הניטפוקיה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: הניטפוקיה

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אכן, אבל הוא רק אחד משלושה שציינת שם. עכשיו אני רואה שגם ציינת את זה לפני ש-MegaUpload נפל, אז בקיצור, אני מציע לפצל את העניין ולהתייחס ל-MI בנפרד (ובמסגרת "נושאים שאנחנו מעדיפים לדחות לבוא העת הקרוב מאי פעם™" אפשר לציין כאן את סוגיית MU והעלאת המשחקים מחדש).

לי נשמע נחמד מאוד להוסיף כאן את גרסת ה-FM Towns. הפורמט של השת"ק נוח מאוד בשביל דברים כאלה.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Ingsoc כתב:המשחק "משחקי לשון" קיים פעמים - פה ועוד פעם פה.
הניטפוק סומן כ"תוקן" אבל המשחק עדיין קיים פעמיים במאגר...
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

הטופיק כתב:זה בגלל שהגודל של התמונות באתר הוא לא קבוע (ואז אי אפשר למתוח אותן לאותו גודל קבוע)?
כן - מתיחה קבועה רק תעוות חלק מהתמונות (למעשה, זה היה המצב המקורי).
הטופיק כתב:בלי קשר, הלחיצה הראשונה על הזכוכית מגדלת במצב הגדלה לא עושה כלום (במקום להקטין את התמונה).
מסתבר שזה תלוי-רזולוציה (כלומר, אם יש מקום, הלחיצה הראשונה דווקא מגדילה את התמונה עוד). אולי אגיע לכך בעתיד, זה לא צריך להיות מסובך לסדר אבל גם לא קריטי בעיני.
Radioactive Grandpa כתב:
Gordi כתב:החל מהיום תמונות מדפי המשחקים מוצגות בגודל כפול אם המסך מאפשר זאת.
כל עוד התצוגה הזו נעשית שלא באמצעות Nearest neighbor אני מבקש לרשום את התנגדותי בעניין...
התנגדותך נרשמה. אני אבדוק אם אפשר לעשות משהו במאמץ קטן יחסית.
[עריכה]
טוב, מצאתי משהו. אתה מבחין במקרה בהבדל?
[סוף עריכה]
Radioactive Grandpa כתב:טוב. השלמתי את זה.
אלפי תודות :-) [וזה עוד בלי לקרוא אף אחת מההערות...]
Ingsoc כתב:הניטפוק סומן כ"תוקן" אבל המשחק עדיין קיים פעמיים במאגר...
אתה צודק שאפשר להגיע אל כל אחד מהם על ידי לחיצה על הקישור הישיר, אבל רק אחד מופיע בחיפוש ובקטגוריות.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Gordi כתב:אתה צודק שאפשר להגיע אל כל אחד מהם על ידי לחיצה על הקישור הישיר, אבל רק אחד מופיע בחיפוש ובקטגוריות.
ועדיין, למה? מה הסיבה שיש אותו משחק פעמיים עם סיקור שונה (ד"א גם כמה מהפרטים שלו שונים בשני הדפים).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

במקור? טעות.
הסיבה לא למחוק אותו כעת? אם אני זוכר נכון, הייתה בעיה טכנית, וזה לא מספיק חשוב אם אפשר להגיע רק לאחד מתוך האתר.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:
הטופיק כתב:זה בגלל שהגודל של התמונות באתר הוא לא קבוע (ואז אי אפשר למתוח אותן לאותו גודל קבוע)?
כן - מתיחה קבועה רק תעוות חלק מהתמונות (למעשה, זה היה המצב המקורי).
ברצינות? זה הסיפור? מה הבעיה פשוט לקבוע את הקצה התחתון של התמונה במיקום קבוע ובשינוי הגדול המסגרת רק משתנה כלפי מעלה (או לחילופין, לקבוע מרווח קבוע בין הקצה התחתון ללחצנים ש"יספוג" את כל האפשרויות הקיימות כיום)? הלחצנים יישארו ככה באותו מקום.
Gordi כתב:טוב, מצאתי משהו. אתה מבחין במקרה בהבדל?
לא יודע אם אני מבחין בהבדל, אבל זה בהחלט לא Nearest neighbor אם זה מה שאתה שואל. ;)
Gordi כתב:אלפי תודות :-) [וזה עוד בלי לקרוא אף אחת מההערות...]
בשמחה :) (נראה אם התודות תישארנה בתוקף אחרי שתקרא...)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:ברצינות? זה הסיפור? מה הבעיה פשוט לקבוע את הקצה התחתון של התמונה במיקום קבוע ובשינוי הגדול המסגרת רק משתנה כלפי מעלה (או לחילופין, לקבוע מרווח קבוע בין הקצה התחתון ללחצנים ש"יספוג" את כל האפשרויות הקיימות כיום)? הלחצנים יישארו ככה באותו מקום.
בעיני זה פשוט לא יראה טוב. אני מעוניין שקוביית הפרטים והתמונה יהיו מיושרים.
Radioactive Grandpa כתב:לא יודע אם אני מבחין בהבדל, אבל זה בהחלט לא Nearest neighbor אם זה מה שאתה שואל.
בטוח? תוכל בבקשה לרענן את הדף או להפטר מה-cache?
השתמשתי בפתרון שמצאתי כאן, ולפי מה שאני מבין הוא אמור להשתמש ב-Nearest neighbor.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:בעיני זה פשוט לא יראה טוב. אני מעוניין שקוביית הפרטים והתמונה יהיו מיושרים.
אולי לא הבנתי טוב. אנחנו מדברים על התצוגה בדף המשחק (שבה גם ככה התמונה מכווצת)? תוכל לקשר לדוגמה שבה הגודל משתנה בדפדוף?
Gordi כתב:בטוח? תוכל בבקשה לרענן את הדף או להפטר מה-cache?
אני מאמין שהבעיה לא היתה אצלי, כמדומני נסיתי אז בשלושה דפדפנים שונים. בכל מקרה, עכשיו זה עובד. :thumbright: יו-הו!
[עריכה] רגע, צהלתי מוקדם מדי. רק ב-FF זה מוצג כהלכה. בכרום וב-IE אני עדיין רואה מתיחה עם AA, גם אחרי ניקוי ה-cache. (לא נסיתי להיאבק בהבנת הפתרון שהשתמשת בו.)
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

קטן וזריז

שליחה על ידי brother34 »

ב"משחק" החדש - צ"ל Hebrew.
אחלה הסבר על קידוש החודש, ובכלל, ביי דה ויי.
brolyssj
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brolyssj »

במשחק המילים:
http://www.old-games.org/games/milim" target="_blank

הקובץ Go.bat מריץ את Lingo.exe במקום Gal.exe ושם ה-zip נקרא lingo.zip במקום milim.zip
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:אולי לא הבנתי טוב. אנחנו מדברים על התצוגה בדף המשחק (שבה גם ככה התמונה מכווצת)? תוכל לקשר לדוגמה שבה הגודל משתנה בדפדוף?
למשל: טריוויונר תיאוריה. יש דוגמאות קיצוניות יותר (אבל לא מצאתי כרגע).
Radioactive Grandpa כתב:יו-הו!
כן, עדיין נשמע מביך...
Radioactive Grandpa כתב:[עריכה] רגע, צהלתי מוקדם מדי. רק ב-FF זה מוצג כהלכה. בכרום וב-IE אני עדיין רואה מתיחה עם AA, גם אחרי ניקוי ה-cache. (לא נסיתי להיאבק בהבנת הפתרון שהשתמשת בו.)
:-\ בשני המקרים אתה משתמש בגרסאות המתקדמות ביותר, נכון? חבל... אולי בעתיד תהיה לדפדפנים תמיכה טובה יותר.
brother34 כתב:ב"משחק" החדש - צ"ל Hebrew.
אופס :oops: ... גם אני מזדקן...
brother34 כתב:אחלה הסבר על קידוש החודש, ובכלל, ביי דה ויי.
:-)

ועל הדרך:
Gordi כתב:
הטופיק כתב:בלי קשר, הלחיצה הראשונה על הזכוכית מגדלת במצב הגדלה לא עושה כלום (במקום להקטין את התמונה).
מסתבר שזה תלוי-רזולוציה (כלומר, אם יש מקום, הלחיצה הראשונה דווקא מגדילה את התמונה עוד). אולי אגיע לכך בעתיד, זה לא צריך להיות מסובך לסדר אבל גם לא קריטי בעיני.
סידרתי.
Radioactive Grandpa כתב:8. באבל בובל עדיין נתקע בשלב 6...
מסתבר שזה כי המשחק לא גמור. ככל הידוע לי, לא הייתה התקדמות מאז 2002. החלפתי גרסה למשהו פחות נאמן למקור אבל לפחות לא נתקע.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:למשל: טריוויונר תיאוריה. יש דוגמאות קיצוניות יותר (אבל לא מצאתי כרגע).
טוב, הדוגמה הזו חריגה גם מעצם העובדה שהתמונות בה באיכות גרועה ביותר ועשויות להיות שלא בפרופורציה הטבעית שלהן (ומשום מה היא נעדרת מהרשימה). על כל פנים הבעיה הזו נראית לי פשוטה מאוד (מבחינה רעיונית, לא יודע לגבי היישום הטכני). אני מניח על פי המצב הקיים (וגם הרצוי בעיניי) שאתה רוצה שהרוחב ישאר קבוע בכל מקרה ורק האורך ישתנה על פי הפרופורציה. אין כאן אפשרויות בלתי מוגבלות, כמעט כל התמונות באתר (לפי הנחה) בפרופורציה רחבה של 8:5. המצב החריג הוא בפרופורציה ריבועית יותר של 4:3, אולי יש גם פרופורציות ביניים (סביר להניח שמדובר בעיוותים ולא בתמונות לגיטימיות. אולי גם יש רחבות יותר מ-8:5, כמו 16:9) ואני לא חושב שיש סיכוי שתימצא תמונה יותר ריבועית מזו (אולי אתה יכול גם לבנות אלגוריתם שיבדוק את זה). אז מראש הייתי מתייחס לאזור של הצגת התמונה במצב הארוך ביותר, 4:3, ומיישר על פיו את שורת הניווט של התמונה. כשהתמונה נמוכה יותר, היא תתיישר במסגרת אותו מרחב 4:3 לפי האופן שתרצה (כלפי מרכז כמו במצב הנוכחי, או כלפי מעלה). לא יודע אם ההסבר שלי היה ברור. הנה המחשה.
אם זו מסגרת ארוכה מדי מכדי לשמש כברירת מחדל בכל משחק, אפשר להוסיף תנאי שרק במקרה שבו למשחק יש תמונה (לפחות אחת) רחבה יותר מ-8:5 אז שייעשה שימוש במסגרת כללית של 4:3. אגב, גם אם יש תמונה ארוכה יותר מ-4:3 הייתי קובע אותו בתור גבול שממנו התמונה מתכווצת על פי האורך (כך). לחילופין, אפשר מראש לקבוע דווקא את 8:5 בתור גבול כזה.
Gordi כתב:מסתבר שזה תלוי-רזולוציה (כלומר, אם יש מקום, הלחיצה הראשונה דווקא מגדילה את התמונה עוד).
אם יש מקום, אפשר רק להחליף בין x2 ל-x4. זה לא חוזר ל-x1 ואין דרך מובנית להציג את התמונה ברזולוציה המקורית שלה (כמו שאפשר לנחש, אני לא אוהב את זה).
אני מניח שאני אדחה את ההצעות שלי לגבי שדרוג המבנה של תצוגת התמונות המורחבת לעשור הבא או משהו כזה... :S
Gordi כתב::-\ בשני המקרים אתה משתמש בגרסאות המתקדמות ביותר, נכון? חבל... אולי בעתיד תהיה לדפדפנים תמיכה טובה יותר.
כן. אבל פתאום גם ב-IE זה מוצג כהלכה.
כרום... תמונה
Gordi כתב:מסתבר שזה כי המשחק לא גמור. ככל הידוע לי, לא הייתה התקדמות מאז 2002. החלפתי גרסה למשהו פחות נאמן למקור אבל לפחות לא נתקע.
וואו, סחתיין על הטיפול בעניין העתיק הזה. :thumbright:
brother34 כתב:אחלה הסבר על קידוש החודש, ובכלל, ביי דה ויי.
כן, סיקור מרשים. החקר של הרקע בסיקורים פה משתדרג מרגע לרגע :) (הייתי עשוי לומר "מה לא עושים בשביל להרחיב את התיאור באופן שלא נדרשת הכרות עם המוצר עצמו", אבל כאן דומה שהסיקור בהחלט מכסה גם את זה היטב (: )

תגיד לי כשאתה מוכן לשחרור של עוד צרור ניטפוקים קטן. אני קצת מפחד לעשות את זה כשכרגיל יוצאת לי מגילה.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:על כל פנים הבעיה הזו נראית לי פשוטה מאוד [...]
אני לא מבטיח שירדתי לסוף דעתך, אבל אם הבנתי נכון, ישנם שני דברים שמפריעים לי בפתרון שלך:
  • במקרים מסויימים ראש התמונה לא יהיה מיושר לראש קוביית הפרטים.
  • במקרים מסויימים (למעשה, אותם מקרים) יהיה רווח גדול מאוד בין סוף התמונה ללחצני הניווט.
Radioactive Grandpa כתב:אפשר להוסיף תנאי שרק במקרה שבו למשחק יש תמונה (לפחות אחת) [...]
זה יצריך בדיקה של כל התמונות בכל כניסה לדף, מה שלא משתלם מבחינת ביצועים.
בכל מקרה, הבעיה הזו (מעצבנת ככל שתהיה) יחסית נדירה (ואולי אפשר להקטין אותה יותר על ידי לכידה מחדש של התמונות), כך שמבחינתי זה לא סוף העולם להשאיר את המצב הקיים.
Radioactive Grandpa כתב:אם יש מקום, אפשר רק להחליף בין x2 ל-x4. זה לא חוזר ל-x1 ואין דרך מובנית להציג את התמונה ברזולוציה המקורית שלה (כמו שאפשר לנחש, אני לא אוהב את זה).
אני מניח שאתה לא מחשיב את השימוש בלחצני "+" ו-"-" של ה-NumPad, נכון?
Radioactive Grandpa כתב:כן. אבל פתאום גם ב-IE זה מוצג כהלכה.
הידד!
Radioactive Grandpa כתב:(הייתי עשוי לומר "מה לא עושים בשביל להרחיב את התיאור באופן שלא נדרשת הכרות עם המוצר עצמו", אבל כאן דומה שהסיקור בהחלט מכסה גם את זה היטב (: )
:blackeye: רציתי לכתוב את זה במקור בעצמי בתגובה לאחינו, אבל שכחתי :blackeye:
Radioactive Grandpa כתב:תגיד לי כשאתה מוכן לשחרור של עוד צרור ניטפוקים קטן. אני קצת מפחד לעשות את זה כשכרגיל יוצאת לי מגילה.
טפטף אותן, אחת בהודעה?

[עריכה]
אהה, כן, טיפלתי גם באלה:
1. קישורים ממשחקי האתר למשחקי שת"ק שבורים (קישור) - תיקנתי.
2. השם של "Sky Roads" (קישור, קישור2) - לאחר בדיקה עמוקה יותר בסטטיסטיקה נראה שאף אחד לא מגיע לדף מחיפוש של "סקי", ולכן הסרתי את התנגדותי ושיניתי ל"סקיי רודס" (שהיא מחרוזת החיפוש הנפוצה). מקווה שזה לא יפגע בכניסות לדף המשחק למרות הכל...
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:במקרים מסויימים ראש התמונה לא יהיה מיושר לראש קוביית הפרטים.
הפוך גוטה, זה מה שקורה במצב הקיים. מה שהצעתי יכול לתת את שתי האפשרויות: יישור לקצה עליון או מרכוז כמו במצב הקיים (המסגרות שסימנתי בהמחשה ההיא היו על פי עקרון של מרכוז, אבל באותה מידה אפשר להגדיר יישור כלפי מעלה).
Gordi כתב:במקרים מסויימים (למעשה, אותם מקרים) יהיה רווח גדול מאוד בין סוף התמונה ללחצני הניווט.
לא חושב שגדול מדי. הנה המחשה מדויקת למיקום לחצני הניווט על פי מרווח המבוסס על שטח 4:3, במצב הסטנדרטי של תמונת 8:5 (והנה אותו דבר עם קו שמסמן בדיוק את הקצה התחתון של השטח). זו אגב המחשה ביישור לקצה עליון, במרכוז הרווח אפילו קטן.
ושוב אני מציין את האפשרות לקביעת הסטנדרט דווקא על פי 8:5. יש בכלל באתר תמונות בפרופורציה גבוהה יותר מזה? כי אם הסטנדרנט יהיה על פי 8:5, אתה כנראה אפילו לא תבחין ברווח. הנה למשל המחשה מדויקת של המקרה של טריוויונר (תמונה רחבה יותר מ-8:5) אם השטח נקבע על 8:5. הרווח גדל ב-5 פיקסלים, זה ממש זניח.
Gordi כתב:זה יצריך בדיקה של כל התמונות בכל כניסה לדף, מה שלא משתלם מבחינת ביצועים.
למה? על פניו אפשר להוסיף משתנה בוליאני לכל דף משחק ולהריץ מראש את הבדיקה הזו, שתקבע את הערך של המשתנה הבוליאני לכל דף. אין סיבה לבצע את הבדיקה בזמן אמת כשהדף נטען בדפדפן. רק לבדוק אם יש בו 1 או 0 כדי לדעת איך להציג את הדף מתוך שתי תבניות מוגדרות מראש.
Gordi כתב:אני מניח שאתה לא מחשיב את השימוש בלחצני "+" ו-"-" של ה-NumPad, נכון?
גם לא קליק ימני>הצג תמונה...
Gordi כתב:הידד!
LOL
Gordi כתב: :blackeye: רציתי לכתוב את זה במקור בעצמי בתגובה לאחינו, אבל שכחתי :blackeye:
:lol: אני שמח שאמרת את זה, התחלתי להתחרט שכתבתי את זה כי פתאום זה נראה לי עוקצני מדי...
Gordi כתב:לאחר בדיקה עמוקה יותר בסטטיסטיקה נראה שאף אחד לא מגיע לדף מחיפוש של "סקי", ולכן הסרתי את התנגדותי ושיניתי ל"סקיי רודס" (שהיא מחרוזת החיפוש הנפוצה). מקווה שזה לא יפגע בכניסות לדף המשחק למרות הכל...
"איזו הפתעה..." (זה ההידד החדש והמגניב, כן?)
יופי, בשעה טובה. לפי המצב שתארת נראה שזה יכול לעשות רק טוב לפופולריות של המשחק.
Gordi כתב:טפטף אותן, אחת בהודעה?
אבל זה יימשך עד בוא העת... גם חבל על העמודים, אנחנו נעבור מהר מדי את העמוד העשרים.
סתם, זה באמת די קצר. אבל אני אנסה לרכז לפי נושאים... בהזדמנות הראשונה שלא אגיב פה במגילות.
סמל אישי של משתמש
הטופיק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי הטופיק »

עמוד משחקי הרפתקאות באוסף "ארץ החלומות" לא מוצג (למרות שהמיפויים כן קיימים).
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא