Hell, it's about time - השרשור של StarCraft II

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: Hell, it's about time - השרשור של StarCraft II

שליחה על ידי Octarine »

Gordi כתב: אז קדימה, שלוף סורק והרחב את פינת המדריכים שלנו 8)
פעם ראשונה שאני רואה שקיים דבר כזה :oops: .
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

Og כתב: אופיר וC-Man: כמה שאלות, If you'll indulge me... כמה עלה? יש חוברת או רק מדריך דיגיטלי? והאם המדריך ו/או העטיפה בעברית?
לי עלה 187 ש"ח עם משלוח, אבל אני קניתי דרך הזמנה-קבוצתית-עם-המחיר-הנמוך-בארץ-ואולי-אפילו-בעולם™. עד כמה שאני יודע המחירים (השערורתיים) בחנויות בארץ הם באזור ה 270-300 ש"ח.
לפי מה שהבנתי אפשר להזמין לאתרים מסויימים בחול במחיר באזור 190 ש"ח, אבל אם אתה מחפש גרסה מעוברתת זה כנראה לא רלוונטי בשבילך.

יש חוברת קצרה יחסית, היא והאריזה בעברית. בנוסף אני קיבלתי עם המשחק שני מפתחות לחשבון אורח לתת לחברים לנסות את המשחק, ומפתח אחד ל WOW (בו אשתמש בעצמי מתישהו). שלושתם באים על כרטיסים נחמדים מקרטון בעברית, והייתי ממש מופתע לטובה שקיבלתי אותם :).
Og כתב:אבל אם שני החלקים האחרים לא יעלו פחות, יש סיכוי שאתמרד...
כנ"ל - אם המחיר שלהם יהיה יותר מ30$~ אדחה את הקנייה שלהם (אלא אם הם יצאו כשאהיה בקבע ואז זה כבר סיפור אחר).
Og כתב:עוד שאלה לי אליכם אופיר וC-Man: האם אפשר להתקין את המשחק אופליין?
עוד לא הכנסתי את הדיסק, אבל אני חושב שלא בהתחשב גם שכרגע אי אפשר לשחק ב LAN ללא חיבור אינטרנט (אם כי שמעתי שהם התקפלו ויוציאו עדכון שיאפשר את זה בעתיד).
על האריזה רשום שנדרש חיבור אינטרנט, ונדרשת הרשמה ל battle.net.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תודה סימן.
מה שאתה אומר על החיבור לאינטרנט הוא מאד מטריד... אני אצטרך לעקוב אחר העניין.
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

אופיר וC-Man: כמה שאלות, If you'll indulge me... כמה עלה? יש חוברת או רק מדריך דיגיטלי? והאם המדריך ו/או העטיפה בעברית?

אה כן, עוד שאלה לי אליכם אופיר וC-Man: האם אפשר להתקין את המשחק אופליין?[/quote]

ציינתי שיש ברשותי עותק, לא יותר מזה :)
בעזרת הוראות מסויימות (וניתוק זמני של האינטרנט במהלך ההתקנה) המשחק הותקן בלי בעיה אופליין.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

כן, לפי מה שראיתי אפשר להתקין בלי חיבור אינטרנט, אבל אי אפשר מן הסתם להוריד עדכונים/פאצי'ם (ומסתבר שכבר יש), ולהתחבר ל Battle.net.
אפשר לעומת זאת לבחור ב "Play As Guest", שלא ניסיתי את זה אבל כתוב שאי אפשר לשחק במולטי, ולהשיג Achievments, אז אני מניח שכל השאר פתוח.

חוץ מזה אני מאוד נהנה מהמשחק So Far :)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אופיר כתב:ציינתי שיש ברשותי עותק, לא יותר מזה :)
בעזרת הוראות מסויימות (וניתוק זמני של האינטרנט במהלך ההתקנה) המשחק הותקן בלי בעיה אופליין.
אה, הבנתי אותך, אבל לא לזה התכוונתי, את ההוראות שאתה מדבר עליהם אני מכיר.
C-man כתב:חוץ מזה אני מאוד נהנה מהמשחק So Far
תהנה, תהנה, אין לך עוד הרבה זמן... אני מעריך שבסה"כ יש במשחק הזה 20-30 שעות משחק, אם כי עדיף שאני אסיים אותו לפני שאני עושה כזו הערכה.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

הביקורת של וואינט - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927256,00.html" target="_blank

מצד אחד לאורך כל הביקורת הוא אומר שאין בו שום דבר מיוחד. מצד שני, ציון 92, שווה כל שקל, משחק חובה.
בע. נשמע לי כמו הפנאטים של אפל.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Octarine כתב:הביקורת של וואינט - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927256,00.html" target="_blank

מצד אחד לאורך כל הביקורת הוא אומר שאין בו שום דבר מיוחד. מצד שני, ציון 92, שווה כל שקל, משחק חובה.
עבר הרבה מאוד זמן מאז שישבתי ושיחקתי באופן רציני במשחק אסטרטגיה סטנדרטי בזמן אמת(אני מניח שהפעם האחרונה הייתה בסביבות Red Alert 2 ואח"כ Battle For Dune). ופעם אהבתי אותם, אפילו מאוד.

כיום הז'אנר הזה לא מדבר אליי, לפחות ההרגשה שלי כרגע שאין לי חשק לכל הקטע הסטנדרטי של לבנות בסיס, לאסוף משאבים, לאמן חיילים, ולהרוס את הבסיס של האויב.

לכן אני לא מנסה את המשחק הזה, למרות שבראשון שיחקתי דווקא לא מעט.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Octarine כתב:הביקורת של וואינט - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927256,00.html" target="_blank

נראה שיש שם ספויילרים אז אני אחכה לגמור את המשחק ואז אקרא את זה ואחווה דעה.
עידן כתב:כיום הז'אנר הזה לא מדבר אליי, לפחות ההרגשה שלי כרגע שאין לי חשק לכל הקטע הסטנדרטי של לבנות בסיס, לאסוף משאבים, לאמן חיילים, ולהרוס את הבסיס של האויב.

לכן אני לא מנסה את המשחק הזה, למרות שבראשון שיחקתי דווקא לא מעט.
גם אלי הוא מדבר הרבה פחות (ואסטרטגיה בתורים מדבר הרבה, הרבה יותר) כיום, אבל אם העלילה טובה, זה שווה. במיוחד שאפשר לבחור רמת קושי (בחרתי ברמה כמעט הכי קלה: NORMAL וזה ממש קל מדי).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

וכבר מכינים Mod כדי לשחק בזה כמו FPS...

http://www.youtube.com/watch?v=IO5wNBiVrnU" target="_blank
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

סיימתי. אהבתי. הסוף יתגלה רק בסוף המשחק השלישי, אבל אני לא אוהב את הכיוון אליו הוא הולך. ההערכה שלי הייתה נכונה, בערך 20-30 שעות משחק.

מצאתי את הביקורת טובה, ממצה וללא סתירות. הטענה היחידה שיש לי שהוא כתב:
שי זלדיס כתב:בנסיון להמנע מספויילרים
וכל הכתבה שורצת ספויילרים, במיוחד הפיסקה שמתחילה בציטוט שציטטתי שבה הוא איכשהו מצליח לסכם את כל המשחק בכמה מילים (לא הייתי מצליח אפילו אם הייתי מנסה והוא לא קורא לזה ספויילר?)

עוד משהו, הוא רושם:
שי זלדיס, שוב, כתב:30 המשימות (מתוכן כל שחקן יחווה 29 בהתאם להחלטותיו)
אבל אצלי היו רק 26... :scratch:
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

סיקרן אותי העניין של מספר המשימות האפשרי אז חקרתי קצת. קשה למצוא מידע רשמי על המשחק כיוון שהוא כל כך טרי, אבל מחקר חצי-עצמאי שלי הוביל למסקנה שיש 29 משימות בקמפיין של הTERRAN, מתוכן, משימה אחת אינה חובה ובשלוש פעמים יש בחירה בין משימה אחת או אחרת, כלומר מתוך שש משימות הבחירה, אפשר לבחור רק שלוש באותו קו עלילה (כלומר, אפשר לטעון משחק שמור ולבצע את המשימה שלא נבחרה אך מבחינת קו הזמן של המשחק, רק אחת יכולה להיבחר). כלומר, לסיכום: 25 משימות מינימום, 26 משימות מקסימות באותו קו עלילה, 29 משימות בהן ניתן לשחק בסה"כ.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

רק תזהרו, שלא ימיס לכם את כרטיס המסך...
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

נו, אז טוב שקניתי לא מזמן כ. מסך חדש (אך יד שנייה) :)

9800GTX

עכשיו אני צריך לקנות גם כ. זכרון של 2 ג'יגה לפחות.
וכל זה רק מלהימנע ולקנות כבר לוח אם ומעבדים חדשים :>
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אני מרגיש צורך לשתף את זה:
תמונה

arggh! היה חסר לי זרגלינג אחד ל achievment! (לא שניסיתי להשיג אותו, אבל עדיין מציק)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא