נורטון מזהה את האתר כלא בטוח.

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

נורטון מזהה את האתר כלא בטוח.

שליחה על ידי Og »

הדיווח:
http://safeweb.norton.com/report/show?url=old-games.org" target="_blank

מה שמוזר זה ש"ריימן יוצר" בכלל לא מאוחסן על השרת של האתר ולא מקושר לדומיין old-games.org (לפחות ככה אני חושב) מלבד ע"י מערכת ההפניות של ההורדות...

אני לא יכול להוריד את המשחק מהאתר ולבדוק את הקובץ האמור, אבל אני אבדוק אם יש לי עותק מגובה אצלי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: נורטון מזהה את האתר כלא בטוח.

שליחה על ידי עידן »

מצד שני-לא דיברנו כבר בעבר על זה שלא צריך לקחת כל דבר שנורטון אומר ברצינות?

אני בכלל לא מבין למה להשתמש בתוכנה הכבדה הזו

עריכה: אם כבר אנחנו באוף טופיק-מזל טוב ל-Og על כך שעבר את רף ה-10,000 הודעות(רציתי לרשום את זה לפני שהגעת, כשראיתי שאתה ב-9999, מספר פיינל פנטסי שכזה, אבל לא יצא)!

אני בינתיים עברתי את ה-4000, וכרגע המטרה היא לעקוף את גורדי :twisted:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

זה משנה מה אתה יודע/חושב/מעדיף? גולש אקראי שנתקל באזהרה כזו צריך לחשוב אותו דבר?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:זה משנה מה אתה יודע/חושב/מעדיף? גולש אקראי שנתקל באזהרה כזו צריך לחשוב אותו דבר?
כן, כמובן שהמטרה היא למנוע את העניין כדי שהגולשים שמותקן אצלם נורטון לא יקבלו את ההודעה.

מצאתי אצלי בכונן הקשיח גיבוי של המשחק ונראה לי שהקובץ המדובר לא הכרחי ולכן אפשר למחוק אותו, אני אמשיך לעשות בדיקות.

זה קובץ שקשור לאיזושהי תוכנה שיוביסופט כללו עם ריימן יוצר. בדרך כלל במקרה כזה אני מניח שההודעה של נורטון היא False positive אבל כשמדובר ביוביסופט, אני אקח את המילה של נורטון על שלהם. אין לי בעיה להאמין שהם מסוגלים לדבר כזה. אין לי בעיה בכלל.

עידן כתב:עריכה: אם כבר אנחנו באוף טופיק-מזל טוב ל-Og על כך שעבר את רף ה-10,000 הודעות(רציתי לרשום את זה לפני שהגעת, כשראיתי שאתה ב-9999, מספר פיינל פנטסי שכזה, אבל לא יצא)!

תודה, ומזל"ט על ה4000 :)
(כפי שאתה יכול לראות, סימנתי את ההודעה הספציפית בפורום הראשי)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Og כתב:בדרך כלל במקרה כזה אני מניח שההודעה של נורטון היא False positive אבל כשמדובר ביוביסופט, אני אקח את המילה של נורטון על שלהם. אין לי בעיה להאמין שהם מסוגלים לדבר כזה. אין לי בעיה בכלל.
ב-1997??
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

למה לא? רוע נשאר רוע, גם ב1997 וגם ב1987 (רק שב87 לא ממש היה אינטרנט במובן של היום).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:
Radioactive Grandpa כתב:
עידן כתב:עריכה: אם כבר אנחנו באוף טופיק-מזל טוב ל-Og על כך שעבר את רף ה-10,000 הודעות(רציתי לרשום את זה לפני שהגעת, כשראיתי שאתה ב-9999, מספר פיינל פנטסי שכזה, אבל לא יצא)!

שוקראן.

איזה כיף לעשות ספאם גם כאן וגם בפורום הראשי-אני בעד לאחד את כל ההודעות לשרשור אחד(ריבוא!) לכבוד המאורע הייחודי בפורום.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

עידן כתב:איזה כיף לעשות ספאם גם כאן וגם בפורום הראשי-אני בעד לאחד את כל ההודעות לשרשור אחד(ריבוא!) לכבוד המאורע הייחודי בפורום.
LOL, אני שחצן, אבל לא עד כדי כך :P

גורדי, הנה המשחק ללא הקובץ העבריין:
http://www.megaupload.com/?d=V6WS99YQ" target="_blank
אשמח אם תוכל להעלות אותו ולהחליף את הקובץ שבשרת (שים לב שצריך לפרוס את הZIP קודם)

אגב אורחא, פתאום אני מתחיל להבין שאנשים שאין להם נורטון 2010 לא יבינו על מה אני מדבר... אז הנה הסבר קצרצר:
כאשר מתקינים NAV 2010 מותקן מאפיין בשם Site safety בדפדפן(ים). מהיום (אתמול זה לא היה כך) כאשר אני (וכל אחד אחר עם המאפיין הזה) נכנס לכל עמוד שעושה שימוש בדומיין old-games.org נורטון מקפיץ חלון אזהרה עם סמל מפחיד וטוען שהאתר אינו בטוח לשימוש ושהוא מכיל וירוס. נורטון ממליץ לא לגלוש באתר.

למיטב זכרוני, Site safety הותקן באופן אוטומטי, בלי לשאול אותי אם אני מעוניין בו או לא (למרות שאפשר לבטל אותו לאחר שהותקן).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

תודה רבה, העלתי את הגירסה המעודכנת ובינתיים עושה רושם שחזרנו לסטטוס של "אתר בטוח".

מצטרף לברכה :occasion9:
כן ירבו :-)
עידן כתב:אני בינתיים עברתי את ה-4000, וכרגע המטרה היא לעקוף את גורדי :twisted:
Dream on!
ברגע שאתה מגיע ל-4200 אני מוסיף לעצמי עוד 1000 על ידי עריכה ישירה של מסד הנתונים :twisted:
(והבונוס: לעקוף את אופיר על הדרך...)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

זה באמת מסביר כמה דברים. :P
Meir787
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Meir787 »

Og כתב:
Radioactive Grandpa כתב:זה משנה מה אתה יודע/חושב/מעדיף? גולש אקראי שנתקל באזהרה כזו צריך לחשוב אותו דבר?
כן, כמובן שהמטרה היא למנוע את העניין כדי שהגולשים שמותקן אצלם נורטון לא יקבלו את ההודעה.

מצאתי אצלי בכונן הקשיח גיבוי של המשחק ונראה לי שהקובץ המדובר לא הכרחי ולכן אפשר למחוק אותו, אני אמשיך לעשות בדיקות.

זה קובץ שקשור לאיזושהי תוכנה שיוביסופט כללו עם ריימן יוצר. בדרך כלל במקרה כזה אני מניח שההודעה של נורטון היא False positive אבל כשמדובר ביוביסופט, אני אקח את המילה של נורטון על שלהם. אין לי בעיה להאמין שהם מסוגלים לדבר כזה. אין לי בעיה בכלל.

אני חושב שאתה הגולש היחיד שמותקן אצלו נורטון. מזל טוב :)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תודה.
הסיבה העיקרית שאני משתמש בנורטון (והיא אותה הסיבה שאני משתמש בחלונות 7) היא כי היא תכנת האנטיוירוס המסחרית הנפוצה ביותר בעולם והשנייה הנפוצה בכלל.
ז"א, ככה לפחות הבנתי מכל הסקרים שקראתי ומאתרים כמו ויקיפדיה. אבל עכשיו כשאני חושב על זה, מה הם מבינים בכלל? אתה יודע יותר טוב מהם.
אורח

שליחה על ידי אורח »

כנראה. זה אנטיוירוס בזבזני, כבד, ולא כזה טוב. הביקורות עליו גרועות והוא לא היחיד שמתאים לחלונות 7.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עוג, אתה לא לבד. גם אני השתמשתי בנורטון עד לפני כמה חודשים, וסה'כ הייתי מרוצה.
מצד שני, אני בד'כ מרוצה מדברים שאחרים לא אוהבים כמו ויסטה או הסרטים המאוחרים של קווין סמית', אז מה אני מבין?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אורח כתב:כנראה. זה אנטיוירוס בזבזני, כבד, ולא כזה טוב. הביקורות עליו גרועות והוא לא היחיד שמתאים לחלונות 7.
דווקא אני נאלץ להסכים עם האורח במקרה הזה-גם מניסיון אישי וגם מהרבה דיעות של אנשים אחרים.
נעול הנושא הקודםהנושא הבא