משחקי Amiga, מישהו?

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

משחקי Amiga, מישהו?

שליחה על ידי עידן »

גיליתי שאתר שקורא לעצמו The Company התחיל(וסיים?) להוציא לפני כחודש משחקי אמיגה למחשב, שפשוט מגיעים כקובץ EXE וצריך להפעיל, בלי להסתבך עם אמולטור, אז למי שמעוניין:

http://www.thecompany.pl" target="_blank

יש בסה"כ כ-40 כרגע.

בנוסף, אתרי Warez למיניהם פירסמו חבילות EXE של משחקי אמיגה(גם כן לפני כחודש), שכוללות כמה משחקים כל אחת. אני מניח שהם העתיקו אחד מהשני, לא בדקתי לעומק.

אם מישהו מעוניין, אני יכול לפרסם גם את הקישורים לחבילות משחקים הללו.
Og
מנהל
מנהל

Re: משחקי Amiga, מישהו?

שליחה על ידי Og »

כמעט בכל משחק שיצא גם למחשב וגם לאמיגה - גרסת האמיגה איכותית בהרבה. ככה שזה נשמע מצוין (אע"פ שלא בדקתי את הקישור).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

שכחתי לציין שבדקתי אחד מהמשחקים(ליתר דיוק, את Alien Breed, שכולל כמה משחקים) ונראה שזה עובד בסדר.

אבדוק גם אחת מהחבילות ואדווח.

עריכה: בדקתי גם את המשחק The Settlers מאחת החבילות, רק כמה דקות אמנם, אבל נראה בסדר גמור. אני לא יודע אם זו העתקה, אבל אין את הפתיח של "The Company" בהתחלה(לא שזה מפריע במיוחד).

נחמד, בכל אופן.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

נורטון לא אוהב את הקבצים האלה. הוא לא אומר שיש וירוס בפירוש אבל הוא אומר שהם מבצעים פעולות חשודות ולא מפרט יותר (ומוחק אותם לאלתר). בדר"כ, אני מבטל את הקביעות המפגרות של נורטון כלאחר יד, אבל הפעם אני די חושש... המקור פשוט לא נראה כ"כ אמין...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:נורטון לא אוהב את הקבצים האלה. הוא לא אומר שיש וירוס בפירוש אבל הוא אומר שהם מבצעים פעולות חשודות ולא מפרט יותר. בדר"כ, אני מבטל את הקביעות המפגרות של נורטון כלאחר יד, אבל הפעם אני די חושש... המקור פשוט לא נראה כ"כ אמין...
לא יודע, ה-NOD 32 שלי לא זיהה כלום. ואני סומך על NOD 32 הרבה יותר מנורטון.

בכל מקרה, יש לי עדכון חשוב- בין חבילות המשחקים(לא האלו מהאתר The Company, החבילות האחרות שדיברתי עליהן), יש רמאויות-כמה משחקים הם באמת לאמיגה, אבל אחרים, למשל Prince Of Persia 2 שבדקתי גם, זו פשוט גרסת SNES שמפעילה את האמולטור Zsnes כשמריצים את קובץ ה-EXE(אני יודע לזהות את האמולטור הזה כשאני רואה אותו, אני לא עד כדי כך טיפש).

טוב נו, למדתי לא לסמוך על חבילות מאתרי Warez :lol:

עריכה: מצד שני, כשאני חושב על זה, איזה משחק הורדת משם, Og? אולי מאחד המשחקים באתר באמת יש וירוס?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

המשחק הראשון שניסיתי היה FotF, אבל לאחר ששיחזרתי אותו מההסגר ולמרות שאמרתי לנורטון לא לעשות לו Exclude, כל הפעלה שלו או כל משחק אחר עובדת בסדר. האמולטור נראה ממש טוב, אני לא אוהב את הפילטר שהם שמים כברירת מחדל אז אני משנה אותו באפשרויות (F12). לא כל גרסה של אמיגה יותר טובה מזו של הPC. לדוגמה בגרסת הPC של The Settlers אפשר לשנות לרזולוציה של 640x480 שזה הרבה יותר נח.

היתרון האמיתי של כל העסק הזה הוא Reunion. שפשוט מלא באגים בגרסת הPC. עכשיו אין לי תירוץ לא לסקר (או למעשה, לסיים את הסיקור כי כבר התחלתי אחד לפני כמה שנים) ולהעלות את המשחק. יש מצב שאני אשכרה אעשה את זה מתישהו.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אני מאמין שהיתרון האמיתי זה מניעת הצורך להתעסק באמולטור של אמיגה שהוא יחסית מסובך.

אני לפחות לא אהבתי אותו פעם אחרונה ששיחקתי עם זה קצת(לפני משהו כמו 6-7 שנים מה שכן, יש מצב שדברים השתנו מאז).
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא