[הורדה] - Final Fantasy VII [NTSC-US] CD 1-3 ל-PSX

[ארכיון] (לשעבר) הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ש(היה) שייך לאמולטורים - (היה) שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

פפסי

היי חח יש פה עוד מישהו ? יש לי בעיה בהפעלה של המשחק

שליחה על ידי פפסי »

הורדתי מהחשבון של Gmail את הכל כמו שצריך ואז זה איחד לי את הקבצים אוטומאטית.
שנכנסתי לתיקייה היו מלא קבצים קטנים (שלא הבנתי מה הקטע כי הרי איחדתי), אבל דילגתי על זה, חילצתי את הקבצים מהקובץ winrar והורדתי את האימולטור espxe.
מה אני עושה מפה ?
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

תטען את קובץ הדיסק של המשחק עם daemon tools (או שתצרוב אותו), ובאמולטור אחרי שהגדרת את ההגדרות המתאימות (כולל אות כונן הדיסקים שבו נמצא הדיסק/קובץ התמונה) תבחר ב run cd.
פפסי

שליחה על ידי פפסי »

מה זה קובץ הדיסק ? זה הBin או הcue (אני ממש מצטער על הבורות אבל אני לא מבין גדול במחשבים ... :oops: )
ואיך אני טוען עם הdaemon tools ?
אם תוכל בבקשה להסביר לי צעד אחרי צעד מה עושים (או אם יש לך מדריך גם לזה כי המדריך לp2m מה זה עזר) זה ממש יעזור
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

קודם כל אם לא עשית את זה כבר, תוריד מפה: http://www.daemon-tools.cc/ את התוכנה ותתקין אותה.
לפני שתטען את קובץ הדיסק תוריד את קובץ ה cue המתוקן בתחתית ההודעה הראשית שלי ותחליף את מה שהורדת קודם.
כשתפעיל את daemon tools יתווסף לך אייקון ב Taskbar, לחץ עליו קליק ימני ונווט ל mount image, אני בטוח שתמצא לבד, וטען את קובץ ה cue.

אם עדיין יהיו בעיות אני אנסה מאוחר יותר לפרט יותר..
פפסי

שליחה על ידי פפסי »

הורדתי את כל מה שאמרת מקודם, וכשאני עושה מה שאמרת לי הוא כותב לי
unable to mount image. file not accessible
אני אמור אולי למחוק את הcue הפגומים, לשים במקומם את הcue החדשים ולאחד מחדש, ואז לנסות ?
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אתה צריך לעביר את ה cue החדש לתיקייה שאליה פרסת את המשחק ולאשר כשהוא שואל אותך אם להחליף את הקובץ הקיים.
פפסי

:)

שליחה על ידי פפסי »

אוקיי סבבה, זה הלך טוב .,
אבל לא הבנתי אילו הגדרות אני צריך לקבוע באמולטור ואיפה אני קובע אותם וכ' וכו' ..
פפסי

שליחה על ידי פפסי »

אחי איפה אתה ? כל מה שאני מנסה לא פועל!! הוא תמיד מעביר למסך שחור לרגע, ולא קורה כלום
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

ניסיתי ליצור חבילה שההגדרות בה מוגדרות מראש, אבל זה בלתי אפשרי בגלל שהאמולטור שומר את ההגדרות איפהשהו על המחשב שלי אבל לא בתיקיית התוכנה...

בכל מקרה, תכנס ל wizard guide בתוכנה ותעקוב אחרי ההוראות שם. בקטע של הplugin ל כרטיס גרפי תלחץ על config ותלחץ על nice בחלון שנפתח ותבחר את הרזולוציה המתאימה למסך שלך. אחר כך תכנס ב config ל CDROM ותבחר שם את אות הכונן שבה טעון קובץ הדיסק (הכונן החדש ש daemon tools יצר).
פפסי

שליחה על ידי פפסי »

שמע, עשיתי את זה כבר וזה רק נכנס עם פתיח כמו לפלייסטיישן 1 ואז יש את המסך כמו שאין דיסק (אם אתה מכיר) יש 2 אפשרויות:
cd player וmemory card
קיצר, זה פועל כמו פלייסטיישן בלי דיסק ..
ד"א בממורי קארד אין שום זכרון ואין למה להכנס .
פפסי

שליחה על ידי פפסי »

יואוווו אני משתגע מזה ! לפני שנייה זה פעל (עשיתי משהו לא טוב מקודם) אפילו פעמיים, אבל יצאתי מזה כדי לבדוק משהו (ד"א הייתה מוזיקה מהירה בטירוףף) ועכשיו זה לא נכנס ! יש סתם מסך שחור :(
פפסי

קבל תיקון

שליחה על ידי פפסי »

קבל תיקון שלישי בשנייה האחרונה חח:
המשחק פועל והכל אבל ...
1.הגרפיקה ממש ממש ממש גרועה, אני לא מאמין שככה היא אמורה להראות
2.גם אחרי שאני יוצא מהמשחק המוזיקה ממשיכה
3. המוזיקה נקטעת כל חצי שנייה וכך גם הסרט
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

1. ככה היא אמורה להיראות (תראה את התמונות בעמוד הראשי).
2. אין לי מושג, אולי לא יצאת כמו שצריך.
3. אם אם המשחק לא פועל במיהרות נורמלית תנסה לשחק עם האפשרויות ב video plugin. אם רק המוזיקה נקטעת אז אני לא יודע מה אפשר לעשות חוץ מלשחק עם האפשרויות של הסאונד..
סמל אישי של משתמש
טיטאן
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי טיטאן »

רק חזרתי להגיד לך תודה C-MAN על ההשקעה והעזרה! :)
הוא עובד לי עכשיו תודה רבה רבה! :wink:
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

שמח שיכלתי לעזור :happy3:.
נעול הנושא הקודםהנושא הבא