Inception

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Inception

שליחה על ידי עידן »

דווקא לראות סרט בבית עם חברים זה מאוד כיף, בתור אחד שעושה את הבילוי הזה הרבה.

כמו שכבר אמרתם כאן-לא יעזור-טלוויזית HD, מסך גדול, מערכת סאונד היקפי-זה לא מוריד בכלום מהחוויה של לראות סרט בקולנוע, שזה פשוט כמעט תמיד יותר טוב מהבית(אוקיי, תמיד יהיו סרטים שאפשר בכיף לראות בבית ולא בקולנוע, כי הקולנוע לא יוסיף להם *הרבה*).

בטח כשעכשיו אני(והחברים שלי) רואים רק ביס פלאנט, שזה קולנוע ברמה גבוהה יחסית.

עריכה: אגב, דווקא נהניתי מ-2012(נראה ב-HD בבית). זאת אומרת, סרט טוב הוא לא, אבל הוא ממש לא היה גרוע. הוא עמד ברמת הציפיות שאליה הגעתי כשניגשתי לראות אותו.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

לא יודע... כמה טוב הוא יכול להיות? זה לא כאילו שזה Se7en או 12 הקופים או משהו אגדי כזה... אם יצא לי לראות אותו אז יצא, אם לא אז לא.

ובקשר לפופקורן, מה הקטע? אתה לא חייב לעשות אותו במיקרו, תעשה אותו בסיר עם שמן ומלח ויצא לך אותו הדבר ואם אתה ממש ממש חייב בדיוק את אותו הטעם, תשרוף את השמן כמה פעמים לפני כן (אלא אם יש לך שמן משומש איפשהו).

דיסקליימר2: שמן משומש עלול לגרום לקלקול קיבה אבל אם זה לא קרה מהשמן בפאלאפלייה/קולנוע, כנראה שהקיבה שלך עמידה

[חצי עריכה לאחר ההודעה של עידן]
גם אני לא שנאתי את 2012, פשוט לא מצאתי בו משהו מיוחד מדי (האפקטים היו משובחים, אבל זה לא מה שעושה סרט).
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Azurerider »

Og כתב:לא יודע... כמה טוב הוא יכול להיות? זה לא כאילו שזה Se7en או 12 הקופים או משהו אגדי כזה... אם יצא לי לראות אותו אז יצא, אם לא אז לא.

ובקשר לפופקורן, מה הקטע? אתה לא חייב לעשות אותו במיקרו, תעשה אותו בסיר עם שמן ומלח ויצא לך אותו הדבר ואם אתה ממש ממש חייב בדיוק את אותו הטעם, תשרוף את השמן כמה פעמים לפני כן (אלא אם יש לך שמן משומש איפשהו).

דיסקליימר2: שמן משומש עלול לגרום לקלקול קיבה אבל אם זה לא קרה מהשמן בפאלאפלייה/קולנוע, כנראה שהקיבה שלך עמידה

[חצי עריכה לאחר ההודעה של עידן]
גם אני לא שנאתי את 2012, פשוט לא מצאתי בו משהו מיוחד מדי (האפקטים היו משובחים, אבל זה לא מה שעושה סרט).
תגיד את זה לכל מי שהתלהב מ"אוואטר".
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Og כתב:בקשר לפופקורן, מה הקטע? אתה לא חייב לעשות אותו במיקרו, תעשה אותו בסיר עם שמן ומלח ויצא לך אותו הדבר ואם אתה ממש ממש חייב בדיוק את אותו הטעם, תשרוף את השמן כמה פעמים לפני כן (אלא אם יש לך שמן משומש איפשהו).
LOL, :thumbright:
הפופקורן בבתי הקולנוע נהיה מתחת לכל ביקורת. פעם זה באמת היה איכותי, אבל הם התחילו לזרוק מה-זה זין על העניין. אני חושב שבכל השנה האחרונה הפופקורן שהייתי אוכל במיקרוגל עלה בהרבה על הזבל בקולנוע שנשאר שם באמבטיה המשומנת מהבוקר. אני מאד אמביוולנטי בעניין הפופקורן בקולנוע. אלמלא בתי קולנוע היו נסגרים בכל הארץ, ואלמלא הייתי רואה בעצמי כמה כסף מפסיד בית הקולנוע בעירי הצנועה באמצע השבוע כשהאולמות ממש ריקים, הייתי מחרים לחלוטין את מחירי המזנון האולטרא-מופקעים שלהם. אבל מה לעשות, זו הדרך היחידה שהם יכולים לפצות על ההפסדים.

נכון, Inception הוא לא 12 הקופים או משהו כזה, אבל הוא לא עד כדי כך רחוק. בהחלט הייתי ממליץ לעשות מאמץ קל לעברו.

Azurerider כתב:
Og כתב:גם אני לא שנאתי את 2012, פשוט לא מצאתי בו משהו מיוחד מדי (האפקטים היו משובחים, אבל זה לא מה שעושה סרט).
זה לא ממש נכון לקרוא לזה "אפקטים". אלו לא האפקטים שעשו את אוואטר. זו חוויית הצפיה, שמורכבת מטכנולוגיית התלת-מימד הייחודית שבה הסרט הופק (שהיא באמת ליגה אחרת מכל השאר), והעולם הפנטסטי העשיר שנבנה ונבדה מכלום (בלי שום קשר לאיכות הסרט כסרט, כאן אני לא חולק על הרוח הכללית בפורום).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

גם את אווטר לא ראיתי. ולפי הביקורות והקטעים שאני ראיתי, לא נראה לי שאראה אותו אי פעם (יש כ"כ הרבה אחרים שאני רוצה לראות).
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Azurerider »

Radioactive Grandpa כתב:
Azurerider כתב:
Og כתב:גם אני לא שנאתי את 2012, פשוט לא מצאתי בו משהו מיוחד מדי (האפקטים היו משובחים, אבל זה לא מה שעושה סרט).
זה לא ממש נכון לקרוא לזה "אפקטים". אלו לא האפקטים שעשו את אוואטר. זו חוויית הצפיה, שמורכבת מטכנולוגיית התלת-מימד הייחודית שבה הסרט הופק (שהיא באמת ליגה אחרת מכל השאר), והעולם הפנטסטי העשיר שנבנה ונבדה מכלום (בלי שום קשר לאיכות הסרט כסרט, כאן אני לא חולק על הרוח הכללית בפורום).
אבל זה בדיוק העניין. אני לא רוצה ללכת ללכת לקולנוע ולשלם חמישים שקלים (WTF???) על חוויית צפייה. מבחינתי, זה רק בונוס. וכשאתה יוצר סרט שזה כל מה שיש בו, הוא פשוט לא מעניין (אגב, אני אפילו לא התלהבתי מהתלת מימד. המשקפיים הציקו לי והגרפיקה לא נראתה מרשימה במיוחד. אחרי כל הדיבורים שהיו על הסרט, ציפיתי למשהו הרבה יותר מרשים).
Og כתב:גם את אווטר לא ראיתי. ולפי הביקורות והקטעים שאני ראיתי, לא נראה לי שאראה אותו אי פעם (יש כ"כ הרבה אחרים שאני רוצה לראות).
מעולה. חסכת זמן וכסף.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא