קריסות עם הגרסה האחרונה של אמולטור ePSXe בעת הפעלת משחקים

[ארכיון] (לשעבר) הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ש(היה) שייך לאמולטורים - (היה) שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

דור123
משתמש רשום
משתמש רשום

קריסות עם הגרסה האחרונה של אמולטור ePSXe בעת הפעלת משחקים

שליחה על ידי דור123 »

שלום רב.
הורדתי מהאתר של אמולטור ePSXe לפלייסטישן, את הגרסה האחרונה שלו (2.0.5), וכאשר אני מנסה להפעיל איתו את לומאקס, הוא קורס בהודעת שגיאה של Windows שהתוכנית לא מגיבה. בגרסה 2.0.0 שיש לי, שהורדתי מ-The Emulator Zone, אין את הבעייה הזאת.
מה יכולה להיות הסיבה לקריסה בגרסה האחרונה?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: קריסות עם הגרסה האחרונה של אמולטור ePSXe בעת הפעלת משחקים

שליחה על ידי Octarine »

דור, באמת שאני לא מבין אותך. כל כמה זמן אתה מגיע עם שאלה על תוכנה ספציפית בקונפיגורציה הספציפית של המחשב שלך, ומצפה שבדרך פלא מישהו יבין מהשאלה האמורפית "אבל למה זה קורס לי?" מה הבעיה.
אין פה מומחים כללים לכל בעיות העולם (בטח מאז שעוג עזב). אתה משתמש ב-ePSXe? אז לך לפורומים שעוסקים בזה. קרא את ה-readme או הויקי של התוכנה. חפש בגוגל. תמצא את האנשים שבאמת יש סיכוי שיבינו את הבעיה שיש לך.
אחרי זה, אם בכל זאת נתקעת, אפשר לבוא ולשאול "פה ופה ממליצים להשתמש בקונפיגורציה x, אבל אצלי זה נותן y, אולי למישהו מעשרת הקבועים יש ניסיון בזה?".
אל תבוא לפורום כל פעם כאילו הוא האורקל מדלפי (שאגב, גם לה לא היו תשובות ברורות). כנראה שלא תגיע רחוק ככה.

ובעניין השאלה שלך הפעם, מה שאני יכול להגיד זה שאם יש גרסה של התוכנה שעובדת וגרסה שלא עובדת, אז תמשיך להשתמש במה שעובד ושלום על ישראל.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: קריסות עם הגרסה האחרונה של אמולטור ePSXe בעת הפעלת משחקים

שליחה על ידי איתן »

אמנם הפורום הזה מת למדי, אבל אני אישית עדיין אשמח אם תחזור לספר מה גילית,
אולי מישהו עוד ייתקל בזה בעתיד.
נעול הנושא הקודםהנושא הבא