משחק של גוגל - אי האלופים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

איתן דגן

Re: משחק של גוגל - אי האלופים

שליחה על ידי איתן דגן »

יש גביע, איך משיגים? :o
אורח

שליחה על ידי אורח »

אני סיימתי את כל המשימות נצחתי את כל המשחקים שיש וכשאני הולך לספינה זה אומר יש עוד משחקים ואני עשיתי הכל עשיתי את שתי השלבים של גלישה בסקייטבורד את שלושת השלבים של שחייה צורנית את השלב של החץ וקשת את שתי המרתון את השלב של הרוגבי ואת שלושת השלבים של הטניס שולחן ואת שתי השלבים של הטיפוס והכול שלוש כוכבים אז מה צריך להשות עוד?
mango_a

שליחה על ידי mango_a »

איך עושים את משימת הטנגו?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אתה מתכוון לטניס? יש שם שני משימות נוספות שאני רואה. בשביל הראשונה צריך לדבר עם השועל בצד הדרום-מזרחי של הכפר, הוא אומר לך להדליק את המנורות מסביב לשולחן האדום ואז נפתח משחק הטניס היותר קשה. בשביל השניה צריך לדבר עם השועל שבתוך הבית המזרחי, אז ללכת לדוג'ו של טנגו בשביל הצפוני ולנסות לקחת את המניפה, ואז לחפש את התמנון הבלתי נראה שמתחבא בכפר.
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

משהו יודע איך אפשר לשחק בזה במצב Offline???
Piposh123
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Piposh123 »

אורח כתב: ה' ינואר 27, 2022 8:06 pm אני סיימתי את כל המשימות נצחתי את כל המשחקים שיש וכשאני הולך לספינה זה אומר יש עוד משחקים ואני עשיתי הכל עשיתי את שתי השלבים של גלישה בסקייטבורד את שלושת השלבים של שחייה צורנית את השלב של החץ וקשת את שתי המרתון את השלב של הרוגבי ואת שלושת השלבים של הטניס שולחן ואת שתי השלבים של הטיפוס והכול שלוש כוכבים אז מה צריך להשות עוד?
הצלחת??? אני גם תקוע בזה אולי זה באג במשחק
גוגלון

שליחה על ידי גוגלון »

הצלחת??? אני גם תקוע בזה אולי זה באג במשחק
[/quote]

זה לא אפשרי אלה אם תצליח לפרוץ לשרתים של גוגל
יהלי המלכוש

שליחה על ידי יהלי המלכוש »

:!: כי יש משימה שהיא לא עובדת
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא