Indie Game Music Bundle! 2

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Indie Game Music Bundle! 2

שליחה על ידי עידן »

(לא ידעתי שהייתה חבילה ראשונה בכלל)

עריכה: ושכחתי קישור...

http://www.gamemusicbundle.com" target="_blank

טוב, אז יש מבול מטורף של חבילות אינדי לאחרונה, ובין שתי חבילות האינדי שכבר יצאו בזמן האחרון(Humble Bundle ו-Indie Gala) ובין עוד שתי חבילות לפחות שהולכות לבוא עלינו לטובה לכבוד Valentine's Day שאני יודע עליהן(אחת של Indie Royale, אחת של Groupees, וגם מתישהו אמורה לצאת Bundle In A box-מישהו יודע על עוד?!), יצאה חבילה שכוללת פסקול של משחקים. תמורת דולר+ תקבלו חבילות פסקול מחמישה משחקים, תמורת 10 דולר+ תקבלו עוד...הרבה.

אני מכיר היטב את Jamestown ו-To The Moon-שניהם לבד שווים את זה. מאוד שווים את זה. לא ממש מכיר את האחרים.

תהנו! :)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Indie Game Music Bundle! 2

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

עידן כתב:אני מכיר היטב את Jamestown ו-To The Moon-שניהם לבד שווים את זה. מאוד שווים את זה.
אני לא יודע אם אני קורא אותך נכון עידן, אבל לפי המצוטט וההקשר שבו דיברת על החבילות האחרות, נראה לי שקיבלת את הרושם שהחבילה הזו כוללת את המשחקים. או שמא אתה מתכוון שהפסקול של שני המשחקים האלו לבדו שווה את זה בעיניך?

רעיון מעניין, העקרון של החבילה הזו. מעניין איך הולך להם, כמה באמת מוכנים להשקיע רק בזה.
כי אפילו אני, שנראה לי שאני הנציג של הפורום שהכי מאפיין את קהל היעד שלהם (כי יוצא שבסופו של יום, רק על זה אני חופר לכם בעניין המשחקים שהתנסיתי בהם), לא הולך להשקיע בדבר כזה.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

התכוונתי שאני מכיר את הפסקול שלהם והוא לבדו שווה, כמובן. לא הייתי באמת ברור לחלוטין, מודה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אז הלכת על זה? רכשת?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

רעיון נחמד, אבל א. אני תמיד מרגיש שמרמים אותי שכשאני קונה פסקול של משחק, ב. מהרשימה אני מכיר רק את מאשינריום וכבר יש לי את הפסקול שלו ו-ג. לרוב פסקולים של משחקים לא עומדים בזכות עצמם.
טוב, אולי חוץ מגרים פנדנגו. ו-The Dig. אבל פיטר מקונל ומייקל לאנד הם יוצאי דופן.

לסיכום, לא בשבילי. אבל עקרונית הייתי משלם על דבר כזה בהרכב אחר.
נערך לאחרונה על ידי Octarine ב ו' פברואר 10, 2012 2:48 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב:אז הלכת על זה? רכשת?
לא, כי למרבה הצער אני פיראט כמעט חסר תקנה(אני אומר כמעט, כי המשחקים הקנויים שיש לי ב-Steam יעידו שזה לא לגמרי המצב. אגב, RG, לך אין סטים? למרות שקנית כמה חבילות של HIB?).

מעבר לכך, את הפסקולים של Jamestown ו-To The Moon אפשר לשמוע אונליין באופן חוקי לחלוטין, ואני ממליץ(נסה Octarine) לשמוע(כבר המלצתי פה בעבר עליהם).
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עידן כתב:ואני ממליץ(נסה Octarine) לשמוע(כבר המלצתי פה בעבר עליהם).
זוכר את ההמלצה שלך, וראה סעיף ג. בהודעה שלי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

מה הקשר? תנסה ותראה(תשמע). כן-כן, לא-לא.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אנסח שוב:
אני זוכר את ההמלצה שלך, ניסיתי ושמעתי (אפילו האזנתי), ואת ההמשך אתה יכול לנחש לבד.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Octarine כתב:אנסח שוב:
אני זוכר את ההמלצה שלך, ניסיתי ושמעתי (אפילו האזנתי), ואת ההמשך אתה יכול לנחש לבד.
סבבה, קשה לומר שזה היה מובן מההודעה הקודמת שלך.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

נחמד, אבל אני עוד לא מוכן לקנות מוזיקה.. :(

אני מחכה ליום שבו קניית שיר תתן לי זכות גורפת לשמוע אותו, ושירותי ענן כמו iTunes / Google Music יהיו רק הפלטפרומה, כשתהיה לי הזכות לשמוע את השירים שלי באיזה דרך שאבחר. כנ"ל סרטים. אני מקווה שזה יהיה כך גם עם משחקים, אבל במקרה הזה אני חורג כי סטים היא פלטפורמה טובה, ויש פחות משמעות לכבילה אליה.
</חפירה>
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Octarine כתב:א. אני תמיד מרגיש שמרמים אותי שכשאני קונה פסקול של משחק, ב. מהרשימה אני מכיר רק את מאשינריום וכבר יש לי את הפסקול שלו ו-ג. לרוב פסקולים של משחקים לא עומדים בזכות עצמם.
תמונה
אני אדגיש לגבי א' על מה שאמרתי כבר, אותי מעצבן במיוחד כשבמשחק יש יותר חומרי פסקול ממה שמציעה המהדורה העצמאית. זה קורה המון, זה מקומם, ולא רק שזה לא צריך לקרות, אלא שתמונת המצב צריכה להיות הפוכה. וגם, לא איזה רמיקס וחצי (שאם הפסקול באמת טוב, כנראה שיהיו לא מעט חובבים שיקחו על עצמם לעשות דברים כאלו), אלא משהו נרחב ורציני יותר.
אפילו ב' רלוונטי אליי באופן מקרי, אבל אצלי הוא לא באמת שיקול...
ואני גם מסכים בהחלט עם ג' - נדירות הנעימות שעומדות לחלוטין בפני עצמן בלי איזה קישור לחווית משחק. ולא בטוח שאם זה קורה זו תכונה חיובית. הקשר לחוויה חיצונית הוא מה שהופך את הז'אנר הזה לכל-כך מעניין.
Octarine כתב:לסיכום, לא בשבילי. אבל עקרונית הייתי משלם על דבר כזה בהרכב אחר.
:scratch:
קצת מתנגש לי עם מה שאמרת קודם. סעיף ב' הפיל את זה? או שאתה מחכה לחבילה שבה גם ג' יפול?
עידן כתב:למרבה הצער אני פיראט כמעט חסר תקנה
מה זה, קבוצת תמיכה לפיראטים אנונימיים?... אתה אומר את זה כאילו אתה מצר על גורלך ואינך אחראי למעשייך... :tongue5:

לא, "כידוע" אין לי סטים. אז מה אם HIB תומכים גם בסטים?.. ב"ה אפשר להשיג את התכנים דרך ערוצים נוספים שלא דורשים מה שסטים דורש. אה, ואם כבר אני מדבר על זה אז זו הזדמנות להשמיע קצת ביקורת שלילית עליהם. בחבילה הלפני-אחרונה קצב ההורדה היה בלתי נסבל. הייתי צריך לנסות להוריד את Shank איזה 3-4 פעמים עד שהוא ירד בשלמותו ולא הפסיק באמצע. ממש לא לעניין כשמדובר בתוכן כשבעצם הרכישה אתה למעשה רוכש את אפשרות ההורדה שלו.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

דווקא אני מודע למעשי, RG.

למען האמת, את HIB האחרון(הרביעי, כלומר) דווקא יש לי, חוקית, לא כולל המשחקים שנקנו מעל המחיר הממוצע.

מה חשבת על Shank?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אני מתאר לעצמי שאתה מודע למעשיך, לכן הניסוח הצחיק אותי...

רציתי לכתוב עליו בהזדמנות, יחד עם Cave Story (ואולי To The Moon אם אספיק לשחק גם בזה עד אז), באופן רציני יותר. אבל היתה לי הזדמנות לשחק בו רק פעם אחת. אין לי מושג כמה כסיתי מתוך השלם, אני מניח שלא מעט, אבל אני מעדיף לחוות דעה כשאסיים את המשחק. בגדול (כמו שאפשר להבין מהצהרת הכוונות) - יחס חיובי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

ואללה? ואני הייתי בטוח שלא אהבת את To The Moon ולכן לא המשכת אז את הדיבור עליו.

לגבי Shank-לא שיחקתי בו בעצמי יותר מידי, אבל זה בגלל שחשבתי שהוא לא משהו בכלל...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא