הפן הטכני קל איתי

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: הפן הטכני קל איתי

שליחה על ידי brother34 »

Radioactive Grandpa כתב: (הקישור להמלצה על שום מה? להזכיר לי לשחק בזה כבר?)
:blackeye: No pressure
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Og כתב:Earthworm Jim SE [...] (כמובן ללא רצועות המוזיקה, אם יש, אני לא זוכר).
אם הן קיימות בגרסה באתר? 3.85MB? אני מניח שלא. אבל למשחק יש פסקול.
Gordi כתב:אני לא בטוח שהקביעה שלך "מי שלא מבין שזה שגוי לנסות להפעיל את קובץ ה-bat/exe ישירות מתוך הארכיון, גם לא ידע להכניס את הנתיב של התיקייה הקיימת המבוקשת כך שהקבצים יחולצו ישירות אליה" נכונה. אני מניח שמה שהכי היה עוזר זה מדגם מייצג .....
אני מן הסתם לא יכול להוכיח אותה, אבל עם כל הכבוד למדגם מייצג, אני לא חושב שהקביעה הזו מרחיקת לכת. גרירה של קבצים היא פעולה הרבה יותר בסיסית ואינטואיטיבית מכתיבת נתיב של תיקייה. אם אתה רוצה לוודא שהשיטה הנוכחית תעבוד, אתה צריך לומר למשתמש להוריד את הקובץ ישירות לתוך התיקייה של המשחק שנוצרה לאחר שחולצה כשהקובץ ההוא ירד, או להפעיל את קובץ הארכיון החדש רק אחרי שהוא העביר אותו לשם. כך או כך לא תוכל להסתמך על ברירת המחדל, ותצטרך לסמוך על המשתמש. אני בספק רב שהרווחת משהו מהתהליך המסורבל הזה. אם אתה לא מסכים שמי ששרד אותו, או שהיתה לו הבנה מספקת במחשבים כדי לדעת איך לחלץ קבצים או שהוא גם ככה נזקק להוראות מפורטות, אני לא אמשיך לנסות לשכנע...
Gordi כתב:זה מתחיל מבניית ה-Front-End וה-Back-End של התוספת הזו, כלומר, שינוי דף הורדת המשחק ושינוי ממשק הניהול + הטבלאות. אחר מגיע שלב בניית החבילות .....
וואו, אני כל-כך לא מסכים איתך שאני לא יודע איפה להתחיל.... :)
כתבתי עכשיו הודעה ארוכה שבה חלקתי על כל נקודה ונקודה שטענת כאן, כדי להראות לך שאתה טועה, ובסוף הוכחתי את השורה התחתונה שלך: זה תמיד יוצא יותר עבודה... בקיצור, אין ספק שעבודת מחשבה שנדרשת כדי לתכנן משהו טוב היא לרב דבר שדורש מאמץ וזמן, ובעיקר נכונות. אני מאמין שזה באמת יכול להיות משהו טוב, ושזה עשוי באמת להיות תובעני בהתחלה, אבל לא בהמשך. בנקודות קצרצרות: לפי האופן שבו אני רואה את זה מתגשם, לא צריכה להיות אחריות פרטנית על כל חבילה, אפילו לא צריך מדריך, העדכונים של דוסבוקס לא ממש צריכים להטריד אותנו ומספר החבילות הרבה יותר מצומצם ממה שאנחנו עשויים לחשוב, וכל התהליך הוא מדורג ופרודוקטיבי. לכל עניין אפשר לתפור פתרון אלגנטי. אמרת (אולי רק על עניין אחר) שאתה צריך לתת לזה לשקוע. אם זה יעניין אותך יותר, אחלץ את מה שכתבתי כרגע מהגניזה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:אם הן קיימות בגרסה באתר? 3.85MB? אני מניח שלא. אבל למשחק יש פסקול.
תודה.
Gordi כתב:אחד מיוחד למשחק ההוא שדורש גם Cycles מיוחדים וגם output מותאם אישית, ועוד אחד למשחק שחייבים לשנות לו את ה-core
אף משחק לא דורש output מותאם אישית, output היא הגדרה חיצונית של SDL שקובעת איך האות הגרפי שמתקבל מדוסבוקס יפורש במחשב שלך. המשחק (או כל מה שרץ בתוך דוסבוקס) לא יכול "לראות" את הoutput.
CORE ו-CYCLES הםא שני ערכים שאפשר לשנות בזמן ריצה, לדוגמה, אם בקובץ GO.BAT יופיע לפני קובץ ההפעלה של המשחק הטקסט:
core=dynamic
cycles=20000
זה יבוצע בדיוק כאילו זה היה רשום בקובץ הCONF.
ואין חיסרון בזה, אם המשחק מופעל מחוץ לדוסבוקס מערכת ההפעלה תתעלם מהפקודות האלה (כלומר, היא תיתן bad command or file name אבל המשתמש לא יראה את זה).
למעשה, ההגדרה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שלא יכולה להירשם בשורת הפקודה של דוסבוקס ותהיה הכרחית למשחקים מסויימים היא:
machine=cga
דוגמאות שאני זוכר כרגע: gauntlet הראשון, הגרסה המקורית של דיגר ו-Jungle hunt (אף אחד מהם לא נמצא באתר, אגב. אני לא זוכר אם בכלל יש באתר משחקים שחייבים CGA).
Gordi כתב:איכשהו זה תמיד יוצא יותר עבודה :-P
אני חייב להסכים, לדעתי זה רחוק מאד מלהיות "כמה דקות".
Gordi כתב:יש לכך תקדימים. אני מעדיף, במקרה כזה, שלכל הפחות ישאר תיעוד כלשהו של הערך המקורי - בין אם הוא ישלח לי בפרטי ובין אם ניצור שרשור ארכיון של ערכי שאילתא שאבד עליהם הכלח.
שרשור נשמע רעיון טוב, אם החלטתך סופית, תרגיש חופשי לפתוח כזה ואני אתחיל לעבוד.
Gordi כתב:אנא, התאונן. גם אם לא נוסיף את החסר, לפחות נהיה מודעים אליו.
אולי בפעם אחרת, כרגע יש לי יותר מדי על הצלחת הוירטואלית של האתר.
Gordi כתב:גם אני לא מצליח להבין בהבדל בין שתי הרצועות
ופי. עכשיו תוריד אותן שוב, הפעם מכאן:
http://www.upf.co.il/file/182428913.html" target="_blank
כי ההורדה הקודמת (של ה-2, לא של ה-4) הכילה שני קבצים זהים לחלוטין.
לא, זה לא היה נסיון פסיכולוגי לבחון אתכם, פשוט עשיתי טעות מטומטמת :oops: . במקור הקבצים היו אמורים להיות שונים.
(אחינו וסבנו, בא לכם לחזור על הניסוי? הפעם אתם יכולים לעשות את זה קצר, מצטער על הפאדיחה שלי)
Gordi כתב:לא ממש הצלחתי למצוא משחקים שלא הצלחנו להפעיל, אבל הנה כמה שמכילים בצורה כזאת או אחרת המלצה להפעיל באמצעות VirtualPC.
גלגל המזל וזארק-סמלים הם ישומים של 16 סיביות, כלומר אפשר להפעיל אותם עם החבילה לחלונות 3.11, רק שלאחר בדיקה גלגל המזל לא עובד טוב עם החבילה לחלונות 3.11. זארק בסדר.
שניהם עובדים מצוין עם החבילה של חלונות 95+דוסבוקס (להלן DB+W95), לשאלתך.
גלגל המזל מעצבן אותי. אני בטוח שהמשחק ללא ההגנה שוקל כ-5 מגה מכווץ, אבל אני לא מצליח לפרוץ אותו בזמן קצר, אולי יום אחד יהיה לי זמן...
כוכב כחול: קשה לי מאוד להאמין שהמשחק יעבוד ואין לי תכניות לבדוק כרגע.
בלופי: עובד מצוין, רק שלא הצלחתי לעבור למסך מלא וזה עצבן אותי, היה נדמה לי שכתבתי על זה משהו אבל כל מה שמצאתי זה את זה:
viewtopic.php?p=87184#p87184" target="_blank
ומה שכתבתי שם לבחור פשוט לא נכון.
בדיקה קצת יותר מעמיקה גילתה שהבעיה בפריצה לא טובה, הפעם שלי. הקטע האירוני הוא שהפריצה התקולה זהה כמעט בדיוק (בעיקרון הפעולה) לפריצה התקולה של DeathDrome.
אבל להגנתי: הם קבוצת שחרור מקצועית ואני סתם חובבן.
הפריצה התקולה גרמה רק לבעיה אחת: המשחק עובד בחלון ולא במסך מלא, אבל מה מסתבר? כל בעיות התצוגה של המשחק לא קיימות במסך מלא... המשחק עובד פיקס גם על חלונות XP וגם על 7.
הנה הגרסה החדשה, אני אודה לך אם תוכל להחליף, גורדי:
http://www.upf.co.il/file/15003834.html" target="_blank
ואז תאמר לי ואשנה את הכיתוב בהודעת ההורדה.

ולנושא אחר: יש אפשרות למחוק תמונות או אלבומים מהמחסן? עשיתי טעות בהעלאה של משהו וכשאני מנסה למחוק את האלבום אני מקבל:
Error
You don't have permission to access this page.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Og כתב:
Gordi כתב:אחד מיוחד למשחק ההוא שדורש גם Cycles מיוחדים וגם output מותאם אישית, ועוד אחד למשחק שחייבים לשנות לו את ה-core
אף משחק לא דורש .....
אם כבר פתחת את זה (ורק בקצרה), אני גם לא מאמין שיש משחק שידרוש core=dynamic ולא יעבוד אופטימלית גם על cycles=max, שהוא גם ככה ברירת המחדל. בנוסף, מקרים מיוחדים כשמם הם - מיוחדים, וזה לא ששדה נוסף שיש להתחשב בו מעלה בחזקה של מספר ערכיו האפשריים את סך החבילות עד כה, או מכפיל אותן. זה לא גדל בקצב מעריכי או קרוב לזה. אם יש צורך להתייחס לשדה נוסף, בד"כ זה יהיה רק ערך אחד נוסף מכלל ערכיו האפשריים, והשאר גם יהיה על פי ברירת המחדל. זה גידול מדורג ואיטי.
Og כתב:אני חייב להסכים, לדעתי זה רחוק מאד מלהיות "כמה דקות".
גם אני מסכים. אבל אני טוען כאמור שזה לא משהו שאמור להמשיך להיגרר בהמשך אחרי שכבר יוצרים תשתית, כמו שגורדי טען.
Og כתב:(אחינו וסבנו, בא לכם לחזור על הניסוי? הפעם אתם יכולים לעשות את זה קצר, מצטער על הפאדיחה שלי)
טוב, נו, עכשיו שמעתי פער ניכר. זה נשמע אחרת לגמרי.

8)> סתם. לא. זה היה ניסיון פסיכולוגי לבחון אותך, אבל לא הייתי מסוגל למתוח אותך מעבר לנקודה הנוכחית.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Gordi כתב:קדימה, בוא נוציא את זה אל הפועל, איך אנחנו יכולים לעזור?
הדרך הכי טובה היא למצוא משחקים שעשויים להיות בעייתיים, כיוון שעכשיו אולי אוכל למצוא דרך לטפל בהם ע"י שינוי של ההגדרות/דרייברים/תוכנות בחבילה אבל אם הם יגיעו בשלב יותר מאוחר (נגיד עוד חצי שנה) בתור בקשת עזרה, לא בטוח שיהיה לי הזמן/כח/רצון לטפל בהם.
המשחקים שאני מחפש הם משחקים שאין דרך קלה יותר להפעילם (גרסת דוס קיימת, עובדים טוב בVPC, טלאי וכו').
Radioactive Grandpa כתב:סתם. לא. זה היה ניסיון פסיכולוגי לבחון אותך, אבל לא הייתי מסוגל למתוח אותך מעבר לנקודה הנוכחית.
:P
אז אני מניח שזה אומר שאתה לא מצליח לזהות שום הבדל? אוקי, אז בואו נסגור את הנושא הזה:
Gordi כתב:סתם נקודה שקפצה לי לראש, ואני עדיין לא יכול להחליט אם אני מסכים איתה או לא, אבל לא מן הנמנע שככל שמשחק כלשהו שוקל פחות, כך הסיכוי לשמר אותו (לא על תקליטור בבית אלא באופן חופשי באינטרנט) גדל.
כן, אבל התכוונתי לשמר את התצורה המקורית, לא את המשחק בכל מחיר. בכל מקרה, הדיבור מיותר כי:
Gordi כתב:בשורה התחתונה - אני תומך נלהב ברעיון.
זהו, זה סופי, אני מתחיל להוציא לפועל.

אגב, בנוגע לקבצים, אם מישהו מעוניין לדעת איך בדיוק הם היו מקודדים(אחינו, אל תציץ לפני ששמעת את הקובץ החדש! :P ):
הצג/הסתר תוכן
הערכה גסה של האיכויות של libvorbis אפשר למצוא בטבלה שכאן:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details" target="_blank

אז בשורה התחתונה החלטתי לקודד את כל המשחקים שאני מעלה ושיש להם רצועות REDBOOK לאיכות Q6 של vorbis.
משחקים עם קובצי סאונד בפורמט LOSSLESS אבל באיכות ירודה (כמו תככי הרייטינג, לדוגמה) יקודדו ספציפית למאפיינים שלהם.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

יש לי שאלה: אני הדיוט גמור בנושאים האלו (בינתיים), אבל איך אתה יכול לדעת שבמקור הקבצים לא הוקלטו למסגרת ששקולה בערכה למשהו כמו 128kbps? אם זה המצב, כשזה מומר לפורמט של רצועות שמע, זה יהיה "בזבזני" מבחינת הנפח וה"איכות" בלי קשר למקור, וכשתקודד את זה שוב, אתה עשוי שלא לאבד שום דבר בפועל. יש דברים בגו?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

קרא את מה שכתוב בעמוד שמקושר בשורה התחתונה בספויילר בהודעה שלי (באתר של ניל קורלט).
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אוקי. זה בערך ענה על השאלה.
Neill Corlett כתב:The future is lossless. Make sure your stuff really is lossless.
:lol:
(טוב שאנחנו מקשיבים לו)
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

שכחתי בכלל מהבקשה, עד שכתבה של יואב קוטנר בישראל היום על מארז תקליטים של הביטלס הזכירה לי.
(שישבת "כשבתקליט היה חור" למי שמתעניין http://digital-edition.israelhayom.co.i ... 5&pageno=1" target="_blank )
אודה - לא מבחין בהבדל. (מבוכה?)
הצחיק אותי בייחוד הספויילר - פתחתי אותו ולא הבנתי 5 אותיות ברצף... :)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:וואו, אני כל-כך לא מסכים איתך שאני לא יודע איפה להתחיל [...]
אוקיי, כמו שאתה מציע, בוא נשהה את הדיון הזה בינתיים, ונחזור אליו בבוא העת (הקרוב מאי פעם?).
Og כתב:שרשור נשמע רעיון טוב, אם החלטתך סופית, תרגיש חופשי לפתוח כזה ואני אתחיל לעבוד.
אפתח בימים הקרובים.
Og כתב:יופי. עכשיו תוריד אותן שוב, הפעם מכאן:
http://www.upf.co.il/file/182428913.html" target="_blank
כי ההורדה הקודמת (של ה-2, לא של ה-4) הכילה שני קבצים זהים לחלוטין.
לא, זה לא היה נסיון פסיכולוגי לבחון אתכם, פשוט עשיתי טעות מטומטמת :oops: . במקור הקבצים היו אמורים להיות שונים.
ועדיין, בתור ניסיון פסיכולוגי, זה לא היה רע בכלל :-).
כמובן שאני עדיין לא מבחין בהבדל...
Og כתב:ואז תאמר לי ואשנה את הכיתוב בהודעת ההורדה.
בוצע.
Og כתב: ולנושא אחר: יש אפשרות למחוק תמונות או אלבומים מהמחסן? עשיתי טעות בהעלאה של משהו וכשאני מנסה למחוק את האלבום אני מקבל:
Error
You don't have permission to access this page.
אני לא מצליח לשחזר עם החשבון שלי (החשבון האישי שלי אמור להיות עם הרשאות זהות לחשבון שלך). תוכל לפרט איך בדיוק אתה מנסה למחוק את האלבום? אני ניסיתי בשתי דרכים, אולי יש עוד.
Radioactive Grandpa כתב:טוב, נו, עכשיו שמעתי פער ניכר. זה נשמע אחרת לגמרי.
תהיה בריא, הפחדת אותי לרגע :-P
Og כתב:הדרך הכי טובה היא למצוא משחקים שעשויים להיות בעייתיים, כיוון שעכשיו אולי אוכל למצוא דרך לטפל בהם ע"י שינוי של ההגדרות/דרייברים/תוכנות בחבילה אבל אם הם יגיעו בשלב יותר מאוחר (נגיד עוד חצי שנה) בתור בקשת עזרה, לא בטוח שיהיה לי הזמן/כח/רצון לטפל בהם.
המשחקים שאני מחפש הם משחקים שאין דרך קלה יותר להפעילם (גרסת דוס קיימת, עובדים טוב בVPC, טלאי וכו').
אוקיי, אני אנסה לחשוב על משחקים כאלה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:..... ונחזור אליו בבוא העת (הקרוב מאי פעם?).
כמובן, אם אכן נחזור אליו, זה יצטרך להיות קרוב יותר ממשהו. מאי פעם.
Gordi כתב:
Og כתב:
Gordi כתב:אני מעדיף, במקרה כזה, שלכל הפחות ישאר תיעוד כלשהו של הערך המקורי - בין אם הוא ישלח לי בפרטי ובין אם ניצור שרשור ארכיון של ערכי שאילתא שאבד עליהם הכלח.
שרשור נשמע רעיון טוב, אם החלטתך סופית, תרגיש חופשי לפתוח כזה ואני אתחיל לעבוד.
אפתח בימים הקרובים.
המ. כשאני דיברתי איתך על זה דווקא דחית את רעיון שרשור הארכיון. ובמקרה שגם לך אין כוח לבדוק את הדוא"ל אחת לחודש, שלחתי לך סיפתח לשרשור הזה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

brother34 כתב:הצחיק אותי בייחוד הספויילר - פתחתי אותו ולא הבנתי 5 אותיות ברצף... :)
הפן הטכני לא קל איתך :?
Gordi כתב:בוצע.
אוקיי, עדכנתי את ההודעה של בלופי.
Gordi כתב:אני לא מצליח לשחזר עם החשבון שלי (החשבון האישי שלי אמור להיות עם הרשאות זהות לחשבון שלך). תוכל לפרט איך בדיוק אתה מנסה למחוק את האלבום? אני ניסיתי בשתי דרכים, אולי יש עוד.
האלבום שאתה מצליח למחוק הוא ריק במקרה? ניסית באלבום עם תמונות?

ולעניין אחר:
בקשר להמרת רצועות השמע, טיול קטן בשת"ק גרם לי להבין שאין כ"כ הרבה מועמדים כמו שחשבתי מבין המשחקים שלי. יש של אחרים אבל אני לא מרגיש בנוח להתעסק בקבצים של אחרים ללא אישור מהם.

אפרורפו זה, במשחק Alone in the Dark 3 של SIXKILLER שבשת"ק יש קובץ CUE תקול מה שגורם לרצועות השמע לא להיות מזוהות. בגלל זה, המשחק עושה שימוש רק ברצועת הנתונים ולכן נכון לעכשיו בדיוק אותה פונקציונליות הייתה מתקבלת אם המשחק היה מכיל רק את הקבצים ללא קובץ התמונה והיה שוקל רק 33 מגה מכווץ (במקום 300 מגה כמו עכשיו).

ואפרורפו זה, הרבה מאד גדלים של משחקים שמופיעים בתצוגת קטגוריית השת"ק:
http://www.old-games.org/categories/cat,11" target="_blank
פשוט לא נכונים.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

סיימתי לדחוס את המשחקים הרלוונטיים, הנה התוצאות:
-ריימן, מ-418M ל-104M, חסכון של 314 מגה.
-ריימן יוצר, מ-311M ל-67M, חסכון של 244 מגה.
-ריימן חשבון, מ-218M ל-83M, חסכון של 135 מגה.
-ריימן אנגלית, מ-218M ל-83M, חסכון של 135 מגה.
-המסע שלי בעולם הדמיון, מ-385M ל-148M, חסכון של 237 מגה.

יש עוד משחק או שניים שאפשר להקטין אבל החלטתי שלא לעשות את זה אם גודל המשחק הלא מקודד קטן מ-200 מגה או אם ההקטנה בגודל הסופי לא משמעותית מאד.
אני אעלה את הקבצים החדשים בעתיד הקרוב.

עוד משהו: אפשר באמצעות קידוד הקול להקטין את נינה הזחלולית ל16.3 מגה. גורדי, אם אני אכתוב למשחק סיקור תסכים להעביר אותו מהשת"ק לאתר?
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

Og כתב:
brother34 כתב:הצחיק אותי בייחוד הספויילר - פתחתי אותו ולא הבנתי 5 אותיות ברצף... :)
הפן הטכני לא קל איתך :?
אכן, לצערי, אני הולך וכושל כאן לאורך השרשור :confused4:
Og כתב: Death Drome
(ואם מישהו יכתוב סיקור למשחק, האתר הזה יהיה האתר היחיד (למיטב ידיעתי) שבו יהיה את המשחק עם פריצה תקינה)
לא ברור לי כל כך, אולי פספסתי משהו : אם זה (ו-Hunter Hunted גם, למעשה) לא באתר, איך "זכור לך" שהם בעייתים?
ואם כבר אני שואל, אפשר לקבל קישור להורדה לשני החבר'ה האלה? :blackeye:
(אם אין הבדל בתכל'ס בין הגרסאות שיש ברחבי הרשת לבין אלו שעברו טיפול אצלך, אז אני כנראה אסתדר לבד ואין צורך).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

brother34 כתב:לא ברור לי כל כך, אולי פספסתי משהו : אם זה (ו-Hunter Hunted גם, למעשה) לא באתר, איך "זכור לך" שהם בעייתים?
Hunter Hunted היה בשת"ק אבל הוסר כי הקישור נפל (זה אחד המשחקים שאני עובד על העלאה מחדש שלהם עם סיקור ותמונות). אבל בלי קשר, משחק לא חייב להיות באתר כדי שמישהו יבקש עזרה בהפעלתו. המשחקים האלה זכורים לי כי אנשים ביקשו עזרה איתם (לא בהכרח בפורום הזה). לפעמים גם אף אחד לא ביקש עזרה וזה פשוט משחק שאני רוצה להפעיל ולא מצליח בשום דרך.
brother34 כתב:ואם כבר אני שואל, אפשר לקבל קישור להורדה לשני החבר'ה האלה? :blackeye:
(אם אין הבדל בתכל'ס בין הגרסאות שיש ברחבי הרשת לבין אלו שעברו טיפול אצלך, אז אני כנראה אסתדר לבד ואין צורך).
ב-Hunter Hunted אין הבדל. בכלל, אם אני זוכר נכון הוא עובד במערכות הפעלה חדשות (לא יכול לבדוק על החלונות 7 שלי כרגע), כל הבעיה נמצאת בזה שהדרך היחידה לגרום למשחק לעבוד במסך מלא היא לשנות את הרזולוציה ל 640x480 ידנית (וזה לא כיף בכלל לאייקונים שעל שולחן העבודה :/ ).
את DDROME עם הפריצה שלי תוריד מכאן:
http://www.upf.co.il/file/125360331.html" target="_blank
(יש מצב שאתה מרים את הכפפה בנוגע לסיקור? הוא לא חייב להיות ארוך או אפילו טוב כמו שאר הסיקורים שלך)
אני לא זוכר איזו מערכת הפעלה יש לך אבל אצלי בחלונות 7 64 ביט המשחק לא פועל. בXP או ב9X הוא אמור לפעול חלק.
אגב, אולי תרצה ללחוץ על כפתור ABOUT בחלון המשחק, אם זה חשוב לך לדעת למי הזכויות והסימנים רשומים...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא