[הורדה] - Final Fantasy VII [NTSC-US] CD 1-3 ל-PSX

הפורום הראשי של פינת האמולטורים. הערות, בקשות לרומים, תמיכה טכנית וכל מה ששייך לאמולטורים - שייך גם לפה...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

פליקסון

צריך עזרה

שליחה על ידי פליקסון »

אוקיי אז קודם כל אני רוצה להודות למי שהעלה את האתר הזה, אני באמת מחפש אותו כבר ממש ממש המון זמן ובכל מקום שניסיתי להוריד אותו תמיד ביקשו כסף או משהו דומה, בנוסף לזה גם בתוכנות הורדה זה פשוט לא הלך...אז המון תודה כי זה משחק גדול ובטח לא היה פשוט להעלות אותו...
אז ככה: עשיתי הכול כנדרש, הורדתי את התוכנה, התחלתי להוריד את הקבצים, הורדתי את הקבצים והתוכנה מיזגה אותם אוטומטית...עכשיו נכנסתי לתיקה והיה מלא מלא קבצים קטנים של איזה 6MB נדמה לי...בכל מקרה לחצתי על קובץ הראר הראשון של דיסק 1...עשיתי EXTRACT והכול טוב ויפה. עכשיו הורדתי את התוכנה ולא ממש נגעתי בה כי ראיתי שהBIOS שאתם מדברים עליהם הם כבר כמו שצריך...עכשיו הנה הבעיה: המשחק לא עובד טוב עם התוכנה...זאת אומרת, כשלא נגעתי בכלום אז פתחתי את המשחק והכול זז כל כך כל כך לאט...הסרט התחלה עם הכוכבים פשוט לא זז, ובערך בחצי שלו המשחק פשוט קפץ ישר לקטע שקלאוד יורד מהרכבת,אבל המוזיקה של הסרט המשיכה WTF...בקיצור מיד אחרי זה הכול התחיל לרוץ ממש מהר...יותר מדי מהר, וגם מסך הקרב היה אצלי דפוק לגמרי. אז יצאתי ונכנסתי שוב לאתר הזה וראיתי שכדאי ללחוץ על הNICE, אז לחצתי, והוא עשה הכול רק גרוע יותר...המשחק התחיל לרוץ ממש לאט וגם הMAIN MENU עם האייטמים וכל זה היה כולו בגליצ'ים וחצי מסך היה מטושטש בכלל...אז שוב יצאתי ולחצתי הפעם על FAST...עם FAST זה היה בסדר, בגלל שמתי שהתחלתי לשחק עם הגבלת המהירות או משהו כזה הגעתי למצב שהמהירות של המשחק והמוזיקה שלו רצים בקצב נורמלי...עכשיו הבעיה היחידה זה מסך הקרב, איתו אני לא מצליח להסתדר...קודם כל, צליל ה"רוח" הזה שיש בתחילת כל קרב נשמע אצלי כמו שריקה גרועה, אין לי את הקטע הזה שהמסך כזה מסתובב לתוך עצמו ואז מתחיל הקרב (כמו שזכור לי מתי שהיה לי את המשחק האמיתי), וגם המוזיקה במסך הקרב נדפקת לגמרי...והכי חשוב, אני בכלל לא רואה את הקטע הכחול של המסך עם כל אופציות הלחימה שאמור להיות שם...יש את הצליל של הCURSOR ואם אני לוחץ אז הוא תוקף ווגם עושה קסמים אני פשוט לא רואה מה אני עושה...בכל מקרה הבטחתי לעצמי שהפעם אני אכסח את EMERALD ו RUBY אז תעשו לי טובה תעזרו לי בהקדם האפשרי :)))
סמל אישי של משתמש
astralc
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי astralc »

פליקסון:
איזה מחשב יש לך? חזק/חלש? האם הדרייבר של כרטיס מסך מותקן(חשוב מאד)?

בקשר לסרט- גם לי יש את הבעיה(זה קופץ באמצע הזום אאוט מאריס), ניסיתי עם הגדרות שונות ופלאגיאינים שונים, ואין שינוי. אתה יכול לפרט מה הבעיה במסך הקרב?
הקטע צעם המסך המסתובב - זה הגדרה אחת בפלגאין של הוידאו אבל זה מאט בטרוף. אם אתה על Nice לא פועל טוב אז זה סתם יהיה יותר מדי.

אני פעם הורדתי את הגרסא האמריקאית (פה זו הארופאית) של FF7 מ http://www.emuparadise.org/ ולא היו בה בעיות מיוחדות.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

זה משחק גדול ובטח לא היה פשוט להעלות אותו...
אכן לא פשוט

לא נראה לי שהייתה לי בעיה עם הסרט בהתחלה..
בקשר לבעיות האחרות, נסה לשנות את ההגדרות של הפלאגין, אם זה לא עוזר אני אבדוק את שלי ואצרף תמונה או משהו..
אגב בקשר למסך המסתובב - גם לי הוא לא עובד ולא ידעתי שהוא אמור ליהיות עד שהפעלתי את המשחק על PS2 של בן דוד שלי.. (אם עדיין יש לך PSX/2/3 אתה יכול לצרוב את קובץ התמונה לדיסק ולהפעיל איתו את המשחק כמו במקור)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

C-man כתב:אם עדיין יש לך PSX/2/3 אתה יכול לצרוב את קובץ התמונה לדיסק ולהפעיל איתו את המשחק כמו במקור
בהנחה שיש לך מוד צ'יפ...
סמל אישי של משתמש
טראנקס
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי טראנקס »

Og כתב:
C-man כתב:אם עדיין יש לך PSX/2/3 אתה יכול לצרוב את קובץ התמונה לדיסק ולהפעיל איתו את המשחק כמו במקור
בהנחה שיש לך מוד צ'יפ...
אתם יודעים שהעסק הזה לא חוקי הרבה יותר מסתם רומים?
פליקסון

שליחה על ידי פליקסון »

אוףףףףףףףףף אני רוצה לשחק!!!

טוב הבעיה היא כזו, כמו שאמרתי, המסך המסתובב לא פועל בכלל....הווא פשוט נכנס מיד לקרב...ובקרב יש את הבעיה שאני לא רואה את המסך עם הפעולות לחימה!!! אני נלחם על בליינד....אאז ניסיתי לשחק עם NICE....ואם אני משחק עם NICE אז אני רואה את המסך הכחול אבל האיכות גרועה בכל השאר....ואם אני משחק עם FAST אז האיכות לא של הקרב בסדר גמור אבל בקרב אני לא רואה את המסך הכחול.....PLEASE HELP ME, יש לי איי סי או מסן אם זה יעזוור
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

טראנקס: דווקא בניגוד לרומים, העסק הזה חוקי בהרבה מקומות בעולם(בארה"ב לא), אני חושב שזה חוקי אפילו בארץ...
סמל אישי של משתמש
טראנקס
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי טראנקס »

Og כתב:טראנקס: דווקא בניגוד לרומים, העסק הזה חוקי בהרבה מקומות בעולם(בארה"ב לא), אני חושב שזה חוקי אפילו בארץ...
אתה אומר שבעצם פירסום משחקי פלייסטיישן לשימוש באמולטורים ולשימוש בפלייסטיישן עצמו - חוקי? זו לא נחשבת להפרת זכויות יוצרים?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אה, לא הבנתי אותך... חשבתי שאתה מתכוון שהמוד צ'יפ הוא לא חוקי...
סמל אישי של משתמש
טראנקס
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי טראנקס »

Og כתב:אה, לא הבנתי אותך... חשבתי שאתה מתכוון שהמוד צ'יפ הוא לא חוקי...
גם הצ'יפ לא כל כך חוקי.
פשוט קשה לעצור את הגופים שמנפיקים את זה.
בגדול, אנשים עושים עצמם ראש קטן, כי כביכול, בלי משחקים צרובים הצ'יפ לא שווה, הוא רק מפעיל אותם ולא מפר זכויות יוצרים בדרך עקיפה.
סמל אישי של משתמש
astralc
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי astralc »

טראנקס כתב:
Og כתב:אה, לא הבנתי אותך... חשבתי שאתה מתכוון שהמוד צ'יפ הוא לא חוקי...
גם הצ'יפ לא כל כך חוקי.
פשוט קשה לעצור את הגופים שמנפיקים את זה.
בגדול, אנשים עושים עצמם ראש קטן, כי כביכול, בלי משחקים צרובים הצ'יפ לא שווה, הוא רק מפעיל אותם ולא מפר זכויות יוצרים בדרך עקיפה.
זה לא שקול לחוקיות של אמולטור? אמולטורים עצמם הם חוקיים, מה שהם מפעילים לא.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

astralc:
אמת, בהחלט אפשר להקביל את זה לחוקיות של אמולטורים. כידוע, שניהם לא רק משמשים לשימוש לא חוקי במשחקים אלא גם למגוון שימושים חוקיים, כגון:
*שימוש בעותק חוקי בעוד המדיה המקורית שמורה במקום בטוח(זה ממש הכרחי אם הורה או אח נותן לילדים לשחק במשחק הנקנה בכסף רב)
*פיתוח חובבני של תוכנות ומשחקים לקונסולה - הרבה משחקים ותוכנות חינמיות(כולל אמולטורים) מפותחות ע"י מתכנתים חובבניים אשר זוהי הדרך היחידה שלהם לבדוק את המוצר מעשית.
*הפעלה של אותן תוכנות ומשחקים חינמיים ע"י משתמשים רגילים.

טראנקס:
אני שמח שאתה חושב שזה "לא כל כך חוקי" אבל במדינתנו הקטנה, דבר נחשב ללא חוקי רק אם יש נגדו חוק.
אני בכלל לא חיפשתי, אבל אם אתה תחפש ותמצא מקור מוסמך שאומר שזה לא חוקי אני אשמח לקבל הפנייה אליו, עד אז, אין לך גושפנקא לומר שזה לא חוקי.
פליקסון

שליחה על ידי פליקסון »

חברה עד כמה שהדיון שלכם מעניין אני ביקשתי עזרה ואתם די מתעלמים ממני...מישהו שמבין יכול לתת לי את המסן או האיי סי שלו? אוו שאני אתן? יש לי את המשחק כבר יומיים ואני לא מצליח לשחק בו בגלל מסך הקרב הזה...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

תנסה להיעזר בזה:
http://www.lordkane.co.uk/ff7.php
תסתכל על התמונות הראשונות שם, מה שחשוב במקרה שלך זה הקטע של ה-Special Fixes, תסמן על זה V, וגם בפנים(אחרי שלוחצים על השלוש נקודות ליד האפשרות) תשים V על האופצייה הראשונה.

זה לא נורא אם אין את המסך המתערבל, אבל התפריט כן אמור להיות.

למטה גם יש תמונות בשביל לסדר את הסאונד אם יש לך בעייה איתו.
נערך לאחרונה על ידי עידן ב ד' מאי 23, 2007 12:55 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
astralc
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי astralc »

פליקסון כתב:חברה עד כמה שהדיון שלכם מעניין אני ביקשתי עזרה ואתם די מתעלמים ממני...מישהו שמבין יכול לתת לי את המסן או האיי סי שלו? אוו שאני אתן? יש לי את המשחק כבר יומיים ואני לא מצליח לשחק בו בגלל מסך הקרב הזה...
אתה לא ענית לשאלה שלי - האם מותקן לך הדרייבר של הכרטיס מסך?... נסה גם להעביר את הפלאגאין של הוידאו ל Pete's OpenGL Driver 1.75. (אם זה לא היה כבר ככה)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא