Humble Bundle חדש - חבילה לאנדרואיד

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Humble Bundle חדש - חבילה לאנדרואיד

שליחה על ידי עידן »

חם מהתנור. בכל המשחקים ניתן לשחק גם באנדרואיד(אין לי כזה, אז ממש לא אכפת לי).

Anomaly: Warzone Earth זה משחק "Tower Attack" ייחודי ומומלץ לדעתי. כן, Tower Attack-אתם משחקים חייל עתידני שתוקף את ההגנות.
יש למשחק גם ממשק מגניב למדי. החזיק אותי כמה שעות טובות(אם כי לא סיימתי אותו).

Osmos-לא שיחקתי בו אף פעם, לא נראה לי משהו, לדעתי לא הסגנון שלי.

Edge-משחק פאזל חמוד, שיחקתי בו קצת, אבל שוב, כנראה שזה לא ממש הסגנון שלי.

World of Goo, למי שמשלם מעל מחיר המינימום-לא היה כבר בעבר? טוב, כבר רשמתי גם בעבר שאני ממליץ עליו בחום, מי שלא שיחק בו עדיין-שיעשה זאת.

זהו. תקנו אם נראה לכם(בתכל'ס Anomaly שווה את המחיר לבדו אם תשאלו אותי), אבל לדעתי החבילה הקודמת הייתה טובה בהרבה.
נערך לאחרונה על ידי עידן ב ג' ינואר 31, 2012 10:23 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: Humble Bundle חדש

שליחה על ידי Octarine »

התחילו למחזר החבר'ה...

Osmos זה משחק מחשבה קז'ואל, אתה שולט על מין אמבה כזו וצריך לספוג את שאר האמבות הקטנות בלי שהגדולות יאכלו אותו.
הוא נחמד, שיחקתי בו קצת ועזבתי שהתחיל להיות קשה מדי. דווקא נראה לי שהוא יעבוד טוב כמשחק לנייד.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Humble Bundle חדש

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

בהחלט ממחזרים. והשיווק של החבילה הנוכחית, "החבילה לאנדרואיד", כבר בכותרת הם איבדו אותי.

Osmos ו-WoG כבר היו. אני חושב ששניהם זכאים לשאת בתואר המכובד "משהו אחר".

מעניין, Tower Attack... המושג עצמו נשמע לי הרבה יותר מגניב וראוי מהמקביל המסורתי שלו (שאף פעם לא הבנתי איך הז'אנר הזה יכול להוליד משחק טוב. GemCraft תפס אותי, אבל זה בגלל שהוא עשוי ממש באלגנטיות, וכל מנגנון RPG מגניב כזה הוא דבר ממכר). גם ברפרוף חפוז בסרטון gameplay מודגם משחק עם פוטנציאל.

עידן, אני אשמח אם תערוך את הכותרת כך שתכיל "החבילה לאנדרואיד" או כל מושג מזהה אחר, כדי שיהיה קל למצוא את השרשור בעתיד ולדעת באיזו חבילה מדובר ע"פ הכותרת בלבד.
ואשמח אם כל מי שידווח על חבילות כאלו ואחרות בעתיד יעשה כך.

[עריכה]
EDGE נראה מגניב לאללה. מעניין אם הוא גם משחק טוב... הוא מזכיר את Bloxorz, רק פחות חידתי והרבה יותר אקשן.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Humble Bundle חדש - חבילה לאנדרואיד

שליחה על ידי עידן »

שיניתי את הכותרת, למרות שזה עשוי להטעות, כי לא מדובר בחבילה רק לאנדרואיד, ובכלל נראה לי שאף אחד מהמשחקים לא היה מיועד מלכתחילה לאנדרואיד אלא רק בהמשך יצאה לו גרסה כזו(יכול להיות שאני טועה בעניין הזה).

לגבי Tower Defense-בעיקרון אני חושב כמוך, אף אחד מהם לא תפס אותי, למעט Orcs Must Die! שלדעתי הוא ללא ספק הטוב ביותר בתחום(לשחקן יחיד, לפחות). הוא שייך לתחום, אם כי אין בו שום "Tower" של ממש, אלא מלכודות/בעלי ברית, ואתה שולט בעצמך בשחקן בסגנון אקשן מגוף שלישי(בהמשך המשחק מתווסף גם אלמנט תפקידים)-זה כנראה מה שעושה אותו כל כך טוב. גם מאוד אהבתי את ההומור שלו. ציטוט נבחר:
"I laugh at danger.....And kittens! They're just so darn cute!"(חסרה פה האינטונציה של המדובב, כמובן)

זה שהשקעתי בו 15-16 שעות, ואפשר להגיד סיימתי אותו, מדבר בעד עצמו(סיימתי אותו ברמת הקושי הרגילה, עשיתי כמה שלבים ברמה הקשה וכו'). המלצתי עליו פה בעבר ואני עדיין ממליץ בחום רב.

Anomaly בהחלט מומלץ כי הוא ייחודי ומשחק טוב מאוד בפני עצמו, אך !OMD טוב יותר "in the long run". מבחינתי לפחות.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

שיחקתי בOMD, משחק חמוד, גם אני חושב שאין לו הרבה קשר למשחק TD. מצאתי אותו קצת קשה לרמת המשחקים שאני אוהב בימים אלו, אני לא זוכר את השם של השלב, זה השלב הראשון שהכניסה הראשונה של האורקים היא בקומה התחתונה, הכניסה השנייה היא בקומה העליונה והפורטל נמצא באמצע במין קומת ביניים. בקיצור, לאחר כמה נסיונות (קרוב ל-10) לא הצלחתי להשיג את חמשת הגולגולות (הזמן דפק אותי, הכי טוב שיכולתי לעשות הוא 30 שניות מעל לזמן המינימלי לגולגולת החמישית) והתייאשתי. עוד פרט שעצבן אותי היה הגודל (משקל) העצום של המשחק ביחס לתכן - בשביל מה צריך כ"כ הרבה ג'יגה בתים? לדעתי עם תכנות אפילו חצי-נורמלי המקס' שבמקס' משחק כזה צריך לשקול 400 מגה.

וכן, GEMCRAFT FTW!!
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

לא הבנתי מה הבעיה בכך שלא השגת 5 גולגולות? זה לא שאתה חייב 5 כדי להתקדם...מספיק אחת אפילו :scratch:

אלא אם סיימת את כל המשחק ואתה רוצה לשפר או שאתה רוצה לשפר מלכודת ואז אתה עושה את השלב שוב(זה מה שאני עשיתי)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

עידן כתב:לא הבנתי מה הבעיה בכך שלא השגת 5 גולגולות?
זה רומז שאני מוגבל-משהו ביכולות המשחק שלי, מה שפוגע באגו העצום והמאד-רגיש שלי.
כפי שאמרתי בעבר: מפתחות משחקים צריכות להתאמץ ממש קשה אם הן רוצות שאגנוב את המשחקים שלהן.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

או-קיי O_o
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

דיווח ראשון מהשטח: ניסיתי את World of Goo על מכשיר האנדרויד של אחותי. לטעמי לא התאימו אותו כ'כ לממשק של מסך מגע, קצת קשה לתמרן את הכדורים כשהאצבע שלך חוסמת את שדה הראיה (אולי זה רק האצבעות השמנות שלי?). לסיים שלבים עם OCD הופך הרבה יותר קשה בגרסה הזו.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

המשחק היחיד שכבר יש לי זה Osmos (עוד לא שיחקתי).

אני ממש מרוצה מהמשחקים האחרים בחבילה, בעיקר World of Goo שפיספסתי אאל"ט בחבילה הראשונה,
ו EDGE שנראה מגניב.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Toki Tori התווסף-משחק פלטפורמה/פאזל.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עוד עידכוני אנדרויד:
Osmos אכן עבר המרה מוצלחת למסך מגע. מומלץ.
Edge נראה קצת לו-טקי אבל ממש מאתגר. לפחות אני ואחותי לא הצלחנו לעבור שלב בלי ליפול מהקצה 20 פעם. לא יודע אם ככה המשחק, או שזה אנחנו לא מוכשרים, או בגלל ההמרה לאנדרויד.
Toki Tori משחק פאזלים חמוד, אבל נראה שאין לו איזה ערך מוסף. אני השתעממתי ממנו די מהר.
את Anomaly הייתה לי איזו בעיה להתקין, עדכון נוסף בהמשך, אנשאללה.
נערך לאחרונה על ידי Octarine ב א' פברואר 12, 2012 2:44 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Edge ממש לא היה לי קשה כמו שאתה מתאר, בטח לא בשלבים המוקדמים. בהמשך הוא בהחלט נעשה מאתגר, אבל נמאס לי ממנו בסופו של דבר.
מאחר ואני רחוק מלהיות מוכשר במשחקים מהסוג הזה, ואני בטוח למדי שאתה לא פחות מוכשר ממני, כנראה ההמרה לאנדרואיד לא מוצלחת או עושה את המשחק קשה בהרבה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא