און-טופיק? אוף-טופיק? הקו הדקיק

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

און-טופיק? אוף-טופיק? הקו הדקיק

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

[פוצל מהשרשור הזה, בתגובה לתגובתו של עידן]

שום קשר? :)

כבר הבעתי את שעשועי בעבר מהעניין, מעניין אותי כיצד הגענו למצב הזה. הקהילה שבה הנושאים בפורום האוף-טופיק הם ב-80% ממש בטופיק...

מעניין לטעמי לפתוח על זה דיון (ומה הוא? דיון הדן במהותו של הפורום הראשי? הקשור הוא לאותו פורום ראשי שבמהותו דנים, כי אם לאו?...).
אז למה משמש הפורום הראשי? רק דיונים על בעיות טכניות? בקשות להורדה או שרשורי הורדה? באיזה שלב - הדיון הסובב את הנושא של משחקי הוידאו הישנים שלשמם התכנסנו כאן - חורג מהייעוד של הפורום הראשי?

מצפה בעניין רב לתשובותיכם המנומקות. :) (בכנות!)
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: עוד משחק דום און-ליין

שליחה על ידי Octarine »

Radioactive Grandpa כתב:שום קשר? :)

כבר הבעתי את שעשועי בעבר מהעניין, מעניין אותי כיצד הגענו למצב הזה. הקהילה שבה הנושאים בפורום האוף-טופיק הם ב-80% ממש בטופיק...

מעניין לטעמי לפתוח על זה דיון (ומה הוא? דיון הדן במהותו של הפורום הראשי? הקשור הוא לאותו פורום ראשי שבמהותו דנים, כי אם לאו?...).
אז למה משמש הפורום הראשי? רק דיונים על בעיות טכניות? בקשות להורדה או שרשורי הורדה? באיזה שלב - הדיון הסובב את הנושא של משחקי הוידאו הישנים שלשמם התכנסנו כאן - חורג מהייעוד של הפורום הראשי?

מצפה בעניין רב לתשובותיכם המנומקות. :) (בכנות!)
מה שהוא אמר.
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

מזמן ממזמן הצעתי לגורדי לשלב את הפורום הראשי עם פורום חיפוש משחקים ורום לאחד - כל נושאי המשחקים הישנים, חיפוש והפעלה ומה שקשור - בפורום אחד. ופורום נוסף לכל נושאי העולם :)

זכור לי רעיון לעוד פורום אבל ברח לי כרגע.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אין לי חשק לויכוח שכזה...אם אתם לא נגד גם אני לא אהיה נגד
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

למה דיונים מרבים להתכנות כאן ויכוחים?.. :scratch:

שיהיה. שחררתי :)

אגב אופיר, כמות היא עובדה המוכיחה את עצמה. לכאורה אין סיבה של"תיאורים למשחקים" יהיה פורום משלו, אבל המציאות מוכיחה את הביקוש האדיר שיש ממש-ממש לסוג השאלות הזה.
ומבחינתי סיבה לפצל את פורום רומלטור משאר חלקי האתר, זה כדי להימנע ממצב בו יש הצפה של דיבורים על הרבה מושגים מאד טכניים שקשורים לאמולטורים בעוד ששאר המשתמשים מרגישים לא שייכים. אבל עם התנועה הקיימת בפורום הזה (רומולטור, שהיא מזערית), אין סכנה כזו. להפך - יש בלבול כי ברגע שמישהו מדבר פתאום על משחק משם - פתאום צריך לחשוב האם צריך לעבור פורום או לא... וזה סתם תוקע טריז בחופש וזרימת הדיון. 
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

דווקא על רומולטור אני כן רוצה להגיב, בתור המנהל הראשי בעבר(ובהווה? בהתחשב בכך שאין אף אחד שמנהל את האתר הזה כיום, לצערי).

קודם כל, זה קודם כל העניין שתהיה הפרדה בין דיבורים על רומים, אמולטורים וכו'-אנשים לא עושים את ההפרדה הזו ובאמת "נפח התעבורה נמוך"-וזה גורם לבעיות.

מה שכן, כשרומולטור היה אתר פעיל, זה גם היה המקום לדיונים במשחקים שמועלים לאתר, בסגנון "שיתוף הקבצים" של האתר הראשי, לדוגמא כאן:

viewtopic.php?f=3&t=10265" target="_blank

כמו שנאמר, היו פעם גם דיונים על אמולטורים ורומים, לדוגמא:

viewtopic.php?f=3&t=11869" target="_blank

viewtopic.php?f=3&t=15788" target="_blank

כיום אם כבר מישהו מדבר עליהם פעם ב, זה מגיע לפורום תיאורים למשחקים/פורום ראשי ככל הנראה...

ודבר אחרון שפעם גם היינו עושים סקרים וכד' לגבי העלאת משחקים חדשים לרומולטור.

שורה תחתונה, כיום פורום רומולטור הוא שולי במקרה הטוב, אבל לדעתי עדיין כדאי שיישאר בנפרד, אני לא חושב שהוא גם מפריע יותר מידי במצבו הנוכחי
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:מעניין לטעמי לפתוח על זה דיון (ומה הוא? דיון הדן במהותו של הפורום הראשי? הקשור הוא לאותו פורום ראשי שבמהותו דנים, כי אם לאו?...).
אז תפתח, למה אתה מחכה? אבל לחטוף שרשור אחר, ואפילו מדובר במר ני הנודע לשמצה, זה כבר לא מומלץ.

(אם הדיון היה נשאר בנושא המקורי לא הייתי מעביר לפורום ד"ח, אבל עכשיו החלטתי כן להעביר, אלא אם, כמובן, יש למישהו התנגדות?)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אבל זה ידוע, הדיונים הטובים ביותר מתרחשים בשיטת המחטף™.
אני מתנצל, והמלצתי לוועדת האתיקה: נזיפה והורדה לדרגת טוראי.
לדעתי עדיף היה לפצל את השרשור (אני לא הולך לכתוב את זה מחדש...).

בהקשר לנושא רומולטור, באופן אישי, לא כזה ברורה לי ההתייחסות העיקשת לרומולטור כאל אתר "אחר". אבל זה כבר נושא אחר (ואני חושב שבעבר כבר התבטאתי בו)...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב:אבל זה ידוע, הדיונים הטובים ביותר מתרחשים בשיטת המחטף™.
אני מתנצל, והמלצתי לוועדת האתיקה: נזיפה והורדה לדרגת טוראי.
לדעתי עדיף היה לפצל את השרשור (אני לא הולך לכתוב את זה מחדש...).

בהקשר לנושא רומולטור, באופן אישי, לא כזה ברורה לי ההתייחסות העיקשת לרומולטור כאל אתר "אחר". אבל זה כבר נושא אחר (ואני חושב שבעבר כבר התבטאתי בו)...
אני לפחות מתייחס אליו כ"אחר" בעיקר בגלל שהוא מופרד מבחינת הניהול-אמנם גורדי מנהל ראשי של כל מסע אל העבר וכמובן גם של רומולטור, אבל רומולטור נוהל באופן פעיל בידי מנהל אחר, ואפשר גם לומר מנהלים(אני ניהלתי אותו בהתחלה בעזרתו של Frozy, בשלב מסויים Frozy עזב, ו-C-man הצטרף כמנהל נוסף, אחרי זה C-man בלבד ולבסוף המצב הנוכחי של כיום-אף אחד)-שהם מי שהיו מעלים לאתר את המשחקים, הסיקורים וכד'

כמובן שהוא גם אתר "אחר" מבחינת התוכן, אבל מהבחינה הזו באמת יהיה יותר נכון לקרוא לו "אגף" בתוך "מסע אל העבר"(קריצה לעבר חברינו מנוסטלגיה ולתמיד)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: און-טופיק? אוף-טופיק? הקו הדקיק

שליחה על ידי Gordi »

מבחינתי, כל נושא שיש לו קשר ישיר למשחקים ישנים רשאי להופיע בפורום הראשי.
אם פותח השרשור (או המנהלים, לצורך העניין) חושב שעדיף שהנושא יפותח תחת המטריה של "דיבור חופשי", הוא רשאי לפרסם את ההודעה (/להעביר את ההודעה) בפורום הזה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא