מחפש המלצות על משחקי נינטנדו

הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ששייך לאמולטורים - שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: מחפש המלצות על משחקי נינטנדו

שליחה על ידי עידן »

מסכן אוקטרין, הוא בסה"כ ביקש המלצות למשחקי נינטנדו, וכולם אומרים לו כמה OUYA זה גרוע/מיותר.
אם לצטט את אוקטרין מהתשובה שלו לדבריי: "...אבל כאן יש לך מערכת יעודית עם משחקים משלה". אז סבבה, זו הסיבה שלו, וכל עוד הוא מרוצה-זה מה שחשוב.

אוקטרין, אני עדיין מחכה לתגובות לגבי ההמלצות שלי :) (ומה עם המלצות למשחקי PS1/GBA/PSP וכד'...? :P)
סמל אישי של משתמש
פאקמן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי פאקמן »

כמה המלצות שלי לNES ולSNES:

NES:
castlevania
castlevania 3 drcula's curse

או לחילופין הגרסאות היפניות (שהן בעצם המקוריות) שהן יותר טובות מהגרסאות המערביות:
(akumajo dracula (castlevania
castlevania 3 drcula's curse) akumajo densetsu)

לSNES:
super castlevania 4
teenage mutant ninja turtles turtles in time
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אכן, TMNT: TIT הוא אחד המוצלחים. וזה גרם לי להיזכר באחד מהמשחקים המשובחים(אם כי קשים במיוחד) ל-NES:
Battletoads.
לא יודע איך לא חשבתי עליו קודם. מומלץ בחום (במיוחד עם עוד חבר בו אפשר לפגוע תוך כדי משחק! good times, good times...)
סמל אישי של משתמש
פאקמן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי פאקמן »

עוד כמה משחקים לSNES:

super metroid

super street fighter 2 turbo

וsuper mario bros all stars שזה כל המשחקים של מריו שיצאו לNES פלוס משחק שלא שוחרר במערב.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

תודה, יש כאן מספיק שמות כדי להתחיל. כמובן שאני לא מקדיש יותר מדי שעות לגיימינג בזמן האחרון, אז כנראה שיקח לי קצת זמן לעבור על הכל, אבל אם אצטרך אחזור להשלמות.
עידן כתב:אעצור כאן. יש ז'אנר שאתה מעדיף?
סתם בשביל השלמות הארכיונית: אני טיפוס של קווסטים ומשחקי אסטרטגיה, מה שאולי מסביר למה עד היום לא הרגשתי צורך בקונסולה.
נוטה קצת לפלטפורמרים מהירים/זורמים (בסגנון של Rayman Origins, לא Nintendo hard כמו Battletoads). משחקי RPG אני פחות אוהב, אבל אם העלילה טובה אני מוכן לנסות.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אם אתה אוהב משחקי אסטרטגיה וגם עלילה טובה, אז אני מחזק את ההמלצה שלי לגבי Der Langrisser (אבל אני לא יודע אם האמולטורים שיש ל-OUYA יצליחו להריץ אותו כמו שצריך).

לגבי משחקי פלטפורמה, מחזק את ההמלצות לגבי TMNT: TIT וגם Donkey Kong Country. משחקי פלטפורמה טובים אחרים מניח שיהיה קל למצוא לארקייד.

לגבי משחקי קווסט/הרפתקאה: יש לך את Policenauts לפלייסטיישן 1, ואת Snatcher ל-Sega CD(גרסת הפלייסטיישן לא יצאה באנגלית). ל-NES/SNES יש לך את Famicom Detective Club.

אם ה-OUYA מסוגלת להריץ משחקי DS, אז יש הרבה יותר אופציות, ויהיו לי גם הרבה המלצות למשחקי הרפתקאה משובחים שם.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עידן כתב:אם ה-OUYA מסוגלת להריץ משחקי DS, אז יש הרבה יותר אופציות, ויהיו לי גם הרבה המלצות למשחקי הרפתקאה משובחים שם.
החומרה של ה-Ouya מצליחה להריץ עד רמת ה-PS1.
http://dayoftheouya.com/a-list-of-all-k ... -for-ouya/" target="_blank
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Octarine כתב:
עידן כתב:אם ה-OUYA מסוגלת להריץ משחקי DS, אז יש הרבה יותר אופציות, ויהיו לי גם הרבה המלצות למשחקי הרפתקאה משובחים שם.
החומרה של ה-Ouya מצליחה להריץ עד רמת ה-PS1.
http://dayoftheouya.com/a-list-of-all-k ... -for-ouya/" target="_blank
עד רמת ה-PSP. יש לאנדרואיד את האמולטור PPSSPP והבנתי שהוא עובד עליו טוב(על המחשב הוא עובד נהדר, בכל מקרה).

אמולטורים ל-DS אני לא מכיר, לא כל כך הצלחתי להבין משם כמה הם טובים. במידה וכן, אני ממליץ בחום רב על סדרת Phoenix Wright, סדרת Hotel Dusk/Last Window, ו-999. כולם קווסטים/משחקי הרפתקאה משובחים.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא