Hell, it's about time - השרשור של StarCraft II

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

Re: Hell, it's about time - השרשור של StarCraft II

שליחה על ידי Og »

למה? למה למען השם לשמור תמונה ממוחשבת בפורמט JPG כשאפשר PNG? אני לא מצליח להבין כלום שם... איזו רמה זו?
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

לא ממש השקעתי בהעלאת התמונה, פשוט הדבקתי לmspaint וכיווצתי לחצי בשביל שזה יכנס בהודעה כמו שצריך.

אם אתה לא מצליח לקרוא או לא זוכר את המשימה, אז זו המשימה האחרונה ב story line של הפרוטוס, בה צריך לעמוד בגל התקפות של הzerg ולהרוג 1500 מהם. בשביל ההישג השלישי צריך להרוג 2250 ואני הרגתי רק 2249 :P (ברמה normal).

הייתי יכול בקלות להשיג אותו אם הייתי שואב את הגז שבפינה השמאלית העליונה, אבל חשבתי שאין צורך. בגלים האחרונים לא היה לי גז בשביל ליצר יחידות, בעוד שהיו לי יותר ממספיק מינרלים.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אה, זה נורמל... נחמד.
באופן מוזר קראתי בפורומים של SCII שהרבה אנשים מצאו את השלב הזה קשה מאד, לי הוא היה די קל, סיימתי אותו בנסיון הראשון עם הרבה יותר הריגות מהדרוש, אם כי אני לא חושב שהגעתי ל2250.

כמעט ולא השקעתי בבניה בכלל - לא יחידות ולא מבנים. הטריק הוא להשתמש בצבא מאוחד ולא לפצל אותו, גם אם זה אומר שתספוג אבידות במבנים. ואני באופן אישי מצאתי שיכולת הBLINK של הסטוקר בשלב הזה היא מתת אל - השתמשתי בה כמעט ברציפות לאורך כל השלב.
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

סיימתי את המשחק (ברמה הקלה, אין מה לעשות :)).
סיימתי 24 מתוך 26 משימות.

אפשר להגיד שאני מאוכזב.
אני עכשיו אנסה לעבור למשחקי SKRIMSH (בעייתי עם הקראק הנוכחי).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אופיר כתב:ברמה הקלה, אין מה לעשות :)
כלומר, Normal, כן?
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

Og כתב:אה, זה נורמל... נחמד.
באופן מוזר קראתי בפורומים של SCII שהרבה אנשים מצאו את השלב הזה קשה מאד, לי הוא היה די קל, סיימתי אותו בנסיון הראשון עם הרבה יותר הריגות מהדרוש, אם כי אני לא חושב שהגעתי ל2250.

כמעט ולא השקעתי בבניה בכלל - לא יחידות ולא מבנים. הטריק הוא להשתמש בצבא מאוחד ולא לפצל אותו, גם אם זה אומר שתספוג אבידות במבנים. ואני באופן אישי מצאתי שיכולת הBLINK של הסטוקר בשלב הזה היא מתת אל - השתמשתי בה כמעט ברציפות לאורך כל השלב.
גם אני השתמשתי בצבא מאוחד לאורך רוב המשימה, אבל כן בניתי שני warp gates נוספים, ואת המבנים שאפשרו טכנולוגיות כמו Collosus. כמוכן תחזקתי לאורך המשימה את עמדות ה photon cannons.

השלב היחיד שאיתגר אותי עד כה היה השלב האחרון ששיחקתי היום - Maw of the Void (השלב עם הארטיפקט האחרון, רמה normal).

לפני צאת המשחק ראיתי סרטון של Day9 (פרשן ושחקן אמריקאי) שמסביר את ה basics של משחק נכון, ובאמת שהכללים הבסיסיים שהוא מסביר משפרים את רמת המשחק בסדרי גודל.
הרעיון המרכזי שהוא מסביר הוא לבנות חוצבים באופן קבוע עד הרמה המקסימאלית (3 לכל מחצב), ולשמור על שיהיו פחות מ500 מינראליים לשימוש (הווה אומר - לבנות ולייצר דברים).
זה כלל די אלמנטרי, אבל כששיחקתי בסטארקרפט 1 לא יישמתי אותו. צורת המשחק שלי הייתה לבנות כמה חוצבים (אחד בערך עבור כל מחצב), ולייצר מבנה ייצור אחד בלבד מכל סוג. needless to say - היה לי הרבה יותר קשה לעבור את השלבים :mrgreen: .
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אוקי, סיימתי את הקמפיין המדהים, אבל נותרו בי מספר תהיות לא פתורות (חלקן יפתרו אם בכלל רק בחלקים הבאים כנראה).

זהירות ספויילרים מי שלא שיחק, כדאי לא לקרוא:
הצג/הסתר תוכן
עוד משהו מוזר זה שלפני המשימה האחרונה היה רשום לי שביצעתי 24 מתוך 26 משימות. איזו משימה פיספסתי? באיזו נקודה היה אפשר לעשות אותה?

וסתם משהו שמסקרן אותי, עוג, רשמת שאתה לא אוהב את הכיוון שאליו הולכת העלילה. מה כיוון שאתה משער שיהיה ולמה אתה לא אוהב אותו?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

C-man כתב:נותרו בי מספר תהיות לא פתורות
רק אלה? לי היו עוד הרבה יותר (לא שאני זוכר אותן עכשיו), אבל כפי שאמרת - כדאי לחכות לסוף המשחק ולראות אם השאלות הללו יענו. (בדומה ל"ירחץ ידיו מהעניין" הנה עוד ביטוי שבא מהבית שלי ושכמעט לא מצאתי לו סימוכים ברשת: "רק חמור שופט חצי עבודה")
C-man כתב:עוד משהו מוזר זה שלפני המשימה האחרונה היה רשום לי שביצעתי 24 מתוך 26 משימות. איזו משימה פיספסתי? באיזו נקודה היה אפשר לעשות אותה?
כנראה שאתה מדבר על המשימה הסודית. תסתכל בסיכום שבא כאשר אתה מסיים את המשימה Media Blitz (לפחות נדמה לי שככה קוראים לה - המשימה עם טייכוס ושאר הת'ורים) צריך להיות כתוב שם משהו על Secret level found או משהו כזה. שים לב שאתה לא יכול להגיע לשלב הסודי דרך הארכיון, אתה צריך לטעון שמירה ולעשות אותו.
C-man כתב:וסתם משהו שמסקרן אותי, עוג, רשמת שאתה לא אוהב את הכיוון שאליו הולכת העלילה. מה כיוון שאתה משער שיהיה ולמה אתה לא אוהב אותו?
וואו, מאיפה להתחיל?
(ספויילרים רציניים, אל תחשבו אפילו על לקרוא אם לא סיימתם את הקמפיין של הטרן)
הצג/הסתר תוכן
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Og כתב:(בדומה ל"ירחץ ידיו מהעניין" הנה עוד ביטוי שבא מהבית שלי ושכמעט לא מצאתי לו סימוכים ברשת: "רק חמור שופט חצי עבודה")
כי הווריאציה היא בדרך כלל סביב "מראים חצי עבודה" (לא מראים לחמור וגו', רק לחמור מראים וגו'...), לא שמעתי אף פעם גלגול של הפועל "שופט" בביטוי הזה.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

Og כתב:
C-man כתב:נותרו בי מספר תהיות לא פתורות
רק אלה?
היו עוד כמה, אבל אני לא זוכר אותם.
Og כתב:
C-man כתב:עוד משהו מוזר זה שלפני המשימה האחרונה היה רשום לי שביצעתי 24 מתוך 26 משימות. איזו משימה פיספסתי? באיזו נקודה היה אפשר לעשות אותה?
כנראה שאתה מדבר על המשימה הסודית. תסתכל בסיכום שבא כאשר אתה מסיים את המשימה Media Blitz (לפחות נדמה לי שככה קוראים לה - המשימה עם טייכוס ושאר הת'ורים) צריך להיות כתוב שם משהו על Secret level found או משהו כזה. שים לב שאתה לא יכול להגיע לשלב הסודי דרך הארכיון, אתה צריך לטעון שמירה ולעשות אותו.
אהה, זה זכור לי.. אני אבדוק את השלב הזה שבוע הבא.

ספויילרים:
הצג/הסתר תוכן
הבסתי את היריב הראשון שלי במולטי, yay for me!
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא