עכשיו אני רואה איך כל ה"ערכים" שגדלתי עליהם משתנים

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

אנוני

עכשיו אני רואה איך כל ה"ערכים" שגדלתי עליהם משתנים

שליחה על ידי אנוני »

איזה באסה מעלימים את הCRT מהשוק. טוב עם זה עוד אפשר להסתדר
אבל מה שבאמת כואב זה שלאט לאט התעשייה עוברת ליחס מסך רחב. מה שמכריח לשחק משחקי דוס על חלון של אמולטור. ובמקרה יותר טוב עם פסים שחורים מסביב.
לא רק זה... תכניות ישנות יראו קקה עם הפסים האלה... :shock:
להיות שחקן רטרו בשנת 1998-2000 היה יותר טוב. ד"א גם חלונות 98 שלטה אז כמובן שהיה ממש חלק כמו חמאה עם דוס :roll:
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

Re: עכשיו אני רואה איך כל ה"ערכים" שגדלתי עליהם משתנים

שליחה על ידי C-man »

CRT תמונה
ברוך שפטרנו..

אם יש משהו שמציק לי בהתקדמות הטכנולוגית, או יותר נכון בבאז סביבה - זה המעבר ל3D בהכל.
ממש חורה לי שמנסים לדחוף את הטכנולוגיה הזו בכוח למקומות בה היא לא נחוצה ואפילו תגרע מהחוויה לדעתי.
אף על פי שאני לא חושב שזה יקרה - אני מקווה שלא יהיה מצב שבו ה 3D יהיה ברירת המחדל ומדיה דו מימדית תהיה כמו ששחור-לבן היום.
אותו דבר קרה כשתעשיית הסרטים נטשה את הדו מימד לטובת התלת מימד של פיקסאר ושות'. דבר דומה קרה כשהתלת מימד והריאליזם במשחקי מחשב תפסו את מקומם של משחקים קרטונייסטים והומוריסטים. אני זוכר שכשראיתי את הסרטוני in-game של Duke Nukem forever התבאסתי מאוד שכבר לא עושים משחקים בסגנון הזה..
Undefined

שליחה על ידי Undefined »

דווקא הפסים השחורים האלה לא נוראים כל כך,
זה אמנם לא הכי "נאמן למקור", אבל זה פתרון שאפשר לחיות איתו.
מה שכן, בחיים לא הייתי חוזר לחלונות 98, תן לי לשחק משחקי דוס באמולטור כל היום ורק אל תפגיש אותי שוב עם מסך המוות הכחול...
אנוני

שליחה על ידי אנוני »

Undefined כתב:דווקא הפסים השחורים האלה לא נוראים כל כך,
זה אמנם לא הכי "נאמן למקור", אבל זה פתרון שאפשר לחיות איתו.
מה שכן, בחיים לא הייתי חוזר לחלונות 98, תן לי לשחק משחקי דוס באמולטור כל היום ורק אל תפגיש אותי שוב עם מסך המוות הכחול...
הפסים השחורים גורמים למשחקים/ תוכניות ישנות להרגיש אפילו יותר ישנים ממה שהם באמת.
חלונות 98 הייתה יותר יציבה מ ME...
C-man כתב:CRT תמונה
ברוך שפטרנו..
אולי המסך צרב והגדיל את מספר המשקפיים שלי בלפחות 2 לכל עין :blackeye:
אבל עדיין כל מסך CRT סביר יכול להציג שחור יותר אותנטי מכל מסך דק.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

C-man כתב:CRT תמונה
ברוך שפטרנו..

אם יש משהו שמציק לי בהתקדמות הטכנולוגית, או יותר נכון בבאז סביבה - זה המעבר ל3D בהכל.
ממש חורה לי שמנסים לדחוף את הטכנולוגיה הזו בכוח למקומות בה היא לא נחוצה ואפילו תגרע מהחוויה לדעתי.
אף על פי שאני לא חושב שזה יקרה - אני מקווה שלא יהיה מצב שבו ה 3D יהיה ברירת המחדל ומדיה דו מימדית תהיה כמו ששחור-לבן היום.
אותו דבר קרה כשתעשיית הסרטים נטשה את הדו מימד לטובת התלת מימד של פיקסאר ושות'. דבר דומה קרה כשהתלת מימד והריאליזם במשחקי מחשב תפסו את מקומם של משחקים קרטונייסטים והומוריסטים. אני זוכר שכשראיתי את הסרטוני in-game של Duke Nukem forever התבאסתי מאוד שכבר לא עושים משחקים בסגנון הזה..
אני מסכים. לא מבין למה צריך ב-ה-כ-ל תלת מימד
להסתובב עם המשקפיים האלו זה לא ממש נוח(למרות שה-DS החדש שיצא בתלת מימד אמור להיות בלי משקפיים איכשהו)...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא