חלק מהפורומים לא מאפשרים למחוק את חשבון המשתמש

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

דור123
משתמש רשום
משתמש רשום

חלק מהפורומים לא מאפשרים למחוק את חשבון המשתמש

שליחה על ידי דור123 »

שמתי לב לכך שחלק גדול מהפורומים או האתרים בהם הם נמצאים לא מאפשרים למחוק חשבונות רישום. כך למשל היה עם YNET שאני רציתי למחוק מהם את חשבון הרישום שלי כיוון שכל שדה ברישום שהופיע בעת הרישום לאתר (כולל פרטים אישיים או דברים לא חשובים) היה שדה חובה ובכך חויבתי למעשה לחשוף את זהותי (שזה לפי דעתי עבירה על החוק מה שהם עשו). אך לא התאפשר לי למחוק זאת. הם גם לא מוכנים למחוק לי בעצמם את הרישום שלי מהאתר שלהם. למה זה?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: חלק מהפורומים לא מאפשרים למחוק את חשבון המשתמש

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אני רואה שיש לך המון עניין בנושא חוקיות ואבטחת מידע בתחום האינטרנט. אמנם יש לנו עכשיו פורום אוף-טופיק חדש שמאפשר לדבר כמעט על הכל, וכל אחד מוזמן לדבר בו, אבל אם הנושא כל-כך מעניין אותך, למה שלא תחפש פורום המתמחה בנושא במקום באזור המקדיש את עצמו למשחקים ישנים?
אינני טוען שאין כאן מי שיכול לספק לך תשובות, אך סביר יותר שיהיו אנשים המצויים בעניינים אלו בפורומים המקדישים את עצמם לנושא.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: חלק מהפורומים לא מאפשרים למחוק את חשבון המשתמש

שליחה על ידי Gordi »

דור123 כתב:... (שזה לפי דעתי עבירה על החוק מה שהם עשו) ...
אמנם אינני מבין גדול בנושא, אך אני מנחש שהרשמתך לאתר מהווה אקט של הסכמה לתנאי השימוש שלהם, מה שכולל את חשיפת זהותך. אם לא רצית למסור את פרטיך האישיים, היה עליך להמנע מלפתוח חשבון אצלם.
לגבי סירובם למחוק את החשבון שלך - אולי זה כשר חוקית, אבל לדעתי בהחלט מסריח.

מסקנה: כדאי לחשוב פעמיים לפני שמוסרים מידע רגיש לגוף זר.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא