[הורדה] לגו מרוצים - Lego Racers

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

[הורדה] לגו מרוצים - Lego Racers

שליחה על ידי Gordi »

שם המשחק: לגו מרוצים
שם באנגלית: Lego Racers
חברה: פותח על ידי High Voltage Software, Inc., הופץ על ידי LEGO Media International, Inc., תרגום והפצה בארץ על ידי הד ארצי מולטימדיה.
שפה: עברית (מתורגם ומדובב)
שנה: 1999
סוג כיווץ: 7Z in RAR SFX
גודל מכווץ: 81.6m
מידע נוסף: MobyGames, Wikipedia, BrickPedia, סיכום תאימות

עזרים: תיאור:
משחק מרוצים בסגנון לגו.

תמונות (לחצו להגדלה):
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה
להורדת המשחק לחצו כאן.

הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
ראשית, יש לפרוס את המשחק לפי הוראות הפריסה של האתר.
המשחק הוא משחק לחלונות, ניתן להפעילו על חבילת חלונות 95 או באמצעות מכונה וירטואלית, אך המשחק קורס כאשר עוברים בין שחקנים (ניתן לשחק אם ממשיכים עם ברירת המחדל).
המשחק עובד גם ישירות על חלונות XP או חלונות 7 (אך יש להפעילו במצב תאימות) ללא בעיה זו.

הגרסה העברית המוצעת כאן להורדה היא תוצר של שילוב קבצים מהגרסה העברית המקורית וגרסה לועזית, וזאת על מנת שניתן יהיה לשחק במשחק ללא התקליטור המקורי.
עם זאת, הדבר יצר מצב שבו לעיתים חלק מהכיתובים בעברית מוצגים בג'יבריש.
על מנת להתגבר על הבעיה, ניתן לעבור זמנית לתצוגה בשפה האנגלית (על מנת להבין מה נכתב) ואז לחזור לספרדית (מה שיציג את הכיתוב בעברית).
תמונה תמונה תמונה תמונה

תודה רבה ל-matan2001 על המשחק ועל הסריקות!
BoovalBal

Re: [הורדה] לגו מרוצים - Lego Racers

שליחה על ידי BoovalBal »

וואו...
אני אפילו לא יכול לתאר לך כמה אני שמח.
למשך שנה אני אובססיבי עם חיפוש המשחק המלא בעברית, היה לי רק את הדמו בעברית ואפילו התחלתי לתרגם את הגרסה האנגלית לעברית מרוב יאוש, בסוף נטשתי את זה והיום מישהו ענה לי על איזו שאלה בפורום מודים ללגו מרוצים ושאל אם הייתה גרסה מלאה ללגו בעברית, הוא הזכיר לי הכל וישר נכנסצי לאינטרנט ביצעתי חיפוש והגעתי לפה, אני לא מאמין שזה קרה ב2017. תודה רבה גורדי הגשמת לי חלום :o
boovalbal

שליחה על ידי boovalbal »

היי זה אני שוב, שמתי לב שהגרסה הזאת היא שילוב ואשמח לקבל את הגרסה המלאה בעברית ולנסות לשלב בעצמי, כבר עשיתי את זה עם לונה פארק עולמי בעבר.
boovalbal

שליחה על ידי boovalbal »

נ.ב אני אשמח לדווח שהמשחק רץ מעולה, גם בלי הפסים השחורים סביב הטקסט על WINDOWS 10 במצב תאימות לXP SERVICE PACK 3 ועל מצב מנהל מערכת :)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

אל תשכח לדווח אם מצאת שילוב יותר מוצלח:
https://mega.nz/#!cWYWGLyL!qJ3fZGPU0zfR ... G-umdGuxQs

תודה למתן על המשחק!
dark guard

שליחה על ידי dark guard »

כל הכבוד לכם תותחים. שום תוכנה או הורדה אחרת שניסיתי לא הצליחה ובסוף הפתרון היה הדבר הכי פשוט שיש- פשוט להוריד מפה...
תמשיכו לפנק אותנו (הדור הותיק) בעוד משחקי נוסטלגיה נהדרים!
malina12000

שליחה על ידי malina12000 »

אני לא מצליחה להפעיל את המשחק עשיתי כל מה שכתוב חילצתי את הקבצים הפעלתי מצב תאימות עשיתי הכל ומופיע לי הודעת שגיאה במסך בכל פעם שאני מנסה להפעיל את המשחק וכתוב בהודעה : "תמונה

מתחננת תעזרו לי מה לעשות אני מחפשת את המשחק הזה כבר חודשים ולא מוצאת הורדה תקינה שלו בשום מקום ולא אכפת לי באיזה שפה העיקר המשחק!! משחק תעזרו לי, תודה.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

באיזו מערכת הפעלה את משתמשת?
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

אני חושב שאולי אני יכול לגרום לגרסא המקורית בעברית לעבוד, אבל אני לא מוצא עכשיו קישורים כדי להוריד אותה. אשמח לעזרה.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

יש לי עותק, לא הספקתי להעלות אותו היום, אנסה שוב מאוחר יותר (אם אני שוכח, תזכיר לי בבקשה).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Abz098

שליחה על ידי Abz098 »

הי ניסיתי להריץ את המשחק ונתקלתי בבעיה לאחר הסרטון פתיחה מופיעה לי המודעה שחסר קובץ של Gfonts.fdb והמשחק נסגר מבדיקה באינטרנט אני רואה שזה קובץ שקשור לתפריט ונמצא בתקיות של השפות עברתי על כלל תקיות השפות ולא מצאתי תיקייה אחת שחסר בה הקובץ הזה האם משהו נתקל בבעיה הזו ויודע איך לפתור אותה?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא