Inception

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Inception

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

פעם הזהרתי אתכם שאם ינתן לי כאן טור קבוע, בסוף תמצאו אותי מתחיל לקשקש פה על פוליטיקה וסרטים.
אבל עכשיו לא צריך טור בשביל זה, יש לי כאן במת ספאם חופשית, מו-הא-הא.

אז רציתי להמליץ לכם על Inception ("התחלה" בעברית), סרטו של כריסטופר נולאן (זה שהביא לנו את האביר האפל, שגם חיבבתי). הבחור יודע לעשות סרטים.
מאד נהניתי, והיתה סצינה או שתיים שממש התחשק לי למחוא כפיים. הקטעים עם ההסברים המופרכים שסחטו ממנו גיחוך בפה עקום דווקא הצדיקו את עצמם לא רע עם הביצוע המרשים של הסצינות.
בקיצור, אני ממליץ. לא שהוא משהו שייזכר לדורות, אבל בהחלט הסרט הטוב ביותר שראיתי זמן מה (אבל אני לא רואה הרבה סרטים...).
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: Inception

שליחה על ידי Yoyole »

מחזק. סרט נהדר, שווה צפייה (לא, לא הורדה, צפייה).
אתה יוצא מהסרט קצת בהלם, ולאחר כמה דקות מתחיל להרכיב את הפאזל. אין כמו סרט שגורם לך לחשוב קצת.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Yoyole כתב:סרט נהדר, שווה צפייה (לא, לא הורדה, צפייה).
כן, כן, בהחלט. אני מתנגד נחרצות להורדה של סרטים.
באמא שלי.

חרא של איכות.
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

Radioactive Grandpa כתב:חרא של איכות.
אתה בוחר את האיכות. :>
סמל אישי של משתמש
הטופיק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי הטופיק »

סרט מצוין!!
לא הייתי יוצא עם הרגשה טובה כל כך בלי הקטע בסוף...
זה טריק הוליוודי שתמיד עובד :P
הצג/הסתר תוכן
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

הצג/הסתר תוכן
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

הצג/הסתר תוכן
raztk כתב:אתה בוחר את האיכות. :>
כמעט תמיד יש את הפאקים הקטנים האלו של ההמרה, פיקסלים משובשים, תמונה שמקרטעת בעדינות. הדברים האלו מחרפנים אותי. (גם חוסר חלקות תנועה מסוים וסטיה של הצבע, בעיקר במסכי החושך, קיים גם לרב בעותקים מקוריים.)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:כן, כן, בהחלט. אני מתנגד נחרצות להורדה של סרטים.
והחלופה היא... ?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:
Radioactive Grandpa כתב:כן, כן, בהחלט. אני מתנגד נחרצות להורדה של סרטים.
והחלופה היא... ?
קולנוע, למשל
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

עידן כתב:קולנוע, למשל
ברור, כי אין דרך טובה יותר לראות סרט מבאולם צפוף, מחניק, מלא אנשים זרים, החל מפושטקים קטנים בני 10 שמתפרעים וזורקים עליך תירס מטוגן, דרך זה שיש לו צחוק באוקטבה אחת מעל תחנת חשמל הידרו-אלקטרית (ומנסה להוכיח את זה בכל אפשרות שיש לו), וגם זה שכבר ראה את הסרט וחייב ללחוש לחברה שלו מה יקרה בקול שאפילו לא מתקרב ללחישה ועד אנשים תמימים שבסה"כ רוצים להגיע למושב שלהם אבל לא יכולים לעשות את זה בלי לדרוך עליך בגלל שאולמות קולנוע מעוצבים עבור עדר של שוטים שלא רק שאין להם בעיה שיכלאו אותם בדיר הזה, הם גם מוכנים לשלם עבור ה"תענוג".

תודה, אבל לא תודה.

דיסקליימר:
יתכן שמה שניתן להבין מהכתוב לעיל רומז על כך שדעתי אובייקטיבית וחשוב לי לומר שהיא אינה כזו - אני סובל באולמות קולנוע (או לפחות סבלתי כשעוד הלכתי לשם, לפני עשור בערך) אבל מי שנהנה, שיבושם לו - Non of my business...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

וואו...אין לי מה לומר על זה, באמת
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Og כתב:ברור, כי אין דרך טובה יותר לראות סרט מבאולם צפוף, מחניק, מלא אנשים זרים, החל מפושטקים קטנים בני 10 שמתפרעים וזורקים עליך תירס מטוגן, דרך זה שיש לו צחוק באוקטבה אחת מעל תחנת חשמל הידרו-אלקטרית (ומנסה להוכיח את זה בכל אפשרות שיש לו), וגם זה שכבר ראה את הסרט וחייב ללחוש לחברה שלו מה יקרה בקול שאפילו לא מתקרב ללחישה ועד אנשים תמימים שבסה"כ רוצים להגיע למושב שלהם אבל לא יכולים לעשות את זה בלי לדרוך עליך בגלל שאולמות קולנוע מעוצבים עבור עדר של שוטים שלא רק שאין להם בעיה שיכלאו אותם בדיר הזה, הם גם מוכנים לשלם עבור ה"תענוג".
LOL. איזו טראומה.
אתה צודק, זה הימור מסוכן ולכן יש לי כמה כללים שמטים את הסיכויים משמעותית לטובתי:
א. לעולם לא ללכת להקרנת בכורה. אולי, רק אולי, אלא אם זה יוצא באמצע השבוע ובאיזה אולם לא ממש פופולרי. (בכלל, הסעיף הזה הולך יד ביד עם הגישה שלי עם משחקים בכלל. מבחינתי, תן לאהבלים שחייבים להיות ראשונים להיות הטסטרים בשבילך.)
ב. לעולם לא ללכת לסרט שקהל היעד העיקרי שלו הוא גיל הטיפש-עשרה בשעות שבהן האולם ישרוץ בחבורות כאלו.
ג. בכלל להימנע מסופ"שים ומועדים מסוכנים (חגים וכאלו) שבהם כל האולמות עלולים להיות פקעות צרעות.

אגב, זה לא שאני באמת נמנע מלראות סרטים ב-DVD. אבל יש הרבה סרטים שהם אחרת לגמרי בחוויה הקולנועית (ומערכת המולטי-סראונד-מסך-אולטרא-אייג'-די היא לא חלופה). אבל יהיו לא מעט סרטים שאני אתעקש שהעותק יהיה מקורי בשביל שאני אהיה מוכן לצפות בו. ובשביל שאני אתפשר על משהו שהוא לא DVD-clone, כמו Divx, אני צריך לשתות קודם.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

אני מסכים עם העצות של RG. לדעתי, אין שום תחליף לחוויה שמקבלים בקולנוע. נכון, ישנן הקרנות בלתי נסבלות (ילדים קטנים/ערסים שלא מפסיקים לצעוק כל הסרט, יותר מחצי שעה פרסומות...), אבל זה עניין של מקום לא נכון בזמן הלא נכון. אחרי כמה פעמים, אתה מבין לאיזה הקרנות כדאי ללכת. ולמה לטרוח? כי לראות סרט עם חברים/משפחה בקולנוע זה הרבה יותר כיף מלראות את הסרט בבית, כי גם מסך 100'' לא משתווה למסך קולנוע, כי גם מערכת קולנוע ביתית עם 7.1 עדיין לא משתווה לאיכות הרמקולים בקולנוע, וכי, מה לעשות, אין על הפופקורן של הקולנוע. :blackeye:

:happy1:
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

כמובן שהייתי דרמטי עבור ההומור שבדבר וזה לא היה עד כדי כך נורא (ובכלל, זה ש"לחש" ספויילרים לחברה שלו היה אני :oops: - הייתי צעיר וטיפש, מה לעשות).
וגם אני דאגתי לחשב מתי הזמן הטוב ביותר ללכת לקולנוע אבל זה לא תמיד מתאים לאלה שאתה הולך איתם (ובינינו, למי יש אומץ ללכת לבד? פאדיחה).

אבל בשורה התחתונה - זה לא שווה, במיוחד בשבילי כי אני מעדיף את האיכות של הטלוויזיה/מחשב מבחינת התצוגה ואזניות פשוטות עבור הקול. אין לי מושג למה, ה"איכות" של מסך הקולנוע ומערכת הקול פשוט לא עושים לי את זה.

אני מעדיף לחכות עד שהסרט יגיע לDVD, שום דבר לא בוער... הסרט החדש ביותר שהורדתי וראיתי היה 2012 וממש הצטערתי שעשיתי את זה כי לא היה בו שום דבר מיוחד, על אחת כמה וכמה לא היה שווה לעבור על החוק בגללו. מאז החלטתי לא לעשות את הטעות הזאת לעולם ואת האינספשן שלכם אני אראה בעוד כמה שנים, אם יצא לי.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Og כתב:אני מעדיף לחכות עד שהסרט יגיע לDVD, שום דבר לא בוער... הסרט החדש ביותר שהורדתי וראיתי היה 2012 וממש הצטערתי שעשיתי את זה כי לא היה בו שום דבר מיוחד, על אחת כמה וכמה לא היה שווה לעבור על החוק בגללו. מאז החלטתי לא לעשות את הטעות הזאת לעולם ואת האינספשן שלכם אני אראה בעוד כמה שנים, אם יצא לי.
זה בדיוק העניין - 2012 הוא סרט איום ונורא כמעט מכל הבחינות, ובכל זאת, נהניתי לראות אותו עם כמה חברים בקולנוע. כאן שוכן ההבדל בין הבית לבין הקולנוע - אני ידעתי מראש שזה סרט גרוע, ואין סיכוי בעולם שהייתי רואה אותו בבית. בכל זאת, כאשר חברים הזמינו אותי לקולנוע בכל זאת הלכתי (ונהנתי). בדיוק בגלל זה קוראים לסרטים מסוג זה "סרט פופקורן" ואני יוצא מנקודת הנחה שלא מתכוונים לפופקורן מהמיקרוגל :wink:
אבל חוץ מזה, אי אפשר להשוות את שני הסרטים. הם לא באותה ליגה בכלל. אני מציע שתשיג אותו, בדרך זו או אחרת, בערך בזמן יציאת ה-DVD.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא