ג'וליה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Bettyas
משתמש רשום
משתמש רשום

ג'וליה

שליחה על ידי Bettyas »

היי הייתי פה לפני איזה שנה וחיפשתי את המשחק של ג׳וליה וילדי הפרחים. והבנתי שהסיבה שאי אפשר לשלוח קישור להורדה זה מכיוון שהמשחק עדיין נמכר. בדקתי עכשיו והחברה שהייתה מוכרת אותו(היחידה!!) אביבים משהו,כבר לא מוכרת אותו.. יש סיכוי עכשיו?
אני ממש ממש ממש מחפשת :(
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: ג'וליה

שליחה על ידי Octarine »

זה עדיין תלוי באישור של גורדי, מנהל הפורום, ובגדול המדיניות שלו היא לא לפרסם קישורים למשחקי קומפדיה החדשים יותר.

בכל מקרה, עד כמה שאני יודע, מאז שאביבים הפצות הפסיקו למכור את משחקי ג'וליה אין שום מקום שאפשר לקנות או להשיג בצורה חוקית או אחרת את הגרסאות בעברית. ואם אני טועה, אנא ספרו גם לי איפה אפשר למצוא אותם...
ילדת95

שליחה על ידי ילדת95 »

אני גם כל כך אשמח למשחקים של ג'וליה, גם ל"תעלומה בפריז" שאותו אהבתי לשחק המון, וגם ל"ילדי הפרחים" שתמיד רציתי לשחק ולא יצא... :P
121345

שליחה על ידי 121345 »

כעיקרון אי אפשר למצוא את המשחקים בעברית אבל אני מצאתי קישור בו אפשר לקנות להורדה ישירה את המשחקים באנגלית:
https://www.selectsoftnow.com/software/info.php?ID=2927
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

כולנו רוצים את המשחק הזה, כמו שאר משחקי קומפדיה
זה שהמשחק באנגלית לא ממש עוזר לנו, אנחנו מחפשים את הגרסאות העבריות...מה גם שיש פה חשש שהמשחקים האלה פשוט יכחדו בגלל המדיניות הזאת...אבל זאת המדיניות ולצערי אין שום דבר שניתן לעשות בנידון

האתר הזה לא בא לפגוע במכירות חס וחלילה, המטרה הכי חשובה פה לדעתי זה שימור, ואני חושש שבקצב הזה אנחנו נראה עוד חומרים שיצאו בעברית פשוט נעלמים ונכחדים

אם למישהו יש לומדות קומפדיה גורדי איתמר ג'וליה וכו יותר מאשמח לקבל בהודעה פרטית
omer lal

שליחה על ידי omer lal »

גם אני לא מבין מדיניות זאת .
המשחק כבר לא נמכר , וגם אם כן בשביל להשיג אותו צריך להפוך עולמות .
לא מבין למה משחקים כמו גורדי בהרפתקה מהסרטים כן מפורסם להורדה באתר וג'וליה לא .
בכל מקרה גם אני מצטרף לבקשה של קודמי ואם למישהו יש את לומדות ג'וליה אשמח לקבלם בפרטי
ארחי ברחי

שליחה על ידי ארחי ברחי »

omer lal כתב: ד' יוני 28, 2017 7:46 pm בכל מקרה גם אני מצטרף לבקשה של קודמי ואם למישהו יש את לומדות ג'וליה אשמח לקבלם בפרטי
שלחתי לך הודעה בפרטי
חדש

שליחה על ידי חדש »

גם אני ממש מחפשת את המשחקים של ג'וליה שלא נמכרים בשום מקום. ובאמת חבל שיאבדו...
בנוסף, כבר עברו כמעט שני עשורים מאז יצא המשחק, אין לו חידושים וכנראה שבארץ הוא ברשימת המשחקים לגניזה.
האתר הזה נותן מענה בדיוק למשחקים כאלו ולדעתי זה הזמן לנסות ולחפש את המשחקים האלו כי יתכן שבעוד כמה שנים כבר לא תהיה דרך למצוא את הגרסה העברית שלהם וחבל.
omerlal10
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי omerlal10 »

ארחי ברחי כתב: ד' יוני 28, 2017 10:10 pm
omer lal כתב: ד' יוני 28, 2017 7:46 pm בכל מקרה גם אני מצטרף לבקשה של קודמי ואם למישהו יש את לומדות ג'וליה אשמח לקבלם בפרטי
שלחתי לך הודעה בפרטי
אשמח אם תשלח לי שוב הודעה בפרטי , משום מה לא קיבלתי הודעה .
etay080
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי etay080 »

ארחי ברחי כתב: ד' יוני 28, 2017 10:10 pm
שלחתי לך הודעה בפרטי
שלח גם לי בבקשה
i-do)
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי i-do) »

אפשר שתשלחי גם לי בבקשה :)
Bettyas
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Bettyas »

בבקשההה תשלח לי גם!! אני מחפשת כבר כלכך הרבה זמן😔
בנוגע לגרסא האנגלית שגם איתה אני אסתדר אם רק יהיה לי את המשחק, אני לא יודעת עד כמה לסמוך על האתר הזה ואם באמת יש להם את הדיסק..שלא סתם יהיה סקאם וילך לי הכסף..
Yuv
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yuv »

שמח לראות שעדיין יש שיחות בעניין :o הקהילה חיה ובועטת!
לנושא, עד לפני איזה שנתיים אולי היה קטלוג שדרכו היה אפשר לרכוש את המשחקים, לצערי כנראה שהוא נסגר (אם מישהו יודע על אתר שמוכר או דרך לרכוש את המשחקים הללו אשמח לתגובה).
בכל מקרה, אני גם אשמח לקבל הודעה בפרטי :)
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

לצערי למרות שפניתי בפרטי לא קיבלתי את המשחק עד היום, אני בספק אם יש אותו למישהו פה בכלל
ברוך צירולניקוב

שליחה על ידי ברוך צירולניקוב »

לפני שנתיים היה לי עדיין את המחשב הישן מהפרוייקט "מחשב לכל ילד" ושם היה את לי את הלומדות ואת גו'לייה וכל המשחקים.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא