כפתור LIKE במסע אל העבר

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: כפתור LIKE במסע אל העבר

שליחה על ידי עידן »

C-man כתב:
עידן כתב:למען האמת, השאלה היותר מדוייקת במקרה כאן היא-למה צריך Achievements במשחקים? ויש תשובה-לא צריך(אגו?).
התשובה היא שהישגים ותחושה של התקדמות מספקים מאוד. מאותה סיבה אנשים (כולל אני) משחקים במשחקים עם XP וחפצים טובים ונדירים להשגה. פעם זה היה מוגבל למשחקי הרפתקאה וMMORPG, אבל חברות המשחקים ראו את הפונטציאל במשחקיות הממכרת הזו והכניסו אותה לז'אנרים אחרים כמו FPS, RTS.
כן, אבל זה לא *בדיוק* אותו דבר. Achievements לא בדיוק משפיעים על ההתקדמות במשחק, להבדיל מלעלות רמות במשחק תפקידים. אבל כן, זה כמו שאמרתי-אגו.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אגב, אם כבר הגענו לדיון בפייסבוק, מישהו פה יודע להסביר לי למה אני מקבל כל הזמן מיילים לדואר האלקטרוני שלי, שמזמינים אותי להצטרף לפייסבוק, מאנשים שנראים כמו "לוחמי חירות" סטייל אבראהים ג'אבר או משהו כזה(זה השם של אחד מהם) ועפ"י התמונה המצורפת הם נראים כמו הבנים החורגים של אוסאמה בן-לאדן?

יתרה מכך, באותה הודעה מופיעים גם אנשים נוספים שאני "עשוי להכיר" אם אצטרף לפייסבוק.
בין שלל הטרוריסטים, כאמור, יש גם באמת חברים שלי-ולא ברור לי איך הם הגיעו אליי-לא זכור לי שאי פעם נתתי את הדואר האלקטרוני איפשהו שיכול להיות קשור, וגם אם איכשהו הכתובת הגיעה אליהם, איך הם באמת יודעים שהם חברים שלי? אני לא חושב שלחברים שלי יש את הדואר האלקטרוני שלי אי שם בפייסבוק...
deadlyfog
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי deadlyfog »

אגו זה בטוח ,בוא נגיד העלת משחק לאתר לא תרצה לראות כמה אנשים נהנים ממנו ?:)
זה בטח ייתן לך הרגשה לפחות קטנה טובה כי עזרת למישהו למצוא משחק שהוא לא שיחק שנים!:)
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

יש לך מסנג'ר? אם כן, אולי נרשמת עם אותה כתובת דוא״ל.
deadlyfog
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי deadlyfog »

יתרה מכך, באותה הודעה מופיעים גם אנשים נוספים שאני "עשוי להכיר" אם אצטרף לפייסבוק.
בין שלל הטרוריסטים, כאמור, יש גם באמת חברים שלי-ולא ברור לי איך הם הגיעו אליי-לא זכור לי שאי פעם נתתי את הדואר האלקטרוני איפשהו שיכול להיות קשור, וגם אם איכשהו הכתובת הגיעה אליהם, איך הם באמת יודעים שהם חברים שלי? אני לא חושב שלחברים שלי יש את הדואר האלקטרוני שלי אי שם בפייסבוק...
גם לי קרה אותו הדבר נראה לי יש אפשרות בפייס בוק שהוא מאתר דרך הדוארכ האלקטרוני שלך אנשים מרשימת כתובות וכל מני אנשים ששלחת להם מייל ואז זה שולח להם מייל להצטרף לפייס בוק קראתי על זה משהו פעם
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

deadlyfog כתב:
גם לי קרה אותו הדבר נראה לי יש אפשרות בפייס בוק שהוא מאתר דרך הדוארכ האלקטרוני שלך אנשים מרשימת כתובות וכל מני אנשים ששלחת להם מייל ואז זה שולח להם מייל להצטרף לפייס בוק קראתי על זה משהו פעם
נשמע הגיוני לפחות.

וגם מסנג'ר אין לי.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

deadlyfog כתב: גם לי קרה אותו הדבר נראה לי יש אפשרות בפייס בוק שהוא מאתר דרך הדוארכ האלקטרוני שלך אנשים מרשימת כתובות וכל מני אנשים ששלחת להם מייל ואז זה שולח להם מייל להצטרף לפייס בוק קראתי על זה משהו פעם
בדיוק זה. במקרה שלי זה יזום אבל אני לא אתפלא אם יש כל מיני שיתופי פעולה בין אתרים מתחת לפני השטח.
deadlyfog
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי deadlyfog »

Octarine כתב:
deadlyfog כתב: גם לי קרה אותו הדבר נראה לי יש אפשרות בפייס בוק שהוא מאתר דרך הדוארכ האלקטרוני שלך אנשים מרשימת כתובות וכל מני אנשים ששלחת להם מייל ואז זה שולח להם מייל להצטרף לפייס בוק קראתי על זה משהו פעם
בדיוק זה. במקרה שלי זה יזום אבל אני לא אתפלא אם יש כל מיני שיתופי פעולה בין אתרים מתחת לפני השטח.
שמע לאט לאט כל האינטרנט הופך ליד אחת בסופו של דבר כל האתרים וההמצאות ברשת יהיו שייכים ל GOOGLE ואז אניחנו באמת ניהיה מוצפים במלא ספאמים למינהם
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

deadlyfog כתב:שמע לאט לאט כל האינטרנט הופך ליד אחת בסופו של דבר כל האתרים וההמצאות ברשת יהיה שייכים ל GOOGLE ואז אניחנו באמת ניהיה מוצפים במלא ספאמים למינהם
שטויות. מזל שיש תיקיית "דואר זבל" ב-Gmail. ::>
deadlyfog
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי deadlyfog »

שטויות. מזל שיש תיקיית "דואר זבל" ב-Gmail. ::>
אחי GMAIL שייך לגוגל ואם כל האתרים יהיו שייכים להם נראה לך שזה יהיה בספאם??? חחח
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

בגלל זה הוספתי את הסמיילי בסוף המשפט. :wink:
deadlyfog
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי deadlyfog »

וואוו אז נפלתי סליחה:) :roll:
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

חבר'ה, כבר אי אפשר להתעלם מהכוח של פייסבוק בארץ. כלומר, אפשר, אבל לא בטוח שזה משתלם. לזכות האתר יאמר שהוא מצליח לעמוד בפני טוויטר בינתיים :-)
Octarine כתב:שמע לאט לאט כל האינטרנט הופך ליד אחת בסופו של דבר כל האתרים וההמצאות ברשת יהיו שייכים ל GOOGLE ואז אניחנו באמת ניהיה מוצפים במלא ספאמים למינהם
גם היום המצב לא הכי רחוק משם:
גוגל כבר יודעים עלינו כמעט הכל.

בכל מקרה, אני אשמח לדעת מה דעתכם על הכפתור ועל המיקום. הוא מציק? הייתם מעדיפים לא לראות אותו כלל?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Gordi כתב: בכל מקרה, אני אשמח לדעת מה דעתכם על הכפתור ועל המיקום. הוא מציק? הייתם מעדיפים לא לראות אותו כלל?
מבחינתי כאמור הוא לא משנה דבר. אני לא חושב שהוא מפריע ואין לי בעיה לראות אותו.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Ditto.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא