ג'וליה וילדי הפרחים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Tess

ג'וליה וילדי הפרחים

שליחה על ידי Tess »

יש משחק ישן שהייתי משחקת בו לפני קרוב ל 10 שנים וזה על ילדה שחוזרת אחורה בזמן לחפש את ההורים שלה או משהו כזה אני לא ממש זוכרת. קוראים לו ג'וליה וילדי הפרחים ויש עוד משחק ששמו ג'וליה בפריז אם אני לא טועה. יש מצב שיש לכם קישור להורדה של המשחק זה לא משנה בעברית או באנגלית. אני מחפשת בלי סוף ומה שאני מוצאת הם או גרסאות דמו או שצריך לשלם עליהם והם תקליטורים ואין מצב שהם יעבדו במחשב שלי.
תודה.
Tess

Re: ג'וליה וילדי הפרחים

שליחה על ידי Tess »

אה והיה עוד משחק ששכחתי לשאול עליו. אני חושבת וממש לא בטוחה שהיה קוראים לו אושר וזה משחק ישראלי על בן אדם שחוזר מאמריקה או משהו כזה ומפה לשם הוא החליט שהוא רוצה לרוץ לכנסת אני חושבת, אם מישהו מכיר יש מצב שיש קישור להורדה של המשחק?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Tess כתב:אה והיה עוד משחק ששכחתי לשאול עליו. אני חושבת וממש לא בטוחה שהיה קוראים לו אושר וזה משחק ישראלי על בן אדם שחוזר מאמריקה או משהו כזה ומפה לשם הוא החליט שהוא רוצה לרוץ לכנסת אני חושבת, אם מישהו מכיר יש מצב שיש קישור להורדה של המשחק?
http://www.old-games.org/share.php?game=15903
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

למרבה הצער, מדיניות האתר היא לא להעלות את סדרת משחקי "ג'וליה".
IALMOG

שליחה על ידי IALMOG »

ג'וליה וילדי הפרחים ותעלומה בפריז עדיין נמכרים
איתמר וגורדי
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתמר וגורדי »

IALMOG כתב: ש' אוגוסט 25, 2018 4:09 pm ג'וליה וילדי הפרחים ותעלומה בפריז עדיין נמכרים
דווקא ג'וליה וילדי הפרחים ותעלומה בפריז כבר אינם נמכרים עוד,בנוסף לכך ראיתי שהשבוע הוסרו מאביבים הפצות עוד משחקים רבים של קומפדיה
אולי כדאי לשקול מחדש את ההעלאה של משחקי קומפדיה לאתר :scratch:
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

הם עולים ויורדים מדי פעם, כבר היו מקרים בעבר שהם נעלמו וחזרו.
בכל אופן, המדיניות לא צפויה להשתנות בעתיד הקרוב.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא