משחקי קומפדיה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

viirax

משחקי קומפדיה

שליחה על ידי viirax »

קודם כל שלום לכולם, עבודת קודש אתם עושים פה,
העניין הוא כזה, אני מחפש כבר לא מעט זמן את משחקי קומפדיה להורדה אך חיפושיי העלו קרס,
הבנתי שלא פרסמתם את המשחקים השונים כי עוד נמצאו במכירה, אבל כשניסיתי להיכנס לאותם הקישורים שהבאתם, האתר לא נמצא.
וזה מאוד הגיוני, כי התגובות היו מלפני בערך יותר מ4-5 שנים.

שאלתי היא כזו, האם המשחקים עוד נמצאים במכירה?
ובמידה ולא, יש לכם דרך להעלות אותם לכאן?
אני מאוד אשמח אם אמצא דרך לקבל את המשחקים האלו.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: משחקי קומפדיה

שליחה על ידי Gordi »

תודה רבה על המחמאות :-)

לצערי, מדיניות האתר היא לא להעלות את משחקי קומפדיה החדשים.
עם המעריצים הסליחה :-)
אורח

שליחה על ידי אורח »

אני לא מדבר על המשחקים החדשים (במידה ויש כאלה), אני מדבר על המשחקים: איתמר מציל את הים, גורדי בהרפתקאה מהסרטים וכו'..
פשוט, ראיתי שהסיבה לכך שאתם לא מעלים את המשחקים האלו, היא שהם נמצאים במכירה, אבל זה לא נראה כאילו הם עוד במכירה..
יש אפשרות לבדוק את זה?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

לצערי, אנחנו מגדירים את משחקי "איתמר" וכו' בתור "המשחקים החדשים", ומדיניות האתר היא לא להעלות אותם. סורי.
גברברשת

שליחה על ידי גברברשת »

קומפדיה עדיין מוכרת את המשחקים שצוינו פה דרך "אביבים הפצות", או לפחות את חלקם. המחיר למשחק הוא 48 ש"ח. מחיר סביר אם יש משחק אחד או שניים שהם ממש נוסטלגיים בשבילך ואתה רוצה להחזיק אותם אצלך "למען הדורות הבאים" (אם כי יש להם אריזה ממש פיצית, לא הקרטונים הענקיים שהיו פעם).
עומרון

שליחה על ידי עומרון »

חבר'ה יש להכם מושג איפה אפשר לקנות באינטרנט את כול המשחקים של קומפדיה זה ממש חשוב לי
על החתום עומר ליצ'ק מנס ציונה אוטיסט בתיפקוד גבוה :)
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

שלום עומר,
אם היית שם לב להודעה אחת מעליך, היית מגלה שניתן לקנות חלק ממשחקי קומפדיה דרך חברת אביבים הפצות. לא את כל המשחקים ניתן להשיג היום דרכם, אבל למה שיש להם במלאי, זו הדרך החוקית לקנות.
שלא דרך האינטרנט, לעיתים עדיין מתגלים משחקי קומפדיה ב"סלי מציאות" בחנויות מחשבים, למשל בסניף של "פריק" בהרצליה. אבל זה עניין של מזל.

בכל מקרה, על פי מדיניות האתר אין לפרסם קישורי הורדה למשחקי קומפדיה כאן.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא