוא הוכיח שהוא ראוי להיות פיראט, ואז הוא מקבל טי-שירט שכתוב עליה "במסירות נפש עצומה ניטרלתי את חוסם הפרסומות שלי, וכל מה שקיבלתי זה משחק ענתיקה בן 20 שנה". :lol:
כצפוי לא היה לי רעיון איך לקצץ באורך הדיאלוג הזה, אבל אם באמת מיישמים את העקרון הזה ואת האפשרות להעביר משפטים, יכול להיות שזה לא נחוץ.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

זה לא פייר, לא הספקתי

שליחה על ידי brother34 »

תשאיר לסבא לשפץ דיאלוגים, כמובן.
גם לי הפריע חוסר האפשרות לעבור הלאה אחרי שקראתי את המשפט.
בקיצור אני לא מחדש כלום, העיקר - רעיון נהדר וביצוע מוצלח! ועוד עם גאיבראש! יו הוו הו.
טוב, גם פה אני לא מחדש... :sad7:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

לאשש זה לא פחות חשוב, אחינו. :)

המרצת אותי להשלים את המלאכה.
הנה זה. כללתי תגובות שונות גם מצד הפיראטים, זה יכול להוסיף המון.
הצג/הסתר תוכן
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

ראשית - רעיון וביצוע מגניב :)
שנית - אני תומך בכל ההצעות של R.G, בעיקר להראות איכשהו שמי שיש לו חוסם פרסומות צריך לבדוק את התמונה הזו כי אני יכול להגיד לך בוודאות שאין שום סיכוי שאני הייתי מקליק שם אלמלא כיוונת אותי.
יצחק בומרנג

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

אשמח לעזור לכם!
אני אישית לא משתמש בכלל בחוסם הפרסומות, אבל פירסמתי בפורום שאני חבר בו הודעה עם בקשה לאפשר פרסומות באתר הזה.
ואגב, אני חושב שההצעות של הסבא הרדיואקטיבי באמת מועילות, הן יעשו את כל ה"משחק" הרבה יותר מעניין.
אגב, אהבתי את הדרך שאתם מבקשים מהמשתמשים לא לחסום פרסומות, במקום לכתוב איזה הודעה ארוכה, לתת להם לשחק בקווסט, אחלה רעיון!

ואם כבר פרסומות... :roll:

פורום בומרנג.
כמו תמיד, נשמח לשיתופי פעולה והדדיות בין שני האתרים האלו על מנת לשמר את שנות השמונים והתשעים.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

קודם כל, תודה לכולם על הפידבק החיובי :-)
Ingsoc כתב:ושאלה, הכסף הוא לפי כמות הצגת הפרסומות או מספר ההקלקות עליהם?
לפי מספר ההקלקות. אבל, באותו עניין, אני מבקש לא להקליק "סתם" - לא רק שזה לא הוגן כלפי המפרסמים שמוציאים כסף על לקוח שלא באמת מעוניין במוצר שלהם, גוגל גם בדרך כלל יודעים לאתר הקלקות כאלה ולבטל אותן. כך שבגדול, אף אחד לא מרוויח מהקלקות שאינן בתום לב.
c0olL כתב:חוץ מחלון של ידידי אפשר להחליף איתך מילה אני לא רואה כלום. ניסיתי ללחוץ עם העכבר בכל מיני מקומות אבל לא קורה שום דבר
הסתדר בסוף גם עם FF? אתה מפעיל את הגרסה האחרונה? (יש לך חוסם פרסומות? :-) )
Radioactive Grandpa כתב:יש אפשרות להעביר את זה לשם, מתחת ללינק ההורדה הסופי?
זה רעיון טוב, אני מאמין שאקשר גם משם.
Radioactive Grandpa כתב:ש מלא באגים עם אנימציית ההליכה
כן, התייאשתי מלהלחם בזה, זה גדול עלי. מסכים שזה זניח :-)
Radioactive Grandpa כתב:הנה זה. כללתי תגובות שונות גם מצד הפיראטים, זה יכול להוסיף המון.
זה אחלה, כל הכבוד! הדבר היחיד שאני מתלבט לגביו הוא הבוטות של הפיראטים, שזה משהו שדווקא ניסיתי להמנע ממנו במקור (וראיתי שחלקת עלי). חוץ מזה, המנוע לא מספיק מתוחכם כרגע בשביל לאפשר דיאלוג כזה (היום הוא בסך הכל תומך בפינג-פונג חד-משפטי בין גיבראש והפיראטים, בלי אפשרות לתגובות שונות). אני חושב שלממש את מה שהצעת יקח לי חודש, אבל הייתי רוצה לנסות (וזה בלי לכלול את המסך המתחלף, אותו בכלל אין לי מושג איך לממש). במקרה הגרוע ביותר אפשר להתפשר על נקודות עוגן, כפי שהוצע קודם.
Og כתב:בעיקר להראות איכשהו שמי שיש לו חוסם פרסומות צריך לבדוק את התמונה הזו כי אני יכול להגיד לך בוודאות שאין שום סיכוי שאני הייתי מקליק שם אלמלא כיוונת אותי.
אני מבין את הבעיה אבל מצד שני הייתי מאוד שמח אם הפאנץ' היה נשלף באמצע הדיאלוג, בלי לגלות קודם לשם מה התכנסנו היום. מישהו יכול לחשוב על דרך לעשות את זה?
Radioactive Grandpa כתב:ואגב, עשה חסד עם סבא ושפץ את "כנס" ל"היכנס" או משהו שלא אמור להגיד "אסוף אנשים לפונדק"...
מי שבא, ברוך הבא!
c0olL
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי c0olL »

זה עדיין לא עובד אבל יש לי חוסם פירסומות וכשעצרתי אותו החלון כן עלה. (אני מתנצל אבל יש אצלי סיבות מיוחדות שלא מאפשרות לי לבטל אותו בדרך קבע, אפילו באתר הזה)
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

לא קראתי הכל, אבל קפצתי כדי להגיד: מגניב ממש, תמשיכו עם הרעיונות לשיפור וביטלתי את חוסם הפרסומות ב"מסע" :)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא