באג מוזר בסופר מריו 3 (Super Mario All-Stars) לסופר נינטנדו

[ארכיון] (לשעבר) הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ש(היה) שייך לאמולטורים - (היה) שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

דור123
משתמש רשום
משתמש רשום

באג מוזר בסופר מריו 3 (Super Mario All-Stars) לסופר נינטנדו

שליחה על ידי דור123 »

שלום רב:
יש לי באג מוזר בהאחים סופר מריו 3 לסופר נינטנדו (Super Mario All-Stars):
1. כאשר אני נכנס לשלב, אני מתחיל עם מריו קטן כפי שאמור להיות.
2. כאשר אני נפגע מאויב:
תמונה

3. כאשר אני חוזר למפה:
תמונה

4. כאשר אני נכנס מחדש לשלב:
תמונה

5. כאשר אני קופץ:
תמונה

מכיוון שחשבתי שזה הצ'יטים שהזנתי ל-Game Genie של האמולטור, ניסיתי לשחק איתם ללא הועיל. לאחר מכן ניסיתי להוריד רום אחר של המשחק ולשכפל את קובץ ה-Game Genie של הרום הישן לזה של הרום החדש (כולל שינוי שם הקובץ לזה של הרום החדש) ללא הועיל. לבסוף התייאשתי וכיביתי את הצ'יטים ועדיין הבאג נשאר.
במשחק שבאמולטור שבמחשב של אבא שלי, אין את הבעייה הזאת, ושם זה אותו האמולטור בדיוק.
מה יכול לגרום לבאג הזה?
דור123
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: באג מוזר בסופר מריו 3 (Super Mario All-Stars) לסופר נינטנדו

שליחה על ידי דור123 »

עדכון: הבעייה לא מתרחשת, אם אני פותח מחדש את הרום של המשחק, כאשר ה-Game Genie באמולטור כבוי, אך הבעייה חוזרת כאשר אני מפעיל אותו. לפיכך בדקתי איזה מהצ'יטים של המשחק שהכנסתי ל-Game Genie גורם לבאג, ונראה שהצ'יטים הבאים גורמים לו: D1A8-6CAA (חליפת צפרדע בעת פגיעה) ו-D9A8-6CAA (חליפת טנוקי בעת פגיעה) וייתכן שצ'יטים נוספים שנותנים כוח מיוחד למריו בעת פגיעה. במחשב של אבא שלי, הצ'יטים לא גרמו לבאגים האלו. מה יכולה להיות הסיבה לכך?
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

זו אולי שאלה קצת בסיסית, אבל ניסית להעתיק את הרום מהמחשב של אבא שלך?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

נראה לי הגיוני שהצ'יט שלך משנה את ערך הספרייט של מריו בזמן פסילה, אבל במקום לקרוא לספרייט הנכון (למשל חליפה צפרדע) הוא פונה לכתובת אחרת ומחזיר טקסטורה ורודה / חסרה.
וכמו בכל פעם שאתה מפרסם שאלה סופר ספציפית על קונפיגורציה מאוד מסויימת שקיימת רק במחשב שלך, אחזור ואמליץ לשאול בפורום שמתמחים באמולטר הזה, או ב-Game Genie, או ב-rom hacks. כנראה יש יותר סיכוי שתקבל תשובה שם, ואז תוכל לחזור ולספר לנו.
נעול הנושא הקודםהנושא הבא