[הורדה] סטינג - Sting

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] סטינג - Sting

שליחה על ידי איתן »

Gordi כתב: ש' ינואר 27, 2018 6:49 pm הקבצים הנחוצים לטעינת התקליטור הם sting.cue ו-sting.bin - הם נמצאים בארכיון המשחק.
כדאי לטעון אותם באמצעות שימוש ב-DeamonTools מתוך המכונה הוירטואלית. שימוש בתקליטור אמור לפתור את בעיית הג'יבריש. תוכלו לבדוק בשנית?

ותודה על התאור!
הבעיה שלי היא לא בטעינת התקליטור, את זה עשיתי עם virtual clonedrive. אבל זה לא פותר את בעיית הג'יבריש, וגם הקובץ שאני מפעיל הוא stingwin ולא stingwinheb, הקבצים עם heb לא נפתחים לי בכלל.

משתמש חדש, תודה! זה באמת alt כדי להרים אותם, ולמטה לוקח את הכח של מי שהרמתי. ctrl+alt+למטה מבטלים את הכח השאוב.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

מה קורה כשאתה מפעיל את קבצי ה-Heb (הודעת שגיאה?)? אם אני זוכר נכון, לא ניתן לצפות בעברית ללא הפעלת ה-Heb. למעשה, אם אני זוכר נכון, על מנת להעפיל עם הקובץ שאתה מפעיל אין בכלל צורך בתקליטור. אולי הטעינה באמצעות Virtual Clonedrive לא מתאימה ל-Heb ומכאן הבעיה?
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

Gordi כתב: א' ינואר 28, 2018 11:04 pm מה קורה כשאתה מפעיל את קבצי ה-Heb (הודעת שגיאה?)? אם אני זוכר נכון, לא ניתן לצפות בעברית ללא הפעלת ה-Heb. למעשה, אם אני זוכר נכון, על מנת להעפיל עם הקובץ שאתה מפעיל אין בכלל צורך בתקליטור. אולי הטעינה באמצעות Virtual Clonedrive לא מתאימה ל-Heb ומכאן הבעיה?
הודעת השגיאה ב Win7 כשאני מפעיל את StingWinHeb.exe או את StingDxHeb.exe:

קוד: בחירת הכל

The application was unable to start correctly (0xc0000142). Click OK to close the application.
בדקתי את הקובץ הרגיל והוא באמת מפעיל את המשחק בלי קשר לטעינת הדיסק.

ב vmware player, win98 קיבלתי את השגיאה:

קוד: בחירת הכל

Error
The original disc was not found. Please insert it in the drive and try again.
חשוב לציין שאני רואה תחת "המחשב שלי" את הכונן המסומלץ ככונן D בשם sting עם קובץ Dummy.txt ששוקל 3048KB, אז ברמת העיקרון לדעתי זו לא בעיה באמולציה

אולי זה בכל זאת קשור לVCD, אם תהיה לי המוטיבציה לצרוב את זה לcdrw אחזור לדווח
rzil
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי rzil »

עד כמה שאני זוכר VCD לא מסוגל לטעון קובץ cue
אלא רק את הbin (להלן רצועת נתונים) אז כנראה פה הבעיה.
קובץ הריצה של המשחק (שוב למיטב זכרוני) בודק שהתקליטור נמצא לפי גודל רצועת הנתונים וגם לפי מספר רצועות השמע.
נסה להשתמש בתכנה אחרת וגם אז שים לב לטעון את קובץ cue (שמספק מידע על החלוקה [של לא כלום] לרצועות שמע) ולא את קובץ bin.
מקווה שעזרתי
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

רז, אתה צודק, אני יכול לטעון bin ולא cue,
הייתי משוכנע שזה לא משנה מה מהם אני טוען...

הורדתי תוכנה חינמית אחרת בשם WinCDEmu, שכן תומכת ב cue.
קיבלתי את אותה השגיאה ב win7, המכונה הוירטואלית לא מצליחה לטעון את הכונן הוירטואלי :|
rzil
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי rzil »

נראה דווקא שטעיתי,
בגרסא הסופית שעלתה לתקליטור כבר אין רצועות שמע (גורדי, חושב שכדאי, אם כך, לשקול להחליף את ה־bin/cue ב־iso).
אנסה לחקור את הבעיה יותר לעומק בשבוע הבא.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

אתה גם צודק וגם טועה :)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

המשחק עובד לי כשאני מפעיל את StingWinHeb.exe ב"חלונות XP" (בתוך מכונה וירטואלית) ותוך שימוש ב-DAEMON Tools לטעינת קובץ התמונה.
רוצה(/יכול) לנסות את השילוב הזה?
אולי שימוש במצב תאימות יסייע להפעלת המשחק תחת חלונות 7?

rzil - אני כבר לא זוכר מה הסיבה שהשתמשתי ב-cue/bin אבל אם זה עובד גם עם ISO אז אני לא נגד, לא בטוח שיהיה לי זמן לנסות בקרוב.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

לגבי מצבי תאימות - ניסיתי את כולם, אין הבדל בתוצאות.
לגבי מכונה וירטואלית עם XP, אין לי אחת כזאת. אולי אני באמת אצור אחת בהזדמנות, אני לא זוכר שיש תוכנה/משחק שדורשים 98 ולא XP.
אבל זה לא יקרה עכשיו, צריך למצוא זמן לזה
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

ישבתי על העניין הזה עוד קצת ולהלן עוד כמה תובנות:
  • אכן לא הצלחתי להפעיל את המשחק תחת חלונות 98, הוא מתלונן שהתקליטור המקורי לא נמצא (גם אם אני משתמש ב-DT, גם אם כונן התקליטורים הוא D).
  • גם תחת חלונות 8.1 ישנה בעיה להפעיל את המשחק - הוא קורס. מצבי תאימות לא פותרים את הבעיה.
  • כרגע, מערכת ההפעלה היחידה שעבדה לי היא חלונות XP עם DT.
  • אני חושד שאולי מדובר בהשפעה של הטריק עם WinMM (מוסבר בקצרה פה). אולי יעזור לעבור לגרסה שונה של Ogg-WinMM (זו) אבל הזכרון היחיד שלי מהתהליך הוא שזה היה סיוט לקמפל את ה-DLL הזה. אני לא יודע אם יהיה לי זמן לחזור על התהליך בקרוב.
  • עוד משהו שעשוי לעזור הוא להוריד את הגרסה הגרמנית (למשל מ-ISOZone) ולהתחיל לשחק עם הקבצים שוב, יחד עם טעינה של התקליטור ההוא. לא בטוח שיהיה לי זמן אפילו לזה, אבל זה משהו שמצריך ידע טכני מועט יותר.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

בינתיים, גורדי, אולי תוכל פשוט לעדכן את ההודעה הראשית בשרשור ולכתוב במקום בולט שהעברית נתמכת באופן מלא תחת XP (ולהדגיש: לא מצב תאימות XP)?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

עדכנתי את ההודעה הראשית, תודה.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

לא הצלחתי להריץ את המשחק על מערכת הפעלה שונה מ-XP.
על מערכות הפעלה חדשות יותר (ניסיתי את 8.1) המשחק אכן קורס, לא עזר לעבור ל-WinMM שונה (זה).
על 98 המשחק מבקש דיסק, לא עזר כשטענתי דיסק, לא עזר כשהכונן היה D.
אני עכשיו מניח שההבדל הוא ההגנות המיוחדות של הגרסה הישראלית (גרסאות אחרות עבדו ב-98).

אם אתה רוצה, אפשר למצוא את הגרסה הגרמנית ב-ISOZone, או לנסות על XP.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

המשחק עובד מצוין בעברית על XP, האם יש דרך לשנות את הרזולוציה כך שזה לא יופיע בחלון קטן? אני מתכוון כשאני מפעיל מXP ישירות לא דרך תוכנה שמדמה WINDOWS
pooloop

שליחה על ידי pooloop »

לא מצליך להפעיל את המשחק. אני ב windows 10 ולא קורא כלום שאני לוחץ על Stingwin.exe או על Stingwinheb.exe
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא