שליט המימדים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

WaKo

שליט המימדים

שליחה על ידי WaKo »

שלום,

יש לי את המשחק שליט המימדים על שני דיסקים, שקיבלתי פעם, לא זוכרת כבר מאיפה, ולצערי משהו קרה לדיסק, והוא כבר לא עובד (אולי זה המערכת הפעלה שמפריעה, אנ'לא יודעת...)
בקיצור, אני רוצה למצוא מקום שאפשר להוריד ממנו את המשחק הזה, מישהו יודע מאיפה אפשר להוריד את המשחק?

[עריכה]
עכשיו אפשר להוריד את המשחק מכאן:
viewtopic.php?t=13171
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Azurerider »

כמו שכתבת, שליט המימדים הוא משחק של שני דיסקים, ולכן לא סביר שתמצאי אותו באתרים של משחקים ישנים, מפאת מגבלת המקום. גם לא סביר שתמצאי אותו באתרי warez כי הוא ישן מדי. נשארו לך שלוש אפשרויות:
1) לקנות אותו מחדש.
2) לנסות למצוא אותו בתוכנות שיתוף.
3) לנסות להפעיל את הדיסקים שיש לך. אם המחשב מעלה הודעת שגיאה, ספרי לנו מה כתוב ואולי נוכל לעזור. אם את מכניסה את הדיסק לכונן והמחשב לא מצליח לקרוא אותו, סביר שהדיסק שרוט. שמעתי שיש משחות שיכולות לטפל בבעיות כאלה, אבל אני לא יודע עד כמה הן יעילות.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

לי יש אותו...אבל נראה לי שיש איתו בעיות במערכות ההפעלה החדשות יותר.
WaKo

מוזר....

שליחה על ידי WaKo »

בפעמיים הקודמות שהתקנתי, המשחק הותקן ועלתה איזה הודעה שחסר איזה קובץ. עכשיו ניסיתי להתקין והוא נתן לי הודעה עוד בתחילת ההתקנה שזה עובד רק על ווינדווס 95.
כמה עצוב... :(

דווקא משחק יפה....
סמל אישי של משתמש
Yoshi
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Yoshi »

יאללה, איזה משחק... :cry:
פעם אחרונה שניסיתי להפעיל אותו זה אמר שהתוכנית ביצעה פעולה לא חוקית, אבל החליפו לי מערכת הפעלה מאז, ועכשיו זה בטח ממש לא יעבוד... :cry:
ET
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

כן

שליחה על ידי ET »

אני הורדתי את הגירסה האנגלית (כי זה מה שהיה),והיא גם לא עבדה על המחשב שלי.אפילו על הפנטיום 3 450 היא לא עבדה.
סמל אישי של משתמש
Frozy
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Frozy »

גם לי יש את המשחק, והוא לא עובד :(
אני לא זוכר מה הודעת השגיאה(כי ניסיתי להפעיל אותו לפני בערך כשנה), אבל זה די ברור שזה בגלל שהוא ישן מדי.

מעניין אם מישהו הכין Patch שמתקן את הבעיה...
WaKo

כל כך חבל.. :(

שליחה על ידי WaKo »

אחחח..
זה משחק כזה יפה...
כל כך חבל שהוא לא עובד יותר... ממש התגעגעתי אליו... כל החידות האלה שיש שם, ממש אהבתי.....

מישהו חייב לעשות משהו כדיי שזה יעבוד גם על XP...
אלון שער ירוק

Re: כל כך חבל.. :(

שליחה על ידי אלון שער ירוק »

WaKo כתב:אחחח..
זה משחק כזה יפה...
כל כך חבל שהוא לא עובד יותר... ממש התגעגעתי אליו... כל החידות האלה שיש שם, ממש אהבתי.....

מישהו חייב לעשות משהו כדיי שזה יעבוד גם על XP...
מישהו חייב לעשות משהו כדי שנוכל להוריד,סיימתי תמשחק בגירסא האנגלית..אני זוכר עוד תקטע שחוזרים שלנות ה50 של הסדרות בשחור לבן ועושים שטויות בתוכנית..אני זוכר שחותכים את הוו של הכובעים ושזורקים בננה לאיש שנכנס בדלת..אייי...חייבים הורדה,מה השם של המשחק באנגלית?אני אוריד
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא