Supaplex - בעיה במשחק

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Dormant_Body
משתמש רשום
משתמש רשום

Supaplex - בעיה במשחק

שליחה על ידי Dormant_Body »

כשאני מפעיל את סופאפלקס באמצעות דוסבוקס הכל עובד כמו שצריך.
אבל מיד עם תחילת שלב כלשהו התצוגה נמתחת אל מעבר לגבולות החלונית של דוסבוקס. שינוי בין מצב של fullscreen ל-windowed לא משפיע על הבעיה.
מישהו יודע כיצד לפתור את זה?

תמונה
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: Supaplex - בעיה במשחק

שליחה על ידי Octarine »

אני מנחש שזה איזה פילטר על התצוגה. אתה יכול להעתיק לפה את הקובץ conf?
סמל אישי של משתמש
Dormant_Body
משתמש רשום
משתמש רשום

אני משתמש ב-Dosbox SVN Daum ולא ב-Dosbox הרגיל וזה כנראה שורש הבעיה כי ברגיל זה עובד טוב...
אני עדיין אשמח לדעת אם יש אפשרות להפעיל את המשחק דרך ה-SVN Daum כך שזה יעבוד בלי בעיות.. או שזה בלתי אפשרי?

בכל מקרה, רצ"ב הקובץ conf.
https://ufile.io/19blm

זה הקובץ היחידי עם סיומת CFG.. כשאני פותח אותו בכתבן מופיע לי

קוד: בחירת הכל

akmx
***עדכון: הסתדרתי בסוף.. פשוט הורדתי בילד ישן יותר של SVN Daum ועכשיו זה עובד כמו שצריך.
תודה בכל אופן.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

התכוונתי לקובץ conf של דוסבוקס. כברירת מחדל הוא נשמר ב-C:\Users\<your user>\AppData\Local\DOSBox.
אני מניח שלגרסת SVN שהשתמשת בה היה מוגדר איזה פילטר בתצוגה, מעניין אותי מה שונה שם.
סמל אישי של משתמש
Dormant_Body
משתמש רשום
משתמש רשום

Octarine כתב: ד' יוני 27, 2018 9:59 pm התכוונתי לקובץ conf של דוסבוקס. כברירת מחדל הוא נשמר ב-C:\Users\<your user>\AppData\Local\DOSBox.
אני מניח שלגרסת SVN שהשתמשת בה היה מוגדר איזה פילטר בתצוגה, מעניין אותי מה שונה שם.

העליתי לפה קובץ ה-conf של הבילד החדש של ה-SVN עם בעיות התצוגה.

אם אתה רוצה להשוות עם ה-Build הישן של ה-SVN, שעובד לי כמו שצריך, תוכל להוריד אותו מכאן. אני הורדתי את 20140127
netanelg
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי netanelg »

גם לי פעם היתה הצרה הזו עם משחקים אחרים (נראה לי ugh וג'ק רביט),
אחרי שעות של חיפושים מצאתי את ההגדרה doublescan, בתפריט זה בתוך video\compability (וב-conf תחת render) כשמפעילים את זה זה מסדר את הבעיה..

עריכה:
אגב, ממליץ לכולם לבדוק את dosbox-x. המון זמן זו היתה גרסת דוסבוקס לא מוצלחת במיוחד אבל בחודשים האחרונים התחילו לעדכן את את זה בצורה רצינית וכיום זה יציב מאוד וכולל את רוב הצ'ופרים שיש בsvn-daum שלא היו שם קודם...
סמל אישי של משתמש
Dormant_Body
משתמש רשום
משתמש רשום

netanelg כתב: ה' יוני 28, 2018 8:43 pm גם לי פעם היתה הצרה הזו עם משחקים אחרים (נראה לי ugh וג'ק רביט),
אחרי שעות של חיפושים מצאתי את ההגדרה doublescan, בתפריט זה בתוך video\compability (וב-conf תחת render) כשמפעילים את זה זה מסדר את הבעיה..

עריכה:
אגב, ממליץ לכולם לבדוק את dosbox-x. המון זמן זו היתה גרסת דוסבוקס לא מוצלחת במיוחד אבל בחודשים האחרונים התחילו לעדכן את את זה בצורה רצינית וכיום זה יציב מאוד וכולל את רוב הצ'ופרים שיש בsvn-daum שלא היו שם קודם...
הורדתי את הדוסבוקס X אבל אני לא רואה אפשרות לSave states. :scratch:
קיציק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי קיציק »

שלום וברכה. מישהו יודע איך מפעילים את המות החדשות? הנה קישור.http://www.elmerproductions.com/sp/levels.html פרק 2 רמות חדשות.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

כבר קיבלת תשובה על זה, אבל בגלל שנראה שאתה לא יודע אנגלית, ואני גם במצב רוח טוב היום, אני אתרגם בשבילך.
עם זאת, אזהרה.
אל תקפיץ שרשורים ישנים עם שאלות שכבר שאלת, אחרת השרשור ינעל. אין לי כוח לטרולים וספאמרים.

Elmer Productions כתב:
How can I play the level collections I just downloaded from the new levels pages?
You should use the SpeedFix to play alternative levelsets. First, you should make sure that at least the files LEVELS.Dxx and LEVEL.Lxx (the two "x"'s are any number between 00 and 99) are located in the same directory (folder) as Supaplex is. If they're somewhere else, you can't use them!

If the two files are in the same directory, you can use the command line option "!xx" to play the levels. The SpeedFix will automatically create a new player file for this levelset. You will be able to keep track of which levels you have finished, but the first time (for every new levelset) you will probably have to create a new player.

You should know that the new levels are not arranged in order of difficulty (in fact, there are some VERY hard levels between the first few in the first collection), so you might want to cheat while playing these levels (see How can I cheat?)

תרגום:
אתה צריך להשתמש בגרסת ה-SpeedFix (שאותה מורידים פה-ב'ר) כדי לשחק בשלבים האלטרנטיבים.
דבר ראשון, תוודא שלפחות הקבצים LEVELS.Dxx ו- LEVEL.Lxx (שני האיקסים הם מספר בין 00 ל-99, כלומר קבצים של שלב יקראו למשל LEVELS.D27 ו- LEVEL.L27-ב'ר) נמצאים באותה תיקיה בה סופפלקס מותקן. אם הם נמצאים בכל מקום אחר, לא תוכל להשתמש בהם!
אם שני הקבצים באותה תיקיה, תוכל להשתמש באופצית שורת הפקודה "!xx" כדי לשחק בשלב. גרסת SpeedFix תיצור באופן אוטומטי קובץ שחקן חדש עבור השלבים האלו. תוכל לעקוב אחרי השלבים שגמרת, אבל בפעם הראשונה (עבור כל סט של שלבים) תצטרך ליצור שחקן חדש.
אתה צריך לדעת שהשלבים החדשים לא מסודרים על פי רמת קושי (למעשה, יש כמה שלבים קשים מאוד בין הראשונים באוסף הראשון), אז אולי תרצה לרמות בזמן שאתה משחק בשלבים האלו.

עכשיו אתה בטח שואל איך משתמשים בשורת הפקודה. אז ככה:
  • התקן דוסבוקס
  • הורד את גרסת SpeedFix וחלץ אותה לאיזו תיקיה. למשל C:\Games\Supaplex
  • העתק את השלבים החדשים שאתה רוצה לאותה תיקיה
  • הפעל את דוסבוקס
  • בתוך דוסבוקס, הרץ את הפקודות:
mount c c:\games\supaplex
(כמובן שאם חילצת לתיקיה אחרת, אז כתוב את הנתיב שלה במקום)
c:
spfix63.exe !27
(כמובן שאם אתה רוצה מספר שלב אחר, אז כתוב את המספר הזה במקום)
קיציק
משתמש רשום
משתמש רשום

שלום וברכה.

שליחה על ידי קיציק »

http://www.elmerproductions.com/sp/levels.html זה קישור לאתר שלהם, וכתוב פה בפרק 2 שיש רמות חדשות, ושאלתי כבר בעבר, והסבירו לי ולא הבנתי איך מורידים את זה למחשב, אז אם יש מישהו שיודע, שעדיין לא ניסה את מזלו בלהסביר לי איך משחקים או מורידים את הרמות החדשות, אז אשמח להסבר מפורט כמו שמסבירים לילד, מכיוון שלא הבנתי פעם שעברה מה צריך לעשות, תודה רבה למי שעוזר לי.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

לא ניסיתי בעצמי, אבל ניסית לקרוא את האתר מתורגם?
https://translate.google.com/translate? ... evels.html

איך ליצור רמות חדשות:
https://translate.google.com/translate? ... ips.html#c

22. כיצד אוכל לשחק באוספי הרמות שהרגע הורדתי מדפי הרמות החדשות?
https://translate.google.com/translate? ... collection

אם אתה עוקב אחרי ההוראות, מה מצליח לך ובאיזה שלב אתה נתקע?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אתה קורא בכלל את מה שכותבים לך? או רק יודע להגיד "אני לא מבין" בלי לנסות?
בהודעה שלי קיבלת הסבר מפורט כמו לילד. אם זה עדיין קשה לך, בבקשה נסה להעזר בחבר או מבוגר.
קיציק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי קיציק »

אני מבקש עכשיו שרק איתן יענה לי.
ובכן הבעיה היא, שהורדתי קטעים מפרק 2 רמות חדשות, ושמתי אותו בתיקייה של המשחק עצמו, אבל אני לא יודע איפה לוחצים להפעיל אותו, וכשאני מפעיל את המשחק, זה פותח לי את הרמות הרגילות, ואני לא מצליח להתחבר לרמות החדשות,
ולכבוד המנהל אני רוצה להגיד, שאתה לא צריך לכעוס, כי היה מלא פעמים שעזרו לי פה והבנתי מה עושים, אבל פה בקטע הספציפי לא הבנתי מה עושים, ושאלתי חבר שהוא אלוף מחשבים בצורה מטורפת! וגם הוא לא הבין אז אני לא אשם, ואני מתנצל מראש על ההטרדות, אני בסה"כ עושה מה שצריך לעשות בשביל לנסות להבין איך מפעילים זה הכל. תודה רבה. אגב קראתי מלא שעות את כל הקישורים שהבאתם ולא הבנתי מה עושים
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Octarine כתב: ד' יוני 03, 2020 11:19 am
  • התקן דוסבוקס
  • הורד את גרסת SpeedFix וחלץ אותה לאיזו תיקיה. למשל C:\Games\Supaplex
  • העתק את השלבים החדשים שאתה רוצה לאותה תיקיה
  • הפעל את דוסבוקס
  • בתוך דוסבוקס, הרץ את הפקודות:
mount c c:\games\supaplex
(כמובן שאם חילצת לתיקיה אחרת, אז כתוב את הנתיב שלה במקום)
c:
spfix63.exe !27
(כמובן שאם אתה רוצה מספר שלב אחר, אז כתוב את המספר הזה במקום)
קיציק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי קיציק »

אהה עכשיו הצלחתי להוריד משהו, אבל זה בכלל לא אותם הצבעים שאני מכיר של הסופאפלקס, במקום הפקמן הכתום, יש רובוט עם ידים ורגל אחד, ויש שם סימני שאלה בתוך קוביות, ואני לא רואה את האבנים והמספריים והבייגלה שאני מכיר, איפה זה?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא