שאלה:אני יכול לעצב את המחשב שלי בסגנון שנות ה80-90?

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

אורח

שאלה:אני יכול לעצב את המחשב שלי בסגנון שנות ה80-90?

שליחה על ידי אורח »

כי פשוט יש לי ווינדוס 7 ואני חולה על שנות ה80-90, וגם אני יודע שבXP יש אפשרות לשנות את זה בהתאמה אישית בבחירת ערכה "ווינדוס קלאסי" דרך השולחן עבודה אבל בווינדוס 7 אין אפשרות כזאת אז אפילו אם יש לכם תוכנה להורדה זה גם יהיה טוב, משהו שיגרום למחשב שלי להראות כמו מחשב משנות ה80-90 אפילו כמו כומדור64 מצידי זה גם יהיה טוב.
שבת שלום.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: שאלה:אני יכול לעצב את המחשב שלי בסגנון שנות ה80-90?

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

שנות ה-80?..
אבל אתה מדבר על המראה של חלונות, לא קישוט של החומרה הפיזית שלך, לא? אני חושב שאתה די מוגבל במה שאתה יכול לעשות (בהנחה שאתה עדיין רוצה פונקציונליות של חלונות 7). ובכלל, מערכות הפעלה גראפיות ברמה של חלונות 95 שאותן העיצוב "Windows Classic" של חלונות XP מְחַקֶה קיימות הרי משנות ה-90 המאוחרות. וכן קיים לזה משהו מקביל בחלונות 7 (קליק ימני על רקע שולחן העבודה, Personalize, וזה שם למטה ב-Basic and High Contrast Themes). בנוסף אתה יכול לחזק את התחושת הרטרו עם טפט מתאים. למשל של חלונות 95 (לחפש את המקורי ברשת, או להשתמש בעיצוב שלי למסע אל העבר), או סתם צילום מסך מעובד של ממשק DOS או משהו בן התקופה.
מעבר לדברים הבסיסיים האלו, אני לא מכיר mode או משהו כזה שעושה את הכל קומפלט. אולי אם תחפש ברשת תמצא, אבל אני מניח שתצטרך לעשות את הרב בעצמך בהתאמה אישית והרכבה של כל הדברים (ערכת רטרו של סמני עכבר, צלילי מערכת, אייקונים, וכו').
אורח

שליחה על ידי אורח »

Radioactive Grandpa כתב:שנות ה-80?..
אבל אתה מדבר על המראה של חלונות, לא קישוט של החומרה הפיזית שלך, לא? אני חושב שאתה די מוגבל במה שאתה יכול לעשות (בהנחה שאתה עדיין רוצה פונקציונליות של חלונות 7). ובכלל, מערכות הפעלה גראפיות ברמה של חלונות 95 שאותן העיצוב "Windows Classic" של חלונות XP מְחַקֶה קיימות הרי משנות ה-90 המאוחרות. וכן קיים לזה משהו מקביל בחלונות 7 (קליק ימני על רקע שולחן העבודה, Personalize, וזה שם למטה ב-Basic and High Contrast Themes). בנוסף אתה יכול לחזק את התחושת הרטרו עם טפט מתאים. למשל של חלונות 95 (לחפש את המקורי ברשת, או להשתמש בעיצוב שלי למסע אל העבר), או סתם צילום מסך מעובד של ממשק DOS או משהו בן התקופה.
מעבר לדברים הבסיסיים האלו, אני לא מכיר mode או משהו כזה שעושה את הכל קומפלט. אולי אם תחפש ברשת תמצא, אבל אני מניח שתצטרך לעשות את הרב בעצמך בהתאמה אישית והרכבה של כל הדברים (ערכת רטרו של סמני עכבר, צלילי מערכת, אייקונים, וכו').
תודה רבה!
אורח

שליחה על ידי אורח »

בסוף הצלחתי לשנות את המראה של המחשב ע"י חיפוש "התאמה אישית ב"התחל" ו"שנה את ערכת הצבעים שלך", אבל אני לא יכול לשנות את הרקע כי יש לי ווינדוס 7 strster, יש איזו דרך שבה אני יכול לשנות את הרקע?
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

בשביל חוויה אופטימלית אני ממליץ לך להתקין Virtual PC
סמל אישי של משתמש
פאקמן
משתמש רשום
משתמש רשום

ערוך

שליחה על ידי פאקמן »

ערוך, נא למחוק.
אורח

שליחה על ידי אורח »

פאקמן אין לי "התאם אישית"

ושוב אני אנסה את התוכנה שניתנה כאן אבל אם למישהו יש איזו דרך שאני יכול לשנות את הרקע בווינדוס 7 בstarter זה גם יעזור.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אני לא חושב ש-Virtual PC או כל דבר בכיוון הזה זה מה שאתה מחפש. זה לא לעצב את מערכת ההפעלה שלך כך שתיראה כמו חלונות 95 - זה ממש להפעיל את חלונות 95 על המחשב שלך בתוך חלונות 7 (כמו שאמרתי - בהנחה שאתה רוצה פונקציונליות של חלונות 7 ואתה מדבר רק על עיצוב, וירטואליזציה ואמולציה הן לא המענה בשבילך).

אני לא מכיר את מהדורת Starter, לפי ויקיפדיה אני רואה שהיא הבסיסית ביותר אבל קשה לי להאמין שאי אפשר לעשות בה דברים כל-כך אלמנטריים כמו קביעת טפט לשולחן העבודה. זה אמור להיות גם כן ב-Personalize, מתחת לאזור הבחירה של ערכות הנושא, יש שם ארבע אפשרויות, ואחת מהן היא Desktop Background. שם תוכל לבחור תמונה (או תמונות מתחלפות). לחילופין תוכל לקבוע את זה דרך התמונה המבוקשת עצמה - אם תפתח אותה בצייר של חלונות, בפתיחת תפריט התכנה נמצאת האפשרות Set as desktop background.
אורח

שליחה על ידי אורח »

אוקי אני אנסה ואעדכן.
תודה לעוזרים?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אכן, תודה לעוזרים. הי רגע!

תודה אתה לעוזרים.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

למה אתה משתמש במהדורת Starter?
אורח

שליחה על ידי אורח »

כי יש לי מחשב מיני נייד וזה בא מובנה עם המחשב.
אורח

Re: אכן, תודה לעוזרים. הי רגע!

שליחה על ידי אורח »

Radioactive Grandpa כתב:תודה אתה לעוזרים.
מצטער, כתבתי בפלאפון ובטעות יצא לי סימן שאלה עוזרי היקר!
אורח

שליחה על ידי אורח »

idos055 כתב:בשביל חוויה אופטימלית אני ממליץ לך להתקין Virtual PC
תודה רבה רבה לך!ניסיתי את התוכנה הזאת, וממש התרגשתי!
אגב, אם חשבתם שאני בן 20-30 או משהו כזה, אז אני לא, אני בן 15 ואני פשוט חולה על שנות ה80-90, כן אני יודע שזה מוזר אבל אין מה לעשות, כל פעם שאני רואה משהו שקשור לשנות ה90 80 אני מתרגש כאילו באמת הייתי שם, מוזר אני יודע...
אורח

שליחה על ידי אורח »

רק שאלה אחרונה, איך אני יכול להתחבר לאינטרנט דרך המחשב(אם אני בכלל יכול)?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא