שלושה משחקים מעולים במבצע סופ'ש ב-GOG

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שלושה משחקים מעולים במבצע סופ'ש ב-GOG

שליחה על ידי Octarine »

http://www.gog.com/en/promo/action" target="_blank
Psychonauts, Sands of Time ו-Beyond Good and Evil ב-7.49$ במקום 10$.
מאוד שונים אחד מהשני אבל כל אחד מעולה בדרכו.

בקצרה, למי שלא מכיר:
SoT הוא משחק אקשן מהיר וכיפי, שמורכב (בהערכה גסה) מ-70% חידות סביבה ו-30% קרבות. מערכת הקרבות קצת מופשטת ומתחילה לחזור על עצמה לקראת הסוף (לא כמו בהמשכונים) אבל מבחינת עלילה, עיצוב ואווירה הוא החביב עלי בטרילוגיה. מרגישים שזו עבודה של ג'ורדן מאכנר.
אני רק אוסיף שכבר יש לי אבל קניתי אותו שוב רק בשביל הפסקול הנהדר.

BG&E הוא משחק פעולה/התגנבות עם קצת קונספירציה ברקע. למי שאוהב עלילה סוחפת, הומור עדין וחיבור רגשי לדמויות (נשבע שהיה קטע אחד שכמעט בכיתי). מהמשחקים היחידים שאפשר לקרוא להם Action/Adventure מבלי להעליב אף אחד מהז'אנרים. הצרפתים האלה, הם יודעים מה הם עושים.
(נוצר על ידי מישל אנסל, היוצר של ריימן, מי יתן ויביא לנו את ההמשך במהרה בימינו אנשאללה)

על Psychonauts נראה לי שהשתפכתי מספיק בעבר. לכל מי שאוהב פלטפורמות (למרות שכמשחק פלטפורמה יש לו נפילות) ואת ההומור המטורף של טים שייפר. כל מילה אחרת מיותרת, פשוט נסו אותו.

רק עד יום שני! אל תחמיצו!
(ולא, אני לא מקבל אחוזים)
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: שלושה משחקים מעולים במבצע סופ'ש ב-GOG

שליחה על ידי Yoyole »

Octarine כתב:על Psychonauts נראה לי שהשתפכתי מספיק בעבר. לכל מי שאוהב פלטפורמות (למרות שכמשחק פלטפורמה יש לו נפילות) ואת ההומור המטורף של טים שייפר. כל מילה אחרת מיותרת, פשוט נסו אותו.
מחזק כל מילה מיותרת
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

מצטער, לא אהבתי את BG&E וגם לא את Psychonauts. אני לא יודע לגבי עלילה, אבל לא הסתדרתי עם משחקיות...כבר אמרתי שפלטפורמות/משחקי הרפתקאה/אקשן על כל מיניהן הן כנראה לא בשבילי.

את Sands Of Time ספציפית לא ניסיתי(הסרט דווקא סביר, יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה), ניסיתי אחד אחר בסדרה(לא זוכר כבר איזה)-אחרי חצי שעה של נסיונות נואשים לטפס על קירות/לקפוץ ממקום למקום בצורה מאוד לא כיפית ומייאשת בעליל-ויתרתי. שונא את הקטעים האלו במשחקים. לפחות שזה יהיה כיף(נגיד עם Castlevania די הסתדרתי).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תגידו, הסייכונאוטס הזה, כמה שעות משחק זה בערך מההתחלה עד הסוף לבן-אדם ממוצע (אני שואל את מי שסיים את המשחק, כמובן)?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

יש 10 שלבים, אם אתה רץ על המשחק ולא מנסה לאסוף את כל ה-collectables (ויש המון) או למצוא את כל הבדיחות (גם מאלה יש המון) אני משער בסביבות 10-12 שעות.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Octarine כתב:יש 10 שלבים, אם אתה רץ על המשחק ולא מנסה לאסוף את כל ה-collectables (ויש המון) או למצוא את כל הבדיחות (גם מאלה יש המון) אני משער בסביבות 10-12 שעות.
אני חושב שזאת השערה די מדויקת.

המשחק בהחלט לא חף מבעיות, ולפעמים, בקטעים המתסכלים, אתה אומר לעצמך "אם עכשיו המשחק לא משעשע אותי ברגע זה, למה לי להמשיך לשחק?" אבל אם אתה מצליח לעבור את אי הנעימויות, סה"כ אני חושב שזה שווה את זה. מאחורי כל פרט במשחק יש כל-כך הרבה מחשבה, שחבל לפספס אותו גם אם יש לו רגעים חלשים.

לסיכום - כדאי שתציב את המשחק ב-To do list שלך, ואם אתה מתחיל - תשתדל לעבור לפחות כמה שלבים לפני שאתה שופט אותו.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אני אף פעם לא "רץ על משחק". אני תמיד משתהה ככל שאני יכול - אני לא משחק במשחק כדי לסיים אותו (מלבד כמה מקרים בודדים...) אלא כדי להינות ממנו.

אבל בוא נניח שכן התעכבתי, אם אתם לא מגזימים בהערכה, מדובר במה? 20 שעות משחק? זה כלום... משחק כלבבי אם כך. הריני מקדם אותו משמעותית ב2play list . תודה לשניכם :)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא