אלדין לחלונות

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

K.G

אלדין לחלונות

שליחה על ידי K.G »

היי,
באמת שניסיתי וקראתי וחיפשתי.. אני עדיין לא מצליחה להתקין את אלדין לחלונות. בעזרה כתוב "לכו למאפיינים ואז לזכרון" אין לי לשונית זכרון בשום מקום. המערכת הפעלה שלי באגלית. עברתי כל אחת מהלשוניות ואני לא מוצאת מקום שאפשר לסמן בו "לא".
אשמח לעזרה :)
Og
מנהל
מנהל

Re: אלדין לחלונות

שליחה על ידי Og »

אלא אם יש סיבה מיוחדת שאת רוצה דווקא את גרסת החלונות, מומלץ להוריד דווקא את גרסת הדוס ולשחק בה עם DOSBox. כיצד להשתמש בDOSBox מוסבר כאן:
http://www.old-games.org/dosbox.php" target="_blank
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

בעצם מה ההבדל בין גרסת הדוס והחלונות? (אפשר לשאול אותה שאלה על מלך האריות).
אורח

שליחה על ידי אורח »

אז לא ידעתי האמת אם יש הבדל חוצמזה שהיא נוראאאא איטית לי.
אם אין הבדל אז סבבה פתרתם לי :)
תודה
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Og כתב:אלא אם יש סיבה מיוחדת שאת רוצה דווקא את גרסת החלונות ....
הסיבה עשויה להיות שזה הדבר הראשון שמוצע בשאילתא, בתור הפתרון הקל ביותר... (אחד מהערכים שאני מתכוון לשנות בהזדמנות הראשונה.)
Ingsoc כתב:בעצם מה ההבדל בין גרסת הדוס והחלונות? (אפשר לשאול אותה שאלה על מלך האריות).
לפי התמונות וקבצי ה-midi, גרסת החלונות מבוססת דווקא על גרסת ה-Genesis (ונראה שיש קצת רמאות בתמונות אצלנו... התמונה הראשונה משם, השתיים האחרות - כנראה מועתקות מה-DOS).
את אותה שאלה אכן שאלתי (סעיף א). לא היה מי שישיב לי ולא חשבתי לעשות מה שעשיתי כרגע. זה לא באותה רמת ודאות כמו אלאדין, אבל נראה שבמקרה של מלך האריות היא דווקא מבוססת על ה-DOS.
K.G כתב:אז לא ידעתי האמת אם יש הבדל חוצמזה שהיא נוראאאא איטית לי.
אם אין הבדל אז סבבה פתרתם לי :)
אז יש הבדל (לא גדול), אבל אם בזמנו שחקת על המחשב אז המעבר ל-DOS לטובתך כי קרוב לודאי שזו הגרסה שאת זוכרת.
ודאִי שאת מפעילה את גרסת ה-DOSBox האחרונה, וספרי לנו באיזו דרך את מפעילה אותו.

(אני חושב שכדאי להוסיף למדריך נספח קטן להגדרות cycles ו-core. אני מרגיש כמו תוכי.)
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אם זכרוני אינו מטעני-RG צודק. גרסת האלדין לחלונות דומה לגרסת הג'נסיס, כך שהיא שונה למדי מגרסת הדוס.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

בכלל לאלאדין היו גרסאות שונות לכל קונסולה, שוב, אם אינני טועה(סופר נינטנדו, ג'נסיס, דוס, אולי אפילו גיים-בוי?)

ההבדלים גדולים בהרבה מההבדלים בין מלך האריות של SNES לגרסת הדוס שלו, למשל.

עריכה: נדמה לי גם שהגרסה לג'נסיס נחשבת לטובה ביותר
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

רגע, רגע... סדר.
היו שני משחקי אלאדין בני אותה תקופה. לאחד נקרא לצורך העניין "ג'נסיס" ולשני נקרא "SNES". הם שונים בתכלית. הם לחלוטין לא אותו משחק.
עכשיו - למשחק הג'נסיס היו גם גרסאות רבות לכל מיני פלטפורמות אחרות. לא SNES, אבל NES לדוגמה, וכמובן שהיא שונה באופן ניכר מגרסת הג'נסיס - זו פלטפורמה הרבה יותר פרימיטיבית. אבל גרסת ה-DOS (שהיא הקרובה ביותר לגרסת האמיגה) דומה מאוד לגרסת הג'נסיס. אבל זה די נכון לומר שההבדל בינה לבינה גדול יותר מההבדל בין גרסת ה-DOS של מלך האריות לגרסת ה-SNES.
וכן, כמו שהדגמתי בנושא הזה למשל, בגדול, גרסת הג'נסיס מפותחת יותר מגרסת ה-DOS.
אורח

שליחה על ידי אורח »

וואו כמה ידע! אני חייבת לציין שאני ממש נהנית מהאתר הזה, מהמנהלים בו ומהגולשים :)
לגבי גרסת הDOSbox, נתקלתי באתר ביום שבת האחרון, ואז גם הורדתי מכם את הגרסא ואת המשחק. אז אלא אם שיניתם משהו ביומיים האחרונים.. אני מעודכנת :)
נהנית מכל רגע :)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אורח כתב:וואו כמה ידע! אני חייבת לציין שאני ממש נהנית מהאתר הזה, מהמנהלים בו ומהגולשים :)
איזה יופי, ואני ממש נהנה לשמוע את זה. :)

אז אני מבין שהסתדרת והמשחק רץ לך במהירות טובה? או שעדיין את מרגישה שזה איטי מדי?
אם כן, כמו שאמרתי, ספרי איך את מפעילה את התכנה ואנסה להדריך אותך.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב:רגע, רגע... סדר.
היו שני משחקי אלאדין בני אותה תקופה. לאחד נקרא לצורך העניין "ג'נסיס" ולשני נקרא "SNES". הם שונים בתכלית. הם לחלוטין לא אותו משחק.
עכשיו - למשחק הג'נסיס היו גם גרסאות רבות לכל מיני פלטפורמות אחרות. לא SNES, אבל NES לדוגמה, וכמובן שהיא שונה באופן ניכר מגרסת הג'נסיס - זו פלטפורמה הרבה יותר פרימיטיבית. אבל גרסת ה-DOS (שהיא הקרובה ביותר לגרסת האמיגה) דומה מאוד לגרסת הג'נסיס. אבל זה די נכון לומר שההבדל בינה לבינה גדול יותר מההבדל בין גרסת ה-DOS של מלך האריות לגרסת ה-SNES.
וכן, כמו שהדגמתי בנושא הזה למשל, בגדול, גרסת הג'נסיס מפותחת יותר מגרסת ה-DOS.
תודה על הסדר.

לזכותי אני רק רוצה לומר שאת כל המידע הבאתי מהזיכרון שלי, והוא נובע מדברים ששמעתי מאחרים ומניסיוני האישי בלבד(אני די בטוח ששיחקתי ב-4 הגרסאות בתקופה זו או אחרת: דוס, חלונות, ג'נסיס, סופר נינטנדו). אני חושב שאפילו את הנושא אליו קישרת לא קראתי לעומק(מתנצל...).
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

עידן כתב:אני חושב שאפילו את הנושא אליו קישרת לא קראתי לעומק
אני לא מופתע. :twisted:
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב:
עידן כתב:אני חושב שאפילו את הנושא אליו קישרת לא קראתי לעומק
אני לא מופתע. :twisted:
...
אורח

שליחה על ידי אורח »

עדיין רץ לאט. עקבתי אחר ההוראות. הורדתי את המשחק. פרסתי אותו. גררתי את הקובץ go.bat לקיצור של DOSbox
הסיבה שרציתי את הגרסא של חלונות היא כי חשבתי שעצם זה שאפשר להתקין אותה, אומר שהיא אולי תזוז יותר טוב.. אבל אותה אני בכלל לא מצליחה להפעיל
בנוסף, אין דבר לשמור נכון? אני לא זוכרת ששמרתי אותו אי פעם וזה מה זה מבאס! חח כל פעם להתחיל מהתחלה... גם אי אפשר לעזוב אותו רגע ולהמשיך אחר כך כי המוסיקה חופרת..
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אורח כתב:עדיין רץ לאט. עקבתי אחר ההוראות. הורדתי את המשחק. פרסתי אותו. גררתי את הקובץ go.bat לקיצור של DOSbox
הסיבה שרציתי את הגרסא של חלונות היא כי חשבתי שעצם זה שאפשר להתקין אותה, אומר שהיא אולי תזוז יותר טוב.. אבל אותה אני בכלל לא מצליחה להפעיל
בנוסף, אין דבר לשמור נכון? אני לא זוכרת ששמרתי אותו אי פעם וזה מה זה מבאס! חח כל פעם להתחיל מהתחלה... גם אי אפשר לעזוב אותו רגע ולהמשיך אחר כך כי המוסיקה חופרת..
ממ, נסי לשנות את ה-Cycles, אולי? Ctrl+F12 מעלה, ו-CTRL+F11 מוריד, אאל"ט.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא