Frontend לאמולטורים

הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ששייך לאמולטורים - שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Frontend לאמולטורים

שליחה על ידי עידן »

נתקלתי בזה לאחרונה אז רציתי לשתף-Hyperspin הוא FE בשביל אמולטורים שנמצאים לכם על המחשב(וכמובן בשביל מכונת הארקייד שכל אחד מאיתנו שמכבד את עצמו מחזיק אחת בבית)-שמעבר לזה שהוא מגניב(וזה כמובן חשוב ביותר), אני מניח שהיתרון שלו שניתן ככה להפעיל הרבה אמולטורים ממקום אחד-הוא תומך ב-MAME, NES, SNES, PSX ועוד רבים וטובים.

ועכשיו לסרטונים, כמובן. הנה אחד שמדגים את MAME:

http://www.youtube.com/watch?v=lEgaqXsavYA" target="_blank

וחוץ מזה הוא אפילו תומך במשחקי פינבול באמצעות תוכנת החינם Future Pinball:

http://www.youtube.com/watch?v=C3AcpMRkUG4" target="_blank
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: Frontend לאמולטורים

שליחה על ידי יפת »

תודה רבה חיפשתי משהו כזה בשביל המחשב של אחותי. :)

עריכה: ניסתי לעבוד עם ה-FE הזה וזה מאוד מסובך. מישהו מכיר פרונטאנד יותר פשוט? אני צריך FE שמציג לכל משחק תמונה מהמשחק ושיהיה פשוט יותר לתיפעול. תודה מראש לכל העוזרים.
עריכה 2: אני צריך פרונטאנד לאמלטורים של Snes,Nes,PSX וכו'.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

מחפש Frontend לאמלטורים

שליחה על ידי יפת »

פתחתי נושא חדש מכיוון שלא ענו לי בשרשור של עידן.
[אוחד.
פעם הבאה, רצוי להגיב באותו אשכול בהודעה חדשה, על מנת שחברי הפורום יזהו הודעה חדשה.
R.G]

ניסתי לעבוד עם FE שעידן רשם וזה מאוד מסובך. מישהו מכיר פרונטאנד יותר פשוט? אני צריך FE שמציג לכל משחק תמונה מהמשחק ושיהיה פשוט יותר לתיפעול.אני צריך פרונטאנד לאמלטורים של Snes,Nes,PSX וכו'. תודה מראש לכל העוזרים.

תודה מראש,יפת.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: מחפש Frontend לאמלטורים

שליחה על ידי עידן »

אני די בטוח שלא ענו לך כי לא ראו את זה בכלל. ערכת את ההודעה, אנחנו לא רואים שזו הודעה חדשה-גם אני לא שמתי לב.

לדעתי-אין סיבה לפתוח נושא חדש, נחכה שמנהל יאחד אותם.

לעצם השאלה-לא הבנתי מה מסובך-ולמי זה מסובך. לך זה מסובך להבין איך להכין? מסובך למי שמתפעל את זה? בכל מקרה-אני די בטוח שבשביל כל Frontend שהוא-אתה תצטרך להוריד בעצמך תמונות וכד' מהמשחקים-אז אם זו הבעיה-לא יעזור לך לנסות אחד אחר.

אתה יכול למצוא המון כאן:

http://www.zophar.net/frontends/universal.html" target="_blank

אבל אין לי ממש נסיון עם זה, אז לצערי אני לא יכול לעזור לך יותר מידי.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

תודה רבה על התשובה המהירה(חשבתי שלא שמתם לב לכן פתחתי נושא חדש). שאמרתי שה-FE מסובך התכוונתי שזה מסובך לי להפעיל אותו כדי ליצור רשימת משחקים. שוב תודה רבה.
עריכה: יש לי ידע בסיסי ב-FE לאמולטורים אנ י משתמש עכשיו ב-QuickPlay, אבל עכשיו אני רוצה משהו יותר עדכני(הגירסא האחרונה של ה-FE הזה היא מ-2007)...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

יפת כתב:תודה רבה על התשובה המהירה(חשבתי שלא שמתם לב לכן פתחתי נושא חדש). שאמרתי שה-FE מסובך התכוונתי שזה מסובך לי להפעיל אותו כדי ליצור רשימת משחקים. שוב תודה רבה.
עריכה: יש לי ידע בסיסי ב-FE לאמולטורים אנ י משתמש עכשיו ב-QuickPlay, אבל עכשיו אני רוצה משהו יותר עדכני(הגירסא האחרונה של ה-FE הזה היא מ-2007)...
אז השאלה היא כזו: אתה כן רוצה לנסות את מה שאני פרסמתי, ושיעזרו לך בתפעול, או שאתה רוצה משהו אחר?

אם יהיה לי זמן(לא היום כבר)-אז אולי אנסה לעזור לך-רק תהיה יותר ממוקד בניסוח.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

אני חושב שאני ינסה קודם את הפרונטאנדים שנתת לי קישור אליהם, אם אני לא יהיה מרוצה מהם אני יגיד ואם תוכל לעזור לי זה יהיה מצוין, תודה.

עריכה: ניסיתי את ה-FEים ואו שהם לא היו מעודכנים או שלא הצלחתי ליצור רשימת משחקים. אז אני צריך את העזרה שלך עידן וכל מי שרוצה לעזור. אני מנסה ליצור רשימה של משחקים בעברית ושכל משחק שאני ילחץ עליו תופיע תמונה מהשחק( דומה ל-D-fend REaloded רק של אמולטורים). הנה תמונה מהפרונטאנד Quickplay שתדעו למה אני מתכוון: http://img155.imageshack.us/img155/6479/emu.png" target="_blank

אני רוצה לנסות את הפרונטאנד HyperSpin עם העזרה שלכם. תודה מראש לכל העוזרים, יפת.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

הקפצה
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אבל לא הבנתי-אם ה-Quickplay הזה הוא בדיוק מה שאתה צריך-מה הבעיה איתו?
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

עידן כתב:אבל לא הבנתי-אם ה-Quickplay הזה הוא בדיוק מה שאתה צריך-מה הבעיה איתו?
הממשק של Quickplay ישן מדי... אני רוצה פרונטאנד עם ממשק יותר יפה ושיצא לו עדכונים והעדכון האחרון של התוכנה הזו זה ב-2007.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אמרת שאתה רוצה בעברית-זה חובה? אם כן, אני לא יודע מה תומך בעברית...אולי שווה לך לשאול בפורום של VGFreak, אני מאמין ששם יידעו יותר.
סמל אישי של משתמש
יפת
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יפת »

עידן כתב:אמרת שאתה רוצה בעברית-זה חובה? אם כן, אני לא יודע מה תומך בעברית...אולי שווה לך לשאול בפורום של VGFreak, אני מאמין ששם יידעו יותר.
ניסיתי להוסיף ערך לתפריט בעברית ואכן זה לא תומך בעברית(אני מדבר על HyperSpin). פתחתי נושא ב-VGFreak אני מקווה שיענו לי שם. תודה בכל מקרה...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא