שימוש במידע שבאתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

bennybru
משתמש רשום
משתמש רשום

שימוש במידע שבאתר

שליחה על ידי bennybru »

שלום,

במסגרת פרוייקט בלימודי מדעי המחשב קיבלתי משימה לקחת אוסף דיגיטלי כלשהו ברחבי האינטרנט, לכרות ממנו את המידע ולהוסיף מידע חדש ע"י חישוב מהמידע הקודם.
אני מעוניין לעשות את הפרוייקט על "מסע אל העבר", לכרות את המטה-דאטה על המשחקים ולארגן ממנו מידע נוסף שלא קיים כרגע באוסף המקורי (למשל, המשחקים הפופולריים ביותר לפי קטגוריה, עם הצגה על גבי גרף, ואם הזמן יאפשר אז גם הצגת המשחקים על גבי מפת גוגל לפי ארץ מוצא).

בשביל זה אני צריך לדעת את תנאי השימוש במידע או לקבל אישור על שימוש כזה.
כיוון שתנאי השימוש אינם מופיעים באופן מפורש באתר, אשמח לדעת האם שימוש כזה במידע מקובל על בעלי האתר.

תודה :lol:
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: שימוש במידע שבאתר

שליחה על ידי Octarine »

היי בני, לצערי מי שיכול לאשר את זה הוא רק גורדי, והוא מבקר באתר רק פעם בכמה שבועות. ככה שאם זה פרוייקט שאתה צריך להגיש בקרוב, לא הייתי מחכה לו. אולי תוכל לשלוח לו הודעה פרטית, אבל גם לא בטוח מתי גורדי יראה את זה.

אולי תנסה במקום לכתוב את הפרוייקט שלך על MobyGames? הם מאשרים שימוש במידע למטרות לא מסחריות:
MobyGames כתב:
Can I use the MobyGames database for my own purposes?

Personal Use: You may reprint MobyGames' database for your non-commercial, personal use as long as you credit us in anything you publish, by name (MobyGames) or site name (www.mobygames.com) and provide a direct link. For commercial, large-scale use of the database, please contact us directly.
bennybru
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי bennybru »

תודה על התשובה.
אחת מדרישות הפרוייקט היא לבחור אוסף ישראלי, ככה ש-MobyGames לא יתאים לי.
את מסע על העבר אני מכיר כבר הרבה זמן, ככה שאני יכול לשאול שאלות שמעניינות אותי על הדאטה בו ולהפוך את המטלה ליותר נחמדה.
אנסה ליצור קשר עם גורדי.
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

אני לא יודע האם זה עונה על השאלה, אבל יש בתחתי העמוד קישור לתנאי השימוש של האתר.
bennybru
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי bennybru »

zibib כתב: א' דצמבר 13, 2020 11:47 pm אני לא יודע האם זה עונה על השאלה, אבל יש בתחתי העמוד קישור לתנאי השימוש של האתר.
תודה על העזרה.
הקישור שאתה מפנה אליו הוא תנאי השימוש בפורום, אני צריך את תנאי השימוש בתכני האתר, או אישור מבעל הזכויות על התכנים לעשות בהם (תכל'ס רק במטא-דאטה על המשחקים) שימוש למטרות שציינתי מקודם.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא