שרשור ה-Humble Bundle הרשמי

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: שרשור ה-Humble Bundle הרשמי

שליחה על ידי עידן »

אגב, הם הוסיפו את Lone Survivor, Braid ו-Super Meat Boy לחבילה, למי שמשלם מעל הממוצע.

מבחינת איכות משחקים זו כנראה באמת אחת החבילות משחקי אינדי הטובות, אם לא הכי טובה. הבעייה היא שמרוב שהמשחקים האלו כל כך מוכרים(בטח ביחס למשחקי אינדי)-כבר שיחקתי בכמעט כולם.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

The Humble Music Bundle

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אחרי שכמה חבילות כללו גם אלבומים בשקית ההפתעות שלהן, ואפילו היו כמה שהוקדשו כולן לזה (Indie Game Music Bundle, Indie Allstars Bundle), הגיע תור המייסדת לייחד חבילה משלה למוסיקה בלבד. הנושא הוא כמובן מוסיקאים עצמאיים. חלק מהאלבומים קשור לעולם המשחקים וחלק לא.

חמישה אלבומים + אחד למשלמים מעל הממוצע, שעומד כרגע על ערך הגבוה מרב החבילות הקודמות במסגרת ה-HiB.
Jonathan Coulton's Greatest Hit (Plus 13 Other Songs) - קולטון, למי שלא יודע, הוא מי שאחראי על שירי הנושא של שני הפורטלים. רב שירי האלבום, אני מניח, אינם חלק מפסקול של משחקים, אבל קולטון ידוע בתור מי שמעורב ב"תרבות הגיקית" בשיריו (פרפראזה מויקיפדיה), כך שעשוי להיות קשר עקיף.
Best of the Valkyria Chronicles - מבחר משלושת משחקי הסדרה, מאת Hitoshi Sakimoto.
Calling All Dawns - אלבום מאת Christopher Tin שזכה בשני פרסי גראמי. להבנתי, הוא כולל רצועות ממשחקי מחשב ורצועות שאינן, והוא עומד בפני עצמו כ"מסע חוצה תרבויות סביב מעגל החיים" (פרפראזה גסה מהתיאור באתר HiB). נראה פרויקט מעניין מאוד.
Album Raises New and Troubling Questions - מאת They Might Be Giants. אין לי משהו לומר על זה.
Favoritism - מאת MC Frontalot. כנ"ל. אבל נראה שמה שנאמר על קולטון יכול להיאמר עליו גם. נראה שהוא המציא את הקטגוריה "Nerdcore Hip Hop"... :lol:
Twelve Remixes of Four Songs - מאת OK Go. זהו האלבום שניתן למשלמים מעל הממוצע. אני מקווה שאני לא חוטא ללהקה כשאני אומר שכנראה הקליפים שלהם מעניינים ויצירתיים יותר מהמוסיקה שלהם. ב-Here It Goes Again הויראלי רובכם כנראה נתקלתם מתישהו. ו-This Too Shall Pass השאפתני (המייצג את האלבום ומופיע בו בחמש גרסאות :shock: ) הופיע גם אצלנו מתישהו, אני די בטוח (בהקשר למכונת רוב גולדברג, או בטרמינולוגיה מקומית: The Incredible Machine).

קדימון רשמי
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אני שוקל לרכוש אותה, למרות העמדה הנוכחית שלי בנושא רכישת מוזיקה, אבל אני מתלבט עדיין..

אגב They Might Be Giants ביצעו את השיר Boss of Me שהיה שיר הפתיחה של הסדרה Malcolm In The Middle:
http://www.youtube.com/watch?v=x5Za8HggalY" target="_blank
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אולי בהשראת ה"קולקציה" של Indie Royale, בשקט בשקט הוסיפו Humble Indie Bundle אפשרות רישום לאתר. מי שנרשם עם הדוא"ל שלו, המערכת יודעת לזהות כתובות שבוצעו דרכן רכישות בעבר (ויש אפשרות גם להסדיר את זה במקרה ולא מדובר באותה הכתובת), ולרכז את כל אפשרויות ההורדה של כל המשחקים של החבילות שנרכשו תחת רשימה אחת, וגם קישורים מרוכזים לדפי החבילות הנפרדים שנרכשו. זה עדיין בבטא, לכן זה כנראה לא הוכרז בשום מקום (וגם כי זה כלי נוחיות נטו ללקוחות, ולא מציע בונוסים ושאר ירקות כמו Indie Royale. לפחות לפי שעה).
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Humble Bundle for Android #3

חבילה חדשה לאנדרואיד (כרגיל, *גם* לאנדרואיד. כל הפלטפורמות השגרתיות לחבילות הסדרה - חלונות, לינוקס ומק - זמינות).
קדימון כולל

SpaceChem - משחק שהופיע כבר במסגרת ה-Humble Frozen Synapse Bundle. דיון קצר עליו אצלנו כאן. משחק חמוד ומאתגר, חשיבה טהורה. לא המשכתי בו מאז אותו דיון. אירוני לראות שהטריילר שלו הפעם (הקישור בשם המשחק) נראה מסביר והרבה יותר מובן מההסברים בגוף המשחק, כפי שאליהם התייחסנו עוג ואני בדיון הנ"ל.
BIT.TRIP BEAT - הראשון בסדרת BIT. TRIP, אליה השתייך BIT. TRIP RUNNER שהופיע במסגרת Humble Indie Bundle 4. מאפיינים דומים: משחק קצב מוסיקלי, סגנון גראפי רטרו של שנות השמונים, ונראה שמוטיב עקרי בכותר הזה הוא משחקיות המבוססת על העקרון של pong ודומיו.
Uplink - הופיע במסגרת ה-Humble Introversion Bundle. מומלץ ע"פ C-man ועידן (אזכור).
Fieldrunners - משחק Tower Defense.
Spirits - למשלמים מעל הממוצע. משחק פאזל, שהתיאור המילולי שלו באתר Humble Bundle, וגם הסרטון, נראה קרוב מאוד ל-Lemmings.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

הם מתחילים ממש למחזר.

ואיזה טריילר מחורבן שמו ל-Uplink. אם לא הייתי מכיר את המשחק, לא חושב שהייתי מתקרב אליו בעקבות הטריילר הזוועתי הזה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

חבילות האנדרואיד שלהם בד"כ די ממוחזרות.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

בהערה חצי קשורה, סדרת BIT. TRIP, לדעתי, Over-Rated בטירוף. BIT. TRIP RUNNER עוד נחמד יחסית, כי הוא מאוד קשה ומאתגר אותך לנסות שוב ושוב, אבל בתכל'ס, אין בו שום דבר שהוא יותר מסביר: לא גרפיקה, לא משחקיות, בטח לא סיפור. המוסיקה בו נחמדה, זה כן.

לגבי המשחק הראשון בסדרה...הוא לדעתי פשוט משחק חלש. לפני 15 שנה הוא היה יכול להיות אחלה. לא מבין מה אנשים מתלהבים מהסדרה הזו, באמת שלא...
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Humble Bundle for Android #3

נוספו משחקי החבילה הראשונה לאנדרואיד, למשלמים מעל הממוצע (להוציא את Toki Tori שנוסף בה לאחר מכן):
World of Goo, Osmos, Anomaly, EDGE (כששניים מתוכם לא הופיעו שם לראשונה גם הם. זאת החבילה הרביעית שבה נכלל WoG)
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

The Humble Indie Bundle 6

שליחה על ידי עידן »

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: The Humble Indie Bundle 6

אף לא מילה על Torchlight?
הנה ההמלצה הקצרה של עידן,
ואם כבר הגבתי, למען השלמות הארכיונית, החבילה כוללת גם את:
Rochard - פלטפורמר שנראה מבוסס על רעיון ה-Gravity Gun מאת Half-Life 2... אבל כמובן עם אלמנטים נוספים, וכנראה לצד האקשן כולל גם מאפייני פאזל.
Shatter - עוד משחק שובר-לבנים בלתי קונבנציונלי, עם בוסים שעשויים מלבנים, ואלמנטים נוספים שמקרבים אותו לז'אנר ה-Shoot 'Em Up.
Space Pirates and Zombies - לא בדיוק יודע איך לתאר את המשחק הזה. "top down space shooter" ועל פניו נראה שהוא משלב גם עקרונות של Real Time Strategy.
Vessel - פלטפורמר-פאזל שמבוסס על אינטרקציה עם נוזלים "חיים". עדיין בשלבי גימור אחרונים... בניגוד לשאר, הפסקול לא נכלל בנפרד במסגרת החבילה.
Dustforce - למשלמים מעל הממוצע. מעין פלטפורמר מהיר שבו המשימה היא לנקות את העולם מאבק ולכלוך... הוא זכה בפרס במסגרת תחרות כלשהי של משחקי אינדי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

ניסיתי לשחק ב-SPAZ, ניסיון שלישי שלי בערך, והמשחק פשוט משעמם, לדעתי. באמת שניסיתי.

על Torchlight כאמור כבר כתבתי בעבר. כרגע אני עסוק בלשחק במשחק ההמשך.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:אף לא מילה על Torchlight?
הנה ההמלצה הקצרה של עידן
והנה ההמלצה (היותר) הקצרה שלי: משחק שדומה באופן מזוויע לדיאבלו.
אז מה אם אלה אותם יוצרים, זו סיבה מספיק טובה להעתיק הכל מדיאבלו, אפילו את הקולות?
בשורה התחתונה זה משחק לא רע. מאד מפריע לי שתפריט האפשרויות מכיל מעט מדי אפשרויות, ושאי אפשר להפעיל את המשחק ברזולוציה גבוהה יותר מרזולוציית שולחן העבודה (רוניק אמרו שהם מודעים לבאג ואין להם כוונה לתקן אותו. חצופים).
Radioactive Grandpa כתב: - עוד משחק שובר-לבנים בלתי קונבנציונלי, עם בוסים שעשויים מלבנים, ואלמנטים נוספים שמקרבים אותו לז'אנר ה-Shoot 'Em Up.
ועם המוזיקה הטובה ביותר ששמעתי אי פעם. אני רציני לגמרי, שווה לקנות את המשחק רק בשביל המוזיקה.

[התגובה לכך והמשך התגלגלות הדיון על המוסיקה של Shatter הועברו לכאן. R.G]
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

בהערה קשורה למחצה: Torchlight II יותר טוב מהראשון, כמעט בכל תחום אפשרי, ובאופן משמעותי. מכמה ששיחקתי עד כה(בערך 20 שעות, ועוד לא סיימתי את המשחק אפילו פעם אחת)-הוא כיפי מאוד וממכר קשות.

המשחק הראשון היה נחמד לפרקים, אבל לא הצליח להחזיק אותי לפרק זמן ארוך(וגם החלק האחרון של המשחק היה פשוט מזוויע לטעמי).

המשחק השני מהווה שיפור משמעותי. כמובן, גם כיף ממש לשחק עם חברים.

ברגע שאסיים אותו לפחות פעם אחת, מניח שאכתוב המלצה מסודרת יותר. אבל לחובבי Diablo(המשחק השני, בעיקר)-אין סיבה לא לקנות את המשחק עכשיו.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

יצאו משחקי בונוס ל-HiB 6:

Jamestown(רק הזכרתי אותו...), Bit.Trip Runner,
Gratuitous Space Battles, ו-Wizorb.

אני קצת מאוכזב, כי את השניים הראשונים כבר יש לי, ל-Gratuitous Space Battles לא הצלחתי אף פעם להתחבר, וזה משאיר לי למעשה רק את Wizorb. מילא. יותר טוב מכלום, זה בטוח.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא