שרשור ה-Humble Bundle הרשמי

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

The Humble Indie Bundle 7

שליחה על ידי עידן »

יצא HiB 7. דעה אישית שלי? אחת החלשות שלהם אי פעם. כוללת:

The Binding of Isaac וה-DLC שלו,

Closure,

Shank 2,

Snapshot,

Indie Game: The Movie

אם משלמים מעל הממוצע מקבלים:

Dungeon Defenders-כולל DLC, לא הבנתי אם כולם, כי למשחק הזה יש בערך 1000 שונים. אם זה כולל את כולם, זו אחלה עסקה, אני מניח

Legend of Grimrock
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: The Humble Indie Bundle 7

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

דווקא נראה לי שאני אלך על זה. אהבתי את Shank, הוא מתאים לסגנון שלי, אז יהיה נחמד לנסות את השני (בתקווה שאצליח להריץ אותו...).
ובדיוק דיברתי על Binding of Isaac בשרשור המוסיקה. לא הייתי רוכש את המשחק המלא, אבל אם הוא במסגרת ה-HiB, למה לא... (לא רכשתי את Humble Voxatron Debut, החבילה היחידה שבה הוא הופיע קודם). נראה שהפסול שלו לא כלול, שזה די מעצבן. הכללת הפסקול בחבילות האלו פשוט נועדה בשביל משחקים כאלו... הפסקול הרי מופץ בנפרד בין כה וכה. בחבילה של Super Meat Boy בהשוואה, לא רק שצרפו את הפסקול המלא, אלא אפילו את "המהדורה הדיגיטלית המיוחדת" שכוללת 80 (!) רצועות (המהדורה הרגילה כוללת רק 34).
וכמובן, על הדרך גם Dungeon Defenders שעידן המליץ עליו, וללא DRM, למרות שאם הוא באמת שווה רק כ-Online, הוא לא כל-כך רלוונטי מבחינתי. בתשובה לעידן, כן, זה כולל את כל ה-DLCs.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: שרשור ה-Humble Bundle הרשמי

שליחה על ידי עידן »

הייתי חריף מידי, מודה. זו חבילה בינונית, לא גרועה כמו שתיארתי אותה.

אני אישית לא אוהב את BoI פשוט, והוא גם נמכר בהנחה בהמון הזדמנויות בעבר(וכאמור, גם ב-HiB). גם את Shank הראשון לא אהבתי.

לגבי Dungeon Defenders-עם כל ה-DLC's אני מניח שזה שווה את זה לשחקן חדש-אבל באמת שאונליין בלבד. כמשחק לשחקן יחיד הוא חלש במיוחד. חוץ מזה, אני די בטוח שה-DLC's הם רק בסטים.

לגבי LoG-משחק טוב, לפי מה ששמעתי, אבל לא שיחקתי בו בעצמי.

כל שאר המשחקים בחבילה נראים לי חלשים ולא מעניינים.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

The Humble Indie Bundle 8

נעשה רק איזה יישור קו מינימלי לפני העדכון הבא, בעיקר לטובת הארכיון: נראה שדי איבדנו עניין בעדכונים של החבילות, ובינתיים את השרשור המקביל של ה-Indie Royale הפסקנו לעדכן מזמן. קשה להאמין שכבר עברה חצי שנה. מעניין מאוד לציין שגם בדף הסטטיסטיקות הרשמי (נכון לכתיבת שורות אלו) העדכונים פסקו בדיוק מהנקודה שבה אנחנו הפסקנו (!).
מאז היתה חבילה נוספת, Humble Bundle with Android 5, שהיתה תחת הקונספט הישן. לאחריה החבר'ה ב-HIB עברו לקונספט מוזר של חבילות שבועיות קטנטנות, לעיתים במקביל לחבילות אחרות בקונספט לא ברור.

היום הושקה החבילה השמינית של הסדרה הראשית. כרגע מספר המכירות ממש עף (אולי זו הסיבה שדף הסטטיסטיקות הרשמי הפסיק להתעדכן; שהחבילות האחרונות נמכרו בכמות מביכה, והקצב המהיר כרגע מביע את דבר הלקוחות, "תחזרו לקונספט שאהבנו").

- Dear Esther - קיבל כאן ביקורות צוננות עד קוטלות מעידן ואוקטרין.
- Little Inferno - אי אפשר שלא לזהות את הסגנון האומנותי המובהק של World of Goo. שניים משלושת האנשים מאחורי Tomorrow Corporation (יוצרת Little Inferno) הם אכן מייסדי 2D Boy (יוצרת WoG). הטריילר הסתום עשה את המשחק מועמד ראוי בעיני לשרשור המשחקים ההזויים של השבוע. לפי התיאור באתר מדובר בסאטירה על משחקי הקז'ואל. אכן, הסגנון הגותי-מלנכולי-קיטשי שלהם מושלם לדבר כזה.
- Awesomenauts
- Capsized
- Thomas Was Alone
למשלמים מעל הממוצע:
- Proteus
- Hotline Miami
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

יוצאות כל כך הרבה חבילות כיום, שקשה לי לעמוד בקצב(אני בערך היחידי שהיה מתריע כשיצאה חבילה חדשה), וגם רמת העניין הייתה נמוכה. בנוסף, יש לי הרבה פחות זמן פנוי מבעבר לשם כך.

לגבי החבילה הנוכחית-רבים מתלהבים ממנה. אני ממש לא. נראה שרוב המשחקים שם הם משחקים "אמנותיים" שכאלו(Dear Esther, Little Inferno, Proteus, Thomas Was Alone), שאמנם ברובם(חוץ מאסתר) לא שיחקתי, אבל הם לא נראים לי מעניינים כלל.

את Awesomenauts יש ברשותי, ונדמה לי שרשמתי פה בעבר שהוא אחלה. את Capsized ניסיתי, אאל"ט, ולא התלהבתי כלל.

לגבי Hotline Miami-ניסיתי אותו, גרם לי בעיקר לכאב ראש, והפסקתי. לא בגלל שהוא לא טוב או משהו..כנראה בעיקר בגלל הגרפיקה, ואולי גם בגלל הפסקול, לא יודע.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

החבילה השבועית של השבוע, לעומת זאת, היא לטעמי טובה בהרבה: כוללת משחקים של Telltale.

רק בשביל The Walking Dead זה שווה את זה:

https://www.humblebundle.com/weekly" target="_blank
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

עוד חבילה שהיא ממש לא אינדי, והפעם אפשר אפילו לשלם 25$ ולקבל משחק (AAA) חדש: dead island riptide.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

לא אינדי, וכרגיל בנוהל הזה גם לא DRM-free.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

והפעם-חבילה הכי רחוקה מ-Indie שאפשר-משחקים ל-Origin! איזה כיף!

(אני שוקל לקנות בשביל Crysis 2, מעצבן שרוב המשחקים הם לפלטפורמה הזוועתית של EA)
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אבל יש גם מפתחות לסטים להכל.
שקלתי לקנות, אבל את Dead Space כבר יש לי איזה שנתיים ולא נגעתי בו, ל-Mirror's Edge אני בחיים לא אגיע והשאר לא מעניינים.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Octarine כתב:אבל יש גם מפתחות לסטים להכל.
שקלתי לקנות, אבל את Dead Space כבר יש לי איזה שנתיים ולא נגעתי בו, ל-Mirror's Edge אני בחיים לא אגיע והשאר לא מעניינים.
ל-Dead Space 3, Battlefield 3 ו-Sims 3 אין מפתחות לסטים.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

המבצע השבועי של Humble Bundle (https://www.humblebundle.com/weekly" target="_blank) אמנם ממש לא אינדי וגם אני לא כל כך יודע איך הוא Humble, אבל הוא אחלה של מבצע!

אותי אישית לא מעניינים המשחקים שמעל הממוצע(מג'יקה משחק מעולה אבל כבר שיחקתי בו, CK 2 הוא לא סוג המשחק בשבילי), אבל תמורת דולר בודד מקבלים מספר משחקים עם פוטנציאל לא רע בכלל, בטח במולטיפלייר.

קניתי את החבילה מתחת לממוצע. אם מישהו פה עוד קנה/רוצה לקנות, ומעוניין לארגן איזה משחק...אפשר לבחון את האופציה :)

עריכה: אה כן, ויש גם אופציה לשלם לא פחות מ-125$ ולקבל 48 משחקים...מעניין
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

החבילה הצנועה התשיעית יצאה והפעם יש משחקים בכלל לא רעים.

Brutal Legend (משחק האקשן/אסטרטגיה של דאבלפיין. פעם חמישית בערך שאני קונה אותו)
Eets Munchies (אין לי מושג)
FEZ (זה פלטפורמר עם טוויסט, נחמד מאוד)
FTL: Faster than Light (אחד המשחקים הממכרים שאני מכיר! מין Rougelike בחלל)
Mark of the Ninja (אחלה משחק, עלילה בשנקל)
Trine 2: Complete Story (עוד לא ניסיתי)

האמת שכבר קניתי 5 מתוכם בהזדמנות כזו או אחרת, את הבנדל הזה קניתי רק בשביל הפסקולים.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

שני הסנט שלי:

Brutal Legend-לא ניסיתי.

Eets Munchies-לא ניסיתי, אבל לא אהבתי את המשחק המקורי.

FEZ-לא ניסיתי, אבל לא נראה לי מדהים במיוחד. יוצר המשחק בכלל נראה לי בן אדם הזוי שחושב את עצמו-יצר משחק אחד בינוני(מהביקורות והדברים ששמעתי), ועושה רעש באינטרנט שהוא מבטל את משחק ההמשך כי הוא נעלב מגולשים באינטרנט, או משהו(?) אוקיי, סבבה, ו...? למה שיהיה לי אכפת?

FTL-הוא לא משחק רע, שיחקתי בו כמה שעות, עד שהגעתי למסקנה שהבוס האחרון קשה בצורה לא הוגנת. אין לי בעייה עם משחקי Roguelike קשים, אבל פה זה סתם מעצבן. גם המשחק עצמו לא היה נראה לי מגוון ומעניין מספיק בכל מקרה.

Mark of the Ninja-כבר אמרתי שלדעתי זה משחק ההתגנבות הטוב ביותר ששיחקתי אי פעם. אם לא שיחקתם בו, שווה לקנות את החבילה בשבילו.

Trine 2: Complete Story-להה...לא יודע. קניתי את המשחק בזמנו יחד עם Trine המקורי, ניסיתי לשחק כמה פעמים-וזה פשוט לא זה. לא הצלחתי להתחבר למשחקים. גם כשניסיתי לשחק בהם עם עוד מישהו.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אני קיבלתי המלצות חמות על FEZ. שיחקתי בשני השלבים הראשונים והוא לא רע. הרעיון שאפשר להזיז את העולם סביבך, גם אם הוא לא נעשה בפעם הראשונה, בכל זאת לא משהו שרואים הרבה ונותן את הערך המוסף למשחק.
על השגעונות של היוצר לא שמעתי ולמען האמת זה גם לא ממש אכפת לי. זה לא משפיע על המשחק. הוא לא רוצה לעשות המשך? לא צריך.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא