מחפש המלצות על משחקי נינטנדו

[ארכיון] (לשעבר) הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ש(היה) שייך לאמולטורים - (היה) שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

מחפש המלצות על משחקי נינטנדו

שליחה על ידי Octarine »

שלום לחברי הפורום,
יש לי Ouya, ואחד הדברים המגניבים בקונסולה הזאת זה שיש לה אמולטרים לכל מיני קונסולות ישנות. כרגע התקנתי עליה NES ו-N64 ואני מחפש משחקים ששווים את זמני.
Super Mario Bros. 3 ו-Ocarina of Time כבר הורדתי. Superman 64 ו-Golden Eye ברשימה להמשך. מה עוד כדאי?

נ.ב. ברור לי שיש אלפי רשימות "משחקי הנינטנדו הכי טובים אי פעם" במרחק חיפוש בגוגל, אבל אני רוצה לשמוע את דעת החברים כאן.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: מחפש המלצות על משחקי נינטנדו

שליחה על ידי Gordi »

אני יודע שאני לא ממש עוזר, אבל לא מזמן קראתי כתבה לא מחמיאה על ה-Ouya. התרשמותך?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

קנית OUYA? מפתיע. אני מצטרף לשאלה של גורדי.

לא נתקלתי באף משחק OUYA ששווה משהו/שאני לא יכול להפעיל על הטלפון שלי.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

מבחינתי זה בדיוק מה שרציתי. זו קונסולה קטנה למשחקי קז'ואל ואני יכול לשחק עליה משחקים של NES.
אני לא כ'כ אוהב לשחק בטלפון. הוא קטן ומתחמם ומשחקי פלטפורמה אף פעם לא מסתדרים לי טוב עם ממשק מגע.
כרגע הבעיה הכי גדולה היא שספריית המשחקים די מצומצמת - בערך 300, אבל מצאתי כמה משחקים נחמדים, והכל גם זול ועם דמואים בחינם. אני מקווה שבאמת תתפתח סצנה של מפתחים ל-Ouya, ועוד כמה שנים יהיו עוד דברים מגניבים לעשות איתה.
היא לא מושלמת (הקונטרולור במיוחד לא משהו) וזה לא פלייסטיישן, אבל גם לא רציתי פלייסטיישן.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אבל אני עדיין לא מבין מה היתרון בה?

אפשר באותה מידה לחבר מחשב נייד לטלוויזיה, והוא יוכל להריץ לך את כל האמולטורים האלו.

לחילופין, גם PSP מסוגלת להריץ את כל האמולטורים האלו מצוין, היא זולה כיום, וגם אותה קל לחבר לטלוויזיה.

אני פשוט לא מבין מה היתרון של OUYA...

ולעניין שבגללו פתחת את הנושא-למה אתה מחפש דווקא משחקי נינטנדו? והאם אתה מוגבל למשחקי NES ו-N64?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עידן כתב:אפשר באותה מידה לחבר מחשב נייד לטלוויזיה, והוא יוכל להריץ לך את כל האמולטורים האלו.
נכון. אבל כאן יש לך מערכת יעודית עם משחקים משלה.
עידן כתב:לחילופין, גם PSP מסוגלת להריץ את כל האמולטורים האלו מצוין, היא זולה כיום, וגם אותה קל לחבר לטלוויזיה.
אבל אין לי PSP (וכרגע גם אין לי מחשב נייד). באותו מחיר שאני יכול לקנות היום PSP קניתי Ouya ושני קונטרולרים.
עידן כתב:אני פשוט לא מבין מה היתרון של OUYA...
אני מסכים שהיא לא ההמצאה פורצת הגבולות שתשנה את התעשייה שעשו ממנה בהתחלה. אבל מה שיש זה נחמד לי. וגם קסם לי הרעיון של מערכת פתוחה שמעודדת מפתחים. כרגע כאמור עוד לא רואים מזה תוצאות, אבל אני מקווה שבעתיד זה כן יקרה.
אולי לא, אבל גם אם לא עדיין יש לי (סוג של) NES.
עידן כתב:ולעניין שבגללו פתחת את הנושא-למה אתה מחפש דווקא משחקי נינטנדו? והאם אתה מוגבל למשחקי NES ו-N64?
לא מוגבל, אלו פשוט שני אמולטורים שנמצאים בחנות של ה-Ouya שבדקתי ועובדים טוב, והם של קונסולות עם ספריות משחקים גדולות.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

איפה קנית את הקונסולה הזו? כי חיפשתי בזאפ ולא מצאתי. קנית מחו"ל? אפשר קישור בבקשה?
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

כרגיל, מפריע

שליחה על ידי brother34 »

זה רק במקרה שהסיקור הזה פורסם יום לפני ההודעה שלך? :blackeye:
http://www.tgspot.co.il/ouya-android-ga ... le-review/" target="_blank
(נראה לי שיצטרכו לשנות את הכותרת של השרשור הזה...)
בכל מקרה, אני מצטרף להתקפה, אוקטרין :) :
Octarine כתב:וזה לא פלייסטיישן, אבל גם לא רציתי פלייסטיישן.
למה, בעצם? בגלל המחיר?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

brother34 כתב:זה רק במקרה שהסיקור הזה פורסם יום לפני ההודעה שלך? :blackeye:
http://www.tgspot.co.il/ouya-android-ga ... le-review/" target="_blank
אתה לא יודע שמקרה זה בהיפוך אותיות ה' רקם?
אני מסכים עם רוב מה שנכתב שם, חוץ מהעניין של התקנת אפליקציות חיצוניות. זה אמנם לא מופיע בתפריט הראשי, אבל ממש לא מסובך וסגור כמו שהכותב מתאר את זה.
brother34 כתב:בכל מקרה, אני מצטרף להתקפה, אוקטרין :) :
Octarine כתב:וזה לא פלייסטיישן, אבל גם לא רציתי פלייסטיישן.
למה, בעצם? בגלל המחיר?
גם. וגם כי את משחקי ה-AAA שלי אני מעדיף על ה-PC.

אפשר לחזור לנושא? לא באתי לפתוח שרשור Ouya בעד או נגד. אני שוב אגיד בקיצור: זה לא פלא העולם התשיעי שהבטיחו לי בקיקסטאטר, אבל למרות כל המגבלות אני מרוצה.
עכשיו אפשר לקבל המלצות למשחקי נינטנדו?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Radioactive Grandpa כתב:אבל למה OUYA למה?!?
תמונה
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

זה משעשע, כי דווקא רוב ההמלצות שלי לקונסולה של נינטנדו הן ל-SNES, ולא ל-NES או N64...אתה יכול לנסות לשאול בפורום של VGFreak, כמובן.

לגבי N64-תלוי מה אתה אוהב.
אני אישית יכול להמליץ על Conker's bad fur day, Paper Mario, Star Fox 64, Mario Kart 64, Super Mario 64, Bomberman 64.

יש עוד כמה משחקים שפשוט לא רלוונטיים כיום לדעתי, כי יצאו להם גרסאות טובות יותר לקונסולות חדשות(mario party למיניהם, pokemon stadium וכד'), או שיש להם גרסאות למחשב(Star Wars: Rogue Squadron).

אה, אגב...למה לכל הרוחות הורדת Superman 64? כדי לנסות את אחד המשחקים הגרועים בכל הזמנים?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

עידן כתב:זה משעשע, כי דווקא רוב ההמלצות שלי לקונסולה של נינטנדו הן ל-SNES
יש גם אמולטורים של SNES, תתפרע.
עידן כתב:אה, אגב...למה לכל הרוחות הורדת Superman 64? כדי לנסות את אחד המשחקים הגרועים בכל הזמנים?
תזכורת לעצמי: להפסיק להתבדח בפורום, אף אחד לא מבין.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

ל-SNES זה גם תלוי באיזה תחום אתה מחפש. אם זה בתחום הפלטפורמה, יש את המשחקים המצוינים של Donkey Kong Country, וגם לא מעט משחקי מריו טובים.

אם זה בתחום האסטרטגיה/תפקידים, יש את המשחק שלדעתי הוא הכי טוב בתחום, Der Langrisser.

אם אתה מחפש בתחום התפקידים, פה כבר יש לי רשימה לא קצרה של המלצות עבורך, זה אחד הז'אנרים האהובים עלי, ובטח שעל ה-SNES. משחקי החובה לקונסולה הזו, לדעתי: Chrono Trigger, FF6, FF4, Super Mario RPG. גם FF5 לא רע, ו-mystic quest הוא משחק אמנם חלש למדי, אבל יש לו פס קול מדהים. אני יכול להמליץ גם על Radical Dreamers הלא מוכר(אחרי שתסיים את Chrono Trigger), שהוא מעין משחק הרפתקאה מוזר, אך משובח.
משחקים נוספים איכותיים ולא מוכרים הם Treasure of the rudra (אתה יוצר בעצמך את הכישופים במשחק הזה באמצעות...כתיבת מילים) ו-Live A Live.

אעצור כאן. יש ז'אנר שאתה מעדיף?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

פעם ראשונה שאני שומע על הדבר הזה. התחלתי לקרוא את המאמר אבל התייאשתי אחרי הפיסקה השנייה (נו, tl;dr וזה).
אבל מה שאני לא מבין זה שאם זה בסה"כ מכשיר עם אנדרואיד (ואני מדגיש את ה"אם" כי שוב, לא היה לי כח לקרוא), למה לא פשוט לקנות מיני פיסי ב-$30 ולחבר אליו שלט USB פשוט? או בשביל המשחקים הממש כבדים אחד עם מעבד מפלצתי (שאמור להיות יותר חזק מזה של הOUYA) ב$50?
ו-bluestacks על מחשב מודרני, לא יריץ את המשחקים האלה?
נעול הנושא הקודםהנושא הבא