הפעלת ורדית ב-WINDOWS 3.11 (בקשת עזרה)

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

גלעד י.

הפעלת ורדית ב-WINDOWS 3.11 (בקשת עזרה)

שליחה על ידי גלעד י. »

שלום לכל החברים,

אשמח אם תוכלו לעזור לי.

הורדתי את משחקי ורדית (בכפר, מפעל השוקולד), אבל מתקבלת שגיאה The code execution cannot proceed because WING32.dll was not found. Reinstalling the program may fix this problem.

זה בניסיון להפעיל את קובץ ה-EXE על גבי WINDOWS 10 . קראתי את ההסבר, שיש להעביר ל-System 32, רק לא ברור לי היכן זה, האם במערכת WINDOWS 10 או ב-SYSTEM32 שבתוך חבילת חלונות של WINDOWS 3.1 . אני לא משתמש ב-DOSBOX כתוכנה בפני עצמה, אלא הורדתי את המערכת המובנית של OG .

זכור לי שבעבר הלא רחוק (כשהייתי תחת WINDOWS 7), הייתי פשוט לוחץ על האייקון של הדוסבוקס וכשהמסך היה נפתח (המסך שבו יש את "מנהל הקבצים", "לוח הבקרה"...) הייתי רואה את האייקונים של המשחקים (זאת לאחר שביצעתי באופן חד פעמי התקנה של המשחקים בתוך התוכנה דרך מנהל הקבצים). רק שאני לא זוכר איך עשיתי את זה בזמנו. האם זה אפשרי ב-WIN10 ?

תודה וסוף שבוע נעים.
גלעד
גלעד י.

Re: הפעלת ורדית ב-WINDOWS 3.11 (בקשת עזרה)

שליחה על ידי גלעד י. »

עוד הערה בהקשר הזה:

כשאני מנסה להעלות את המשחק דרך הדוסבוקס המובנה של OG ע"י לחיצה על קובץ ה-EXE, לא קורה כלום. לחיצה על קובץ ה-BAT פותחת מסך דוס של "מסע אל העבר", אבל לחיצה על כל כפתור סוגרת אותו. אלו האפשרויות בתוך הדוסבוקס. ומחוצה לו, במערכת WINDOWS 10, כאמור, מופיעה שגיאה שחסר קובץ DLL .
גלעד י.

שליחה על ידי גלעד י. »

שוב שלום,
סליחה על השליחה של כמה תגובות ברצף. יש פריצת דרך.

לא היתה אפשרות להפעיל את קובץ ה-EXE מבלי להתקין קודם את קובץ ה-SETUP. כעת הבעיה היא אחרת- איך ניתן להעביר את קובץ EXE לתיקיית MAIN ? ניסיתי להיכנס לקובץ > העתקה, אבל אין אפשרות לבחור את תיקיית MAIN. במצב רגיל הייתי מצפה שלאחר התקנה האייקון של המשחק יופיע לבד בתיקיית MAIN, אבל אין. יש "הרפתקה בכפר" (התקנתי את התקליטור הירוק), אבל מתקבלות המון שגיאות כשאני לוחץ על זה, למשל - Oy Vey! Gewald! No CD! ועוד כמה שגיאות נוספות שאני לא מצליח להבין את מקורן. אבל אם נכנסים דרך קובץ ה-EXE ששמור בתיקיית VERED, המשחק עולה. לכן אני חושב שאם אני אצליח להעתיק קיצור דרך זה יעבוד גם מה-MAIN, אבל איך מעתיקים?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

גלעד י. כתב: ש' מאי 09, 2020 11:28 am איך ניתן להעביר את קובץ EXE לתיקיית MAIN ?
לא בטוח שאני מצליח לעקוב. זה לא משהו שאפשר לעשות בקלות גם מתוך סייר הקבצים של Win10?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא