דחוף!!! מישהו יודע איך גומרים את הנסיך הפרסי שתיים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

מיכה

דחוף!!! מישהו יודע איך גומרים את הנסיך הפרסי שתיים

שליחה על ידי מיכה »

בשלב האחרון אני נתקל ב4 כפילים אני הורג שלש ועולה למעלה שם יש אחד שלוקח לי שת החרב מה אני עושה איתו??? :?:
yossi e
משתמש רשום
משתמש רשום

פשוט מאד

שליחה על ידי yossi e »

פשוט מאד תעשה שהוא לוקח את החרב שלך. ואז תעמוד מעליו ותעשה את האפקט של מיתה ורק הצל שלך נשאר , למי שלא יודע איך עושים את זה! אז ככה עושים אם הכפתורים ימינה ושמואלה כמה פעמים עד שהגוף נופל ונשאר רק צל, צריך לפחות 7 או 9 כוחות ואז נשאר רק 2 כוח , ואז ברגע שתעשה את זה יצא צל כחול וככה תערוג אותו. בהצלחה
מיכה

שליחה על ידי מיכה »

תודה יוסי. אבל הבן אדם בורח ואחרי זה עושה כישוף והורג אותי. מצפה לתשובה.
yossi e
משתמש רשום
משתמש רשום

שהוא בורח

שליחה על ידי yossi e »

שהוא בורח הוא בסוף נעמד למעלה בצד ימין בקצה של הדרך. תיתן לו מכה עם החרב ואז הוא לוקח ממך את החרב ויורד למטה ונשכב אם הידים מעל הראש ואז תעשה את מה שאמרתי לך בהודעה הקודמת בהצלחה
מיכה

מוזר מאוד!!

שליחה על ידי מיכה »

אצלי זה לא ככה. אחרי שהוא לוקח לי את החרב הוא ממשיך לעמוד בלי לזוז. אם אני עושה את האפקט של מיתה הוא בורח למטה ואחר כך חוזר אלי חזרה מושיט את היד והורג גם את הצל. מה עושים?? :oops: :oops: [/b]
מיכה

שליחה על ידי מיכה »

בעצם רק עכשיו גיליתי שצריך אחד עשרה כוחות ואז נהיית דמות תכלת ולא שחור בעצם גמרתי את המשחק תודה רבה. :lol:
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא