שאלה אודות תקליטורי האוסף באתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

galz
משתמש רשום
משתמש רשום

שאלה אודות תקליטורי האוסף באתר

שליחה על ידי galz »

מהי הסיבה שלא מועלים תקליטורי האוסף לאתר אלא רק צילומי מסך שלהם? יש סיבה חוקית לכך, או שזו החלטה של מפעיל האתר? הייתי רוצה שהתקליטורים כן היו מועלים לכאן, וגם סריקה של העלון שמצורף (לא בטוח שככה זה נקרא, מה שנמצא בכיס של האריזה של הדיסק, שעליו נמצא הלוגו של הדיסק, אבל גם ניתן לפתוח אותו ובד"כ יש עוד מידע על הדיסק - חלק קדמי ואחורי - ואולי גם צילום של הדיסק עצמו). אני בטוח שיש משתמשים נוספים שהיו רוצים שהדיסקים היו מועלים בשלמותם לאתר, בטח כשמדובר בתוכן ייחודי לישראל.

גם, זכור לי שבעבר שלחתי לבעלי האתר ISO של תקליטור אוסף שלא מופיע ברשימה (מטאור 300), ולמרות שקיבלתי תשובה לא הועלה עליו מידע לאתר, אם כי ראיתי שיש לו אזכור באשכול על תקליטורי האוסף. יש לי גם תקליטור בשם "משחקי 95" שלא ראיתי שמופיע וגם לא אזכור אליו באשכול.
emh
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: שאלה אודות תקליטורי האוסף באתר

שליחה על ידי emh »

תקליטורי האוסף הם ברובם משחקי דמו, כלומר משחקים לא שלמים.
מה שמספיק לרוב האנשים זה לדעת את שם המשחק המבוקש,
והם כבר ימצאו אותו בשלמותו באינטרנט בד"כ.
(או לפחות את גרסת הדמו, אם זה משחק פחות מוכר שאין לו גרסה מלאה)

לכן אין צורך שהאתר יאחסן סתם דיסקים שלמים של משחקי דמו.

אם יש לך עטיפה סרוקה בעברית שלא פורסמה כאן, אתה יכול להעלות אותה,
אני עשיתי כך בעבר, איחסנתי באתר imgur וקישרתי את התמונות להודעה

(יש אייקון של ציור ליד האייקון של הלינק - שרשרת, לוחצים על זה ושמים את הקישור)
הודעה שלי לדוגמא, העטיפות של משחקי ורדית ב-2010)
viewtopic.php?p=102379#p102379
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

האמת שהייתי שמח מאוד לראות פה תקליטורי אוסף שעולים בצורה מלאה...הייתי בשמחה מוריד אותם, ובסופו של דבר יש משהו מאוד נוסטלגי להריץ משחק מתפריט בעברית עם אם הוא לא המלא...ככה שיחקתי פעם ונחמד לפעמים לשחזר את זה
galz
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי galz »

emh כתב: א' אפריל 18, 2021 6:59 am תקליטורי האוסף הם ברובם משחקי דמו, כלומר משחקים לא שלמים.
מה שמספיק לרוב האנשים זה לדעת את שם המשחק המבוקש,
והם כבר ימצאו אותו בשלמותו באינטרנט בד"כ.
(או לפחות את גרסת הדמו, אם זה משחק פחות מוכר שאין לו גרסה מלאה)

לכן אין צורך שהאתר יאחסן סתם דיסקים שלמים של משחקי דמו.

אם יש לך עטיפה סרוקה בעברית שלא פורסמה כאן, אתה יכול להעלות אותה,
אני עשיתי כך בעבר, איחסנתי באתר imgur וקישרתי את התמונות להודעה

(יש אייקון של ציור ליד האייקון של הלינק - שרשרת, לוחצים על זה ושמים את הקישור)
הודעה שלי לדוגמא, העטיפות של משחקי ורדית ב-2010)
viewtopic.php?p=102379#p102379
אני חושב שכן יש אנשים שהיו רוצים בכך. גם חלק מהמטרה של הפרויקט זה לשמר את היצירה הישראלית בפרט. גם לא מדובר בדיסקים כבדים. בסה"כ אנחנו מדברים על תקופה שבה מגבלת האחסון בדיסקים הייתה 750MB. סביר להניח שגם לזה לא הגיעו בדיסקים הללו.
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

אני גם בעד
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

galz כתב: ש' אפריל 17, 2021 11:51 pm מהי הסיבה שלא מועלים תקליטורי האוסף לאתר אלא רק צילומי מסך שלהם?
בעיקרון מה ש-emh אמר.
אין לי בעיה עקרונית שגולשים יעלו תקליטורי אוסף וישתפו את הקישורים באתר. אני לא מעוניין להוסיף תמיכה רשמית לכך, בין השאר כי התקליטורים לרוב יחסית גדולים, המשחקים לרוב חוזרים על עצמם ומדובר בגרסאות דמו כך שלדעתי זה לא הניצול הכי טוב של אחסון/רוחב פס/זמן.
galz כתב: ש' אפריל 17, 2021 11:51 pm גם, זכור לי שבעבר שלחתי לבעלי האתר ISO של תקליטור אוסף שלא מופיע ברשימה (מטאור 300), ולמרות שקיבלתי תשובה לא הועלה עליו מידע לאתר, אם כי ראיתי שיש לו אזכור באשכול על תקליטורי האוסף. יש לי גם תקליטור בשם "משחקי 95" שלא ראיתי שמופיע וגם לא אזכור אליו באשכול.
כל העלאה של תקליטור אוסף לפינה האינטראקטיבית דורש השקעה גדולה מאוד, וכבר אין לי פנאי בימים אלו לדברים כאלה.
אם תוכל לצלם תמונות מסך מלאות של התקליטור שלא נמצא בשרשור התקליטורים זה יהיה מעולה, ונוסיף אותו לשרשור.
galz
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי galz »

Gordi כתב: ו' מאי 28, 2021 9:33 pm
galz כתב: ש' אפריל 17, 2021 11:51 pm מהי הסיבה שלא מועלים תקליטורי האוסף לאתר אלא רק צילומי מסך שלהם?
בעיקרון מה ש-emh אמר.
אין לי בעיה עקרונית שגולשים יעלו תקליטורי אוסף וישתפו את הקישורים באתר. אני לא מעוניין להוסיף תמיכה רשמית לכך, בין השאר כי התקליטורים לרוב יחסית גדולים, המשחקים לרוב חוזרים על עצמם ומדובר בגרסאות דמו כך שלדעתי זה לא הניצול הכי טוב של אחסון/רוחב פס/זמן.
galz כתב: ש' אפריל 17, 2021 11:51 pm גם, זכור לי שבעבר שלחתי לבעלי האתר ISO של תקליטור אוסף שלא מופיע ברשימה (מטאור 300), ולמרות שקיבלתי תשובה לא הועלה עליו מידע לאתר, אם כי ראיתי שיש לו אזכור באשכול על תקליטורי האוסף. יש לי גם תקליטור בשם "משחקי 95" שלא ראיתי שמופיע וגם לא אזכור אליו באשכול.
כל העלאה של תקליטור אוסף לפינה האינטראקטיבית דורש השקעה גדולה מאוד, וכבר אין לי פנאי בימים אלו לדברים כאלה.
אם תוכל לצלם תמונות מסך מלאות של התקליטור שלא נמצא בשרשור התקליטורים זה יהיה מעולה, ונוסיף אותו לשרשור.
ממה שזכור לי, יש כלים להמיר דיסק פיזי לקובץ ISO, כמו WinISO, נראה לי גם Nero. אבל כן, היום זה סיפור, כי כונני דיסקים פחות נפוצים. אבל כל הדיסקים הללו ברשותך?
netanelg
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי netanelg »

הו בוט יקר!
אולי תדע לספר לכולנו מה המשמעות של החיים היקום וכל השאר?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא