בעיה בהרצת המשחק wordrescue

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Ann
משתמש רשום
משתמש רשום

בעיה בהרצת המשחק wordrescue

שליחה על ידי Ann »

היי חברים,

הילדה גדלה והתחילה ללמוד אנגלית. רציתי להוריד בשבילה את המשחק הבלתי נשכח wordrescue. לקח זמן, אבל בסוף איתרתי אותו באתר המושלם שלכם (!!!!!!).
העניין הוא שהוא לא רץ.
הורדתי, חילצתי לפי ההוראות, ואני מריצה את go.bat. עולה חלונית דוס של מסע אל העבר, אבל בלחיצה על אנטר קופצת שגיאה שהמשחק לא עובד ב64 ביט.

יש למישהו פתרון למצב? אני ממש רוצה לתת לה לשחק בזה (אני משקרת עכשיו כמובן. אני ממש רוצה לתת לאמא שלה לשחק בזה).
אשמח מאד לעזרה חברים. אני זוכרת אתכם כצוות לעניין עם פתרונות לכל סיטואציה שהעליתי בעבר.
תבורכו, תודה מראש.

אגב, אם בבעיות עסקינן. אני לאחרונה חורשת על המשחקים אונליין שלכם. שלמות שאין דברים כאלה! סוחר הים וסגירת שטחים - חצי מהכניסות לעמוד זה אני. לא מצליחה לעבור את השלב של ה"סבא" בסגירת שטחים. what a shame. בכל מקרה, שמתי לב שכשאני בעמוד של משחק, או אולי זה קורה רק אחרי שהתחלתי לשחק, השדה חיפוש בסיידבר שבצד ימין לא עובד. אי אפשר להקליד בתוכו. כאילו משהו בעמוד תקוע. אני צריכה לעבור לעמוד הבית ורק אז לעשות חיפוש. לבדיקתכם.

תודה חבר'ה! אין עליכם
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: בעיה בהרצת המשחק wordrescue

שליחה על ידי Octarine »

הו, שלום לאורחת. שמח שחזרת לבקר.

הממ... מריצה דרך DOSBox?

[עריכה] בדקתי את המשחק לראות שהוא רץ בסדר דרך דוסבוקס, ואני רק רוצה לשאול מה עשתה לך הבת שלך שאת מכריחה אותה לשחק בזוועה הזאת?
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

באיזה סגירת שטחים יש סבא? ב - VOLFIED?
סמל אישי של משתמש
Ann
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Ann »

Octarine כתב: ו' ספטמבר 10, 2021 1:24 am הממ... מריצה דרך DOSBox?
[עריכה] בדקתי את המשחק לראות שהוא רץ בסדר דרך דוסבוקס, ואני רק רוצה לשאול מה עשתה לך הבת שלך שאת מכריחה אותה לשחק בזוועה הזאת?
הרצתי דרך דוסבוקס ואכן רץ תקין. תודה!
ולמה לשחק בזוועה הזאת? אחלה משחק שבעולם. היא נהנתה מאד. :)
סמל אישי של משתמש
Ann
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Ann »

dj_anubis כתב: ו' ספטמבר 10, 2021 3:56 pm באיזה סגירת שטחים יש סבא? ב - VOLFIED?
כן. זה השלב שיש משהו כמו פרצוף זקן, לבן, שכל כמה שניות פותח את הפה וזורק מלא חלזונות או פטריות או משהו כזה, קרציות לאללה. אחרי כמה שניות הם חוזרים לתוך הפה שלו, ואז אפשר לזוז 2 סנטימטרים. סליחה, שתי פיקסלים. שלב מתסכל. אבל היי! לפחות הצלחתי להגיע פעם אחת עד אליו. בדרך כלל אני נופלת בחצי הדרך. אני כל כך גרועה בזה!
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Ann כתב: ו' ספטמבר 10, 2021 1:09 am שמתי לב שכשאני בעמוד של משחק, או אולי זה קורה רק אחרי שהתחלתי לשחק, השדה חיפוש בסיידבר שבצד ימין לא עובד. אי אפשר להקליד בתוכו. כאילו משהו בעמוד תקוע. אני צריכה לעבור לעמוד הבית ורק אז לעשות חיפוש. לבדיקתכם.
את צודקת, זה כנראה כי המשחק לוכד את הקשות המקלדת. אני לא בטוח שיש דרך טובה להתגבר על זה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא