בעיה במדריך ל-dosbox

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

prime2
משתמש רשום
משתמש רשום

בעיה במדריך ל-dosbox

שליחה על ידי prime2 »

הורדתי את התוכנה dosbox לפי ההוראות במדריך שפרסמתם (כל הכבוד על ההשקעה).

אבל אני נתקע, בשלב שבו המדריך כותב: "מכיוון שלאחר ההתקנה ישנה אפשרות להפעיל את התוכנה ולא להגיע אליה ניגש בדרך הבאה ( אפשר גם בדרכים אחרות כמובן, איך שנח לכם )", ואז הוא מראה שצריך להיכנס ל-start ואז ל-run ואז להקליד את התיקייה שאליה הותקנה התוכנה.

עשיתי את זה, וכאן הבעיה: במדריך שלכם, רואים כאילו בשלב הזה נפתח חלון של dos box עם כל מיני אייקונים בתוכו, ולידו חלון נוסף שהכותרת שלו למעלה לא ברורה אהל יש בה את הספרה 1וכן כמה אותיות. ובכן, אצלי החלונות האלה לא נפתחים, ואני לא יודע איך להגיע אליהם. מה שנפתח אצלי זה פשוט חלון של C:\Program Files\DOSBox-0.63 ובתוכו רשימה של קבצים רבים. איך מתקדמים הלאה? דבל קליק על הקובץ dosbox.exe פותח לי שני חלונות עם רקע שחור, אחד מהם dosbox0.63, cpu cycles, והשני C:\Program Files\DOSBox-0.63.dosbox.exe, ואין לי מושג מה לעשות בשניהם.

אודה על עזרתכם.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

בעיקרון בחלון השני (של dosox לא של ה cycles) אתה אמור להכנס למשחק משם ולהפעיל, אבל אם אתה לא מתמצא בדוס ובפקודות אתה יכול בדרך פשוטה יותר לקחת את קובץ ההפעלה של המשחק שאתה רוצה להפעיל ולגרור אותו על קובץ ההפעלה של דוסבוקס וזה אותומטית יפעיל את המשחק דרכו
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

C-man כתב:בעיקרון בחלון השני (של dosox לא של ה cycles) אתה אמור להכנס למשחק משם ולהפעיל, אבל אם אתה לא מתמצא בדוס ובפקודות אתה יכול בדרך פשוטה יותר לקחת את קובץ ההפעלה של המשחק שאתה רוצה להפעיל ולגרור אותו על קובץ ההפעלה של דוסבוקס וזה אותומטית יפעיל את המשחק דרכו
התלבלבת קצת סימן, דווקא כן בחלון של הCYCLES, ולא בשני.
סמל אישי של משתמש
ספרדי
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ספרדי »

עוג שאתה רושם סימן תן לי קרדיט... :P :wink:
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

?????????
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

ספרדי כתב:עוג שאתה רושם סימן תן לי קרדיט... :P :wink:
וויזה או ישראכרט?

Eta 35.6 minutes till auphyr deletes 3 last messages
[edit]
last 4 messages
נערך לאחרונה על ידי Og ב ש' מרץ 05, 2005 8:09 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ספרדי
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ספרדי »

רק מזומן! :twisted:
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא