רומולטטור

הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ששייך לאמולטורים - שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

חייםאור
משתמש רשום
משתמש רשום

רומולטטור

שליחה על ידי חייםאור »

למה שמורדים מהרומולטור אז זה לא זיפ אי אפשר לפרוס את זה
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: רומולטטור

שליחה על ידי עידן »

כיוון שלא נתת שום פרט חשוב(כמו למשל באיזה משחק מדובר), אני אפנה אותך למדריך פריסת הקבצים:

http://www.old-games.org/prisa.php" target="_blank

אם אתה עדיין לא מסתדר מכל סיבה שהיא-תצטרך לפרט הרבה יותר
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

יכול להיות שזה גם קובץ שלא אמורים לפרוס, אלא הוא מיועד כמו שהוא להפעלה באמולטור המתאים (בהתאם למערכת המיועדת למשחק שהורדת).
חייםאור
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי חייםאור »

נגיד סוניק 2
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

תן קישור.
חייםאור
משתמש רשום
משתמש רשום

הקישור

שליחה על ידי חייםאור »

חייםאור
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי חייםאור »

מה זה מערכות
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

חייםאור כתב:מה זה מערכות
אתה מתכוון להוצאה לאור של צה'ל? כי אם כן אתה ממש לא בפורום הנכון.

אם אתה צריך עזרה תפרט מה הבעיה, אחרת אף אחד לא יוכל לעזור.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

חיים, בקישור שנתת, אתה רואה את המלה "מצע", למעלה בפרטי המשחק? זו "המערכת", הקונסולה שאליה מיועד המשחק. בקישור שנתת כתוב שזו SNES. לחץ על זה, ותעבור לדף שבו תוכל להוריד אמולטור שמתאים לקונסולה הזו. את המשחק תצטרך להפעיל עם האמולטור הזה (וכך תצטרך לעשות עם כל משחק שתוריד מרומולטור).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב:חיים, בקישור שנתת, אתה רואה את המלה "מצע", למעלה בפרטי המשחק? זו "המערכת", הקונסולה שאליה מיועד המשחק. בקישור שנתת כתוב שזו SNES. לחץ על זה, ותעבור לדף שבו תוכל להוריד אמולטור שמתאים לקונסולה הזו. את המשחק תצטרך להפעיל עם האמולטור הזה (וכך תצטרך לעשות עם כל משחק שתוריד מרומולטור, וגם באתרי רום אחרים).
בהתחלה הוא לא דיבר על כלום. ביקשו ממנו לפרט, לא פירט, זרק מילה על סוניק 2. אחרי זה נתן קישור ל-Harvest Moon. דיבר על כך שלא מדובר בקובץ zip, למרות שבשני המקרים כן מדובר בכזה קובץ. ואז התחיל סתם לפלוט מילים.

שורה תחתונה, לדעתי:

:troll:

עריכה: והאופציה השנייה יותר גרועה
חייםאור
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי חייםאור »

בהתחלה הוא לא דיבר על כלום. ביקשו ממנו לפרט, לא פירט, זרק מילה על סוניק 2. אחרי זה נתן קישור ל-Harvest Moon. דיבר על כך שלא מדובר בקובץ zip, למרות שבשני המקרים כן מדובר בכזה קובץ. ואז התחיל סתם לפלוט מילים.

אני חדש אבל אם זה מפריע אני אפסיק
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

כל מה שאנחנו מבקשים הוא שתשאל שאלות מפורטות ומובנות ולא מילה פה מילה שם. לא כיף לעזור למישהו שנותן הרגשה שהוא עושה טובה שהוא עונה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Octarine כתב:כל מה שאנחנו מבקשים הוא שתשאל שאלות מפורטות ומובנות ולא מילה פה מילה שם. לא כיף לעזור למישהו שנותן הרגשה שהוא עושה טובה שהוא עונה.
OMFG, look who became mellow... We'll make a better person out of you yet...
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

מה אתה רוצה, שאני שוב אתעצבן? שאני אצעק שאין לי כוח לילדים של היום? לא שאני הייתי כזה חכם פעם (וגם היום לא) אבל לפחות הייתה לי את ההגינות להיות נבוך אם כתבתי בשגיאות. הייתי כותב משפטים שלמים ומסיים אותם בנקודה ואפילו (אלוהים ישמור!) הייתי משתמש בפסיקים מדי פעם.
מה, שאני אגיד לו שלשאול שאלה כשלא טרחת אפילו לבדוק ואתה מצפה שנעשה את כל העבודה בשבילך זו חוצפה שאין כדוגמתה? שאנחנו לא עובדים פה בשביל אף אחד? שלשחק אותה נעלב אחרי שהתנהגת כמו טרול זו טיפשות?

כן, אני יכול לעשות את כל זה. אבל לא נראה לי שזה יעזור וחבל על העצבים. וגם לפעמים יש לי מצב רוח טוב.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Octarine כתב:מה אתה רוצה, שאני שוב אתעצבן? שאני אצעק שאין לי כוח לילדים של היום? לא שאני הייתי כזה חכם פעם (וגם היום לא) אבל לפחות הייתה לי את ההגינות להיות נבוך אם כתבתי בשגיאות. הייתי כותב משפטים שלמים ומסיים אותם בנקודה ואפילו (אלוהים ישמור!) הייתי משתמש בפסיקים מדי פעם.
מה, שאני אגיד לו שלשאול שאלה כשלא טרחת אפילו לבדוק ואתה מצפה שנעשה את כל העבודה בשבילך זו חוצפה שאין כדוגמתה? שאנחנו לא עובדים פה בשביל אף אחד? שלשחק אותה נעלב אחרי שהתנהגת כמו טרול זו טיפשות?

כן, אני יכול לעשות את כל זה. אבל לא נראה לי שזה יעזור וחבל על העצבים. וגם לפעמים יש לי מצב רוח טוב.
:angel13:
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא