גורדי בהרפתקה מהסרטים - דיבוב חדשני

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

הנסיך האשכנזי
משתמש רשום
משתמש רשום

גורדי בהרפתקה מהסרטים - דיבוב חדשני

שליחה על ידי הנסיך האשכנזי »

אהלן אנשים!
אני מת על האתר הזה וזאת אגב למרות שאני רק בן 17 ואין לי ממש קשר למשחקים נוסטלגיים וישנים.
בכל אופן, מצאתי במחשב שלי דיבוב שעשיתי בערך בגיל 14 לסרט שבסוף המשחק של גורדי בהרפתקה מהסרטים - 'החתול במגפיים'. אני מדבב את כל הדמויות מהסרט בקולות השונים שלי... אולי עוד אהיה מדובב אחרי הצבא או משהו כזה..

http://www.youtube.com/watch?v=PAQuWZx9YM4

מקווה שאוכל להתחבר לפורומים פה. :)
טל
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: גורדי בהרפתקה מהסרטים - דיבוב חדשני

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

הגיל שלך לא סותר, נדמה לי ש-Yoyole צעיר ממך. אבל הוא כנראה הרבה יותר מחובר למשחקים שאנחנו מדברים עליהם כאן...
אם הבנתי נכון, המשחק שדובבת, למרות שהוא נראה משנות התשעים המאוחרות, יצא ב-2007...

הדיבוב שלך מאד מושקע, אבל הקולות שלך לא ממש שונים... הקולות בסרטון דומים מדי זה לזה, אין ייחוד לא בגוון הווקלי ולא בסגנון הדיבור זה מזה. אם אתה מתעקש לדובב ומוצא בזה אהבה גדולה, הייתי מציע לך להתמקד בפיתוח של גוון אחד. אולי בהמשך לפתח נוספים.

אל תחפרו לי שזה כולה פרסומת... מאופטימיות לא מתים וגם לא ממתן הזדמנויות שלא עולות לך בכסף או בריאות.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Radioactive Grandpa כתב:הגיל שלך לא סותר, נדמה לי ש-Yoyole צעיר ממך. אבל הוא כנראה הרבה יותר מחובר למשחקים שאנחנו מדברים עליהם כאן...
אפשר לא להתעסק בי?
Radioactive Grandpa כתב:אם הבנתי נכון, המשחק שדובבת, למרות שהוא נראה משנות התשעים המאוחרות, יצא ב-2007...
הבנת מאוד לא נכון, אני לא זוכר את השנה המדויקת, ואת המידע הנחוץ מאוד קשה להוציא מהרשת (כולל מאתר קומפדיה), אבל לדעתי היא נעה בין 2000-2002. לפעמים לא מספיק להסתכל על התוצאה הראשונה בגוגל. :wink:
[עריכה]
קבל תיקון, לפי כמה עדויות שמצאתי, המשחק יצא בסביבות 97. אל תשאל אותי מה עבר על Ynet כשהם החליטו לבקר את המשחק, ועוד להעיר על "הגרפיקה המיושנת".
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Yoyole כתב:אפשר לא להתעסק בי?
:shock:
אין בעיה חבר. לא שערתי בנפשי שזה יפריע לך. סליחה. (אני סבור שדווקא רב האנשים אוהבים שמזכירים אותם. גם אם מעלילים עלי עלילות דם, ומבצעים בי רצח אופי בחוצות הכפר, זה עדיין נחמד, כי כולנו זונות של צומי.)
Yoyole כתב:הבנת מאוד לא נכון, אני לא זוכר את השנה המדויקת, ואת המידע הנחוץ מאוד קשה להוציא מהרשת (כולל מאתר קומפדיה), אבל לדעתי היא נעה בין 2000-2002. לפעמים לא מספיק להסתכל על התוצאה הראשונה בגוגל.
אתה צודק, ההבנה שלי (שהרי נוסחה בהסתייגות ברורה כי אכן לא נשענה על בדיקה מעמיקה) באמת התבססה על התוצאה הכי מניחה את הדעת בעמוד התוצאות הראשון בגוגל. (דווקא היה Vgames אם זכור לי נכון. Y-net אתה אומר? נו, הצלבה של שני מקורות נראית לי בסיס ראוי לטעות מכובדת...)
את האתר המחורבן של קומפדיה אפילו לא טרחתי לבדוק.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Radioactive Grandpa כתב:
Yoyole כתב:אפשר לא להתעסק בי?
:shock:
אין בעיה חבר. לא שערתי בנפשי שזה יפריע לך. סליחה. (אני סבור שדווקא רב האנשים אוהבים שמזכירים אותם. גם אם מעלילים עלי עלילות דם, ומבצעים בי רצח אופי בחוצות הכפר, זה עדיין נחמד, כי כולנו זונות של צומי.)
זה בסדר, רק מה גורם לך לחשוב שאני צעיר יותר? ה-Charm הילדותי שלי, או העובדה שאני כותב הודעות ב-4 בלילה בין יולי לאוגוסט? :blackeye:
אבל כשאמרתי "להתעסק בי", התכוונתי התעסקות בגיל שלי. יש לי טראומות בנושא גילאים באינטרנט, אני מעדיף לא לפרט. :roll:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

ממש לא... בניגוד לעוג, גורדי, ועוד כמה כאן ביניהם אני, אתה לא שמרת על אנונימיות מוחלטת בכלל. ואני חושב שכל מי שעקב אחר פועלך באיןציקלופדיה או מקומות נוספים בשעתו יכֹל לדעת הרבה פרטים עליך, גיל הוא רק אחד מהם. נדמה לי שאפילו היתה איזו תמונה פעם. גם הפרופיל שלך ב-YouTube מציין גיל, אבל אולי הוא מזויף (למרות שזה לא גיל שאופייני לזיוף).
Yoyole כתב:יש לי טראומות בנושא גילאים באינטרנט, אני מעדיף לא לפרט.
אני יכול להזדהות איתך. מאד בקצרה אוכל לומר שכתבתי לא מעט בפורומים כשהייתי בגיל העשרה בסביבה של אנשים שהיו מבוגרים ממני בעשור או שניים ושמרתי על גילי בקנאות, ואיכשהו נוצרה תדמית שאנשים בדרך כלל חשבו שאני אפילו מבוגר מהם, וגם ייחסו לי תואר אקדמאי או שניים. למרות שמעולם לא שקרתי או עודדתי מישהו לחשוב כך, זה היה הסוד השמור ביותר שלי, וזה על קצה המזלג.
(ויכול להיות שהטראומה שלך לוקחת למקום אחר לחלוטין שהרבה יותר מטריד לחשוב עליו...)
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Radioactive Grandpa כתב:ממש לא... בניגוד לעוג, גורדי, ועוד כמה כאן ביניהם אני, אתה לא שמרת על אנונימיות מוחלטת בכלל.
טוב, ניסיתי. ללא הצלחה כנראה :blackeye:
(Note to self: להתחיל להשתמש בכינויים שונים)
Radioactive Grandpa כתב:ואני חושב שכל מי שעקב אחר פועלך באיןציקלופדיה או מקומות נוספים בשעתו יכֹל לדעת הרבה פרטים עליך, גיל הוא רק אחד מהם. נדמה לי שאפילו היתה איזו תמונה פעם. גם הפרופיל שלך ב-YouTube מציין גיל, אבל אולי הוא מזויף (למרות שזה לא גיל שאופייני לזיוף).
אבל מעניין אותי איך אנשים מגיעים לזה. חיפשת במיוחד, או שבמקרה נתקלת בזה?
[עריכה] אה... החשבון הזה ביוטיוב... D'oh![/עריכה]
Radioactive Grandpa כתב:נדמה לי שאפילו היתה איזו תמונה פעם.
אל תפחיד אותי ככה! אם תיזכר איפה, אשמח לקבל הודעה פרטית כדי שאוכל להיפטר ממנה.
Radioactive Grandpa כתב:(ויכול להיות שהטראומה שלך לוקחת למקום אחר לחלוטין שהרבה יותר מטריד לחשוב עליו...)
לא לא לא לא לא, אוי ואבוי. :shock:
אולי טראומה זאת מילה גדולה מדי... בוא נקרא לזה 'תקרית'.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

די לפראנויה. אני חושב ש-Og מתחיל להשפיע על אנשים יותר מדי לרעה.

ואם נחזור לנושא המקורי, RG, אל תרד על הבחור. יחסית לגיל 14 זה נחמד מאוד.
אני מכיר מישהו שגם התחיל צנוע והיום הוא אושיית אינטרנט בתחום הדיבוב - http://www.youtube.com/user/yuvalbinder" target="_blank
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Octarine כתב:די לפראנויה. אני חושב ש-Og מתחיל להשפיע על אנשים יותר מדי לרעה.
אני דווקא ניסיתי לשכנע אותו לעשות את ההיפך. בכלל, כל הקטע הזה מוזר, כל האנשים שאני ראיתי הולכים לכיוון של לצאת מהארון הוירטואלי ולא להיפך... אבל רצונו של אדם כבודו, על אחת כמה וכמה אם הרצון הזה קשור לפרטיותו שצריכה להיות ערך מקודש.

בחזרה לאוף-טופיק: קצת אחרי ש Starcraft (הראשון) יצא נתקלתי באתר של בליזארד בתכנה שאפשר היה להוריד ובעזרתה לשנות את דיבוב היחידות במשחק, אז עוד היה לי זמן פנוי בשפע ואהבה אדירה לסטארקראפט. ישבתי והקלטתי קולות לכל יחידה של הפרוטוס והטרן (לזרג אין קולות בשפה ממשית). לכל יחידה עשיתי קול שונה ואופי מיוחד. למשל את הVulture עשיתי "ערס" עם משפטים כגון: "למה מה קרה??", את הגוליית די מכני (כמו במקור) וכו'.

אוי, אלה היו הזמנים...
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

יש מצב שגם השם המלא שלך יויו, אם זה לא מספיק חשיפה...
(אם אתקל אגיד לך, אבל אני לא מתכוון להגדיש זמן לחיפושים בזמן הקרוב...)
Octarine כתב:אם נחזור לנושא המקורי, RG, אל תרד על הבחור. יחסית לגיל 14 זה נחמד מאוד.
אני לא יורד עליו, להפך, אני מנסה לכוון אותו. אם לבחור יש חלומות כדאי שיירט אותם לאנשהו.

Og כתב:בחזרה לאוף-טופיק: קצת אחרי ש Starcraft (הראשון) יצא נתקלתי באתר של בליזארד בתכנה שאפשר היה להוריד ובעזרתה לשנות את דיבוב היחידות במשחק, אז עוד היה לי זמן פנוי בשפע ואהבה אדירה לסטארקראפט. ישבתי והקלטתי קולות לכל יחידה של הפרוטוס והטרן (לזרג אין קולות בשפה ממשית). לכל יחידה עשיתי קול שונה ואופי מיוחד. למשל את הVulture עשיתי "ערס" עם משפטים כגון: "למה מה קרה??", את הגוליית די מכני (כמו במקור) וכו'.
גדול. אני עשיתי את אותו הדבר עם Worms Armageddon. התלהבתי מזה שאפשר לעשות קולות - אז הלכתי על שני הדברים הכי מובהקים לעברית: חרדי ממאה שערים, ואיזה עארס צעצוע.
אז במחווה של גדלות נפש... :P ובהקשר לאוף-טופיק השני, וביציאה מעוד איזה מדף וירטואלי, הנה אני משתף את הערכות אתכם. למי שיטרח בהורדה שלהן אני מציע לא לפתוח אותן בעצלנות בנגן מדיה אלא לנסות אותם במשחק, לדעתי זה חזק, יש כמה דברים שמשתלבים פשוט מעולה (גם עבר מבחן חיצוני... נסיתי את זה על אחי הקטן ושאר הג'מעה שלו, והם נקרעו מצחוק).
ולמי שמתעקש לשחזר את הקול, בבקשה, אל... אל תשפטו בכל אופן, מבחן התוצאה הוא מה שהוביל אותי. אני נשמע אחרת לגמרי בכל אופן... כן כן... חי חי.
סמל אישי של משתמש
הטופיק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי הטופיק »

Octarine כתב: אני מכיר מישהו שגם התחיל צנוע והיום הוא אושיית אינטרנט בתחום הדיבוב - http://www.youtube.com/user/yuvalbinder" target="_blank
נראה כמו חיקוי זול לדבר האמיתי, שדרך אגב כתב פה כמה פעמים, מסתבר שהוא חובב קווסטים...
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

מבלי להמעיט בכבודו של גל שמש (הדיבוב שלו לנסיך הפרסי באמת מוצלח) אני חושב שבינדר עולה עליו בכמה רמות, ואני לא אומר את זה רק כי אנחנו מכירים.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

ומבלי להמעיט בכבודו של גל שמש (שההשקעה העצומה שלו ראויה להערכה ואפילו היו לו הברקות מידי פעם), אם כבר להשתמש במלה "זול", זה ממש לא יהיה בינדר מביניהם.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

הנסיך האשכנזי כתב:אהלן אנשים!
אני מת על האתר הזה וזאת אגב למרות שאני רק בן 17 ואין לי ממש קשר למשחקים נוסטלגיים וישנים.
בכל אופן, מצאתי במחשב שלי דיבוב שעשיתי בערך בגיל 14 לסרט שבסוף המשחק של גורדי בהרפתקה מהסרטים - 'החתול במגפיים'. אני מדבב את כל הדמויות מהסרט בקולות השונים שלי... אולי עוד אהיה מדובב אחרי הצבא או משהו כזה..

http://www.youtube.com/watch?v=PAQuWZx9YM4

מקווה שאוכל להתחבר לפורומים פה. :)
טל
ממש לא רע בשביל בחור בן 14 :)
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

Radioactive Grandpa כתב:גדול. אני עשיתי את אותו הדבר עם Worms Armageddon. התלהבתי מזה שאפשר לעשות קולות - אז הלכתי על שני הדברים הכי מובהקים לעברית: חרדי ממאה שערים, ואיזה עארס צעצוע.
אז במחווה של גדלות נפש... :P ובהקשר לאוף-טופיק השני, וביציאה מעוד איזה מדף וירטואלי, הנה אני משתף את הערכות אתכם. למי שיטרח בהורדה שלהן אני מציע לא לפתוח אותן בעצלנות בנגן מדיה אלא לנסות אותם במשחק, לדעתי זה חזק, יש כמה דברים שמשתלבים פשוט מעולה (גם עבר מבחן חיצוני... נסיתי את זה על אחי הקטן ושאר הג'מעה שלו, והם נקרעו מצחוק).
ולמי שמתעקש לשחזר את הקול, בבקשה, אל... אל תשפטו בכל אופן, מבחן התוצאה הוא מה שהוביל אותי. אני נשמע אחרת לגמרי בכל אופן... כן כן... חי חי.
חחח זה ממש טוב!
לא שמעתי את הקולות בIn-Game כמו שהצעת כי אין לי את המשחק בהישג יד, אבל זה בכל זאת עובר במדיה-פלייר :).
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא