הניטפוקיה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

I can also nitpick...

שליחה על ידי Og »

התאריך של החדשה האחרונה לא נכון.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: הניטפוקיה

שליחה על ידי Gordi »

אמת. עכשיו הוא נכון. תודה :-)
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

במסך ההורדה של The Neverhood הקישור "קובץ 1" מקשר לקובץ 2 ולהפך. שאר הקישורים בסדר.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Ingsoc כתב:למשחקים הבאים חסר את הקישור למדריך שלהם:
שוליית המכשף (גרסא עברית)
האורגים (גרסא עברית)
עולם הדיסק 1 (גרסא עברית)
הוספתי, תודה.
Octarine כתב:III. בתפריט, החץ שמעביר לתמונה הבאה הוא החץ הימני. לעומת זה בסיקור החץ קדימה הוא החץ השמאלי. זה לא קונסיסטנטי ומבלבל אותי כל פעם מחדש.
זה ככה By Design, על מנת לשמור על תאימות עם כיוון הקריאה. מה שכן, הפכתי את הניווט למעגלי, כך שה"קנס" על טעות הוא קטן יותר.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

שלושת משחקי סדרים הגובלינים צריכים להיקרא גובלינים (בלי ה' הידיעה) כשמם באנגלית והשם שהם שווקו בארץ, אם ממש רוצים להיצמד לשם בארץ אז צריך לכתוב את שם המשחק הראשון עם שלושה ווים ואת השני עם שניים.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

מעיון בקטלוג המשחקים של מחשבת נראה שאתה צודק, תיקנתי.
תודה :-)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Octarine כתב: 2. פורמט התפריטים החדש של התמונות הגדולות מביא לפחות תוצאות בכל עמוד, מה שהופך את הדפדוף בתוצאות למתיש. הייתי שמח לקבל אפשרות להחליף בין שתי סוגי התצוגות, ו/או אפשרות לקבוע את מספר התוצאות בעמוד.
הוספתי בדפי הקטגוריות כפתור "מאפייני תצוגה" ששולט על סוג התצוגה, שפת המשחקים וכמות המשחקים בעמוד.
מה דעתכם?

(על הדרך, ריווחתי קצת את כפתורי הדפדוף).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Octarine כתב:במסך ההורדה של The Neverhood הקישור "קובץ 1" מקשר לקובץ 2 ולהפך. שאר הקישורים בסדר.
תוקן, תודה.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Gordi כתב: הוספתי בדפי הקטגוריות כפתור "מאפייני תצוגה" ששולט על סוג התצוגה, שפת המשחקים וכמות המשחקים בעמוד.
מה דעתכם?

(על הדרך, ריווחתי קצת את כפתורי הדפדוף).
:thumbup:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

כל-כך שמחתי לראות שהשרשור הזה תפס תאוצה ושאני לא היחיד שהולך למלא אותו... :)
אז אחרי שהתאקלמנו מעט הגיע הזמן לממש קצת את הסיבות שלי ליצור אותו. :twisted:

1.
Gordi כתב:התמונה של אלאדין מפוברקת?
כן! מפוברקת! איזה קטע, יפה ששמת לב! :lol:
התמונה השישית כאן (של השלב השמיני, במנורתו של ג'יני), aladdin.6.png, היא אחת מאלו שאמרתי לך לא להשתמש בהן כששלחתי לך את הקובץ.

2. זה אולי קצת לפינת ההצעות, אבל דף התצוגה והחלונית הקופצת (מהאייקון בסרגל הראשי או הלחצן הטקסטואלי בדפי הניווט ברשימת המשחקים) כמעט הפוכים בתפקידים. לדעתי הדף הקבוע צריך להכיל את כל האפשרויות הקיימות ולא רק בצמצום (כלומר גם מס' משחקים בעמ', שפת תצוגה), וגם זה שבו עדיף שיכתבו המשפטים מאירי העיניים "זוהי תצוגת ברירת המחדל למשתמשים בעלי" וגו', ולא בחלונית הקופצת שזה די מעמיס עליה שלא לצורך. בכלל, אמנם בדף הקבוע ישנה המחשה של כל הדברים ביחד שזה אכן נאה ומתאים בו, אבל מעבר לאלו כל ההסברים נמצאים דווקא בחלונית במקום אצלו, והרי החלונית צריכה להיות כמה שיותר מצומצמת ונוחה להחלפה מהירה (למה צריך לגלול תמיד כ"כ הרבה למטה בשביל לאשר שינוי?). זו דעתי.

3. בארכיון החדשות המלא, "חדשות ישנות", אני מציע להפוך את סדר הופעת הערכים.

4. אני חוזר על ההצעה (הלא-כתובה והמרומזת בלבד) לשים קישור למדור העזרה בקישורים העליונים בכותרת הפורום.
ובאותו עניין, שוב הכותרת "מסע אל העבר" לא מקשרת לאתר ב-ProSilver.
ובאותו עניין... חשבתי על זה ש"משחקים ישנים" <שם, שם> גם נשמע פרסומי, גם מנותק מהאתר, וגם כפילות מיותרת (בהנחה שהכותרת כקישור עובדת...). אני מציע או לוותר על זה, או לשנות לטקסט שקוף יותר (תכנית, לא ויזואלית) "אל האתר" למשל <שם...>, או בעצם להשאיר דווקא מהסיבות שבגינן פסלתי (שאם הכותרת מהווה את הטקסט השקוף, זה דווקא ימשוך את הקהל ש"נופל" לתכנים פרסומיים).

5. מציע לשפץ את הניסוח הבעייתי-מאוד של ה"צ'יט" בבונוס על פי הנוסח כאן (אם בכלל מקבלים זאת כצ'יט ולא נדרשים לקושייה שהעלה עוג... כמו שאני מכיר את גורדי, זה ישאר), שהוכיח את עצמו גם כאן.

6. מזכיר שוב את עניין ההתקנה של הקישורים בשאילתא ע"פ התקן של ויקיפדיה (ראה כאן).

7. יש כמה דברים מתסכלים בחיפוש בפורום. אשמח אם יתאפשר לתת להם פתרון:
- גרש מפרק את המלה ומקבל התעלמות. כלומר, אי אפשר לחפש ערכים עם גרש. ומצד שני, חיפוש המלה ללא גרש לא מעלה תוצאות בהן ישנו גרש.
- כשיש ביטוי נפוץ מדי הוא פשוט מתעלם ממנו. זה נורא וזה לא הגיוני. זה הגיוני שהוא לא יוכל לחפש בכל המסד אם הביטוי נפוץ מדי, אבל כשהוא משמש לצמצום תוצאות של חיפוש קיים (או כחלק סימולטני מחיפוש נרחב, היינו הך מבחינה פונקציונלית), אין סיבה שלא ניתן יהיה לבצע זאת, וזה ממש מבאס.

8. באבל בובל עדיין נתקע בשלב 6...

9. המדריך של ScummVM מציע גם את המדריך של אופיר בסופו, אבל הקישור שבור.

10. עדיין חסר ה"אחר" (#) בניווט ע"פ אלף-בית עברי באתר.

11. מה עושים בנוגע לגרסה של WarCraft באתר?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:7. יש כמה דברים מתסכלים בחיפוש בפורום. אשמח אם יתאפשר לתת להם פתרון:
- גרש מפרק את המלה ומקבל התעלמות. כלומר, אי אפשר לחפש ערכים עם גרש. ומצד שני, חיפוש המלה ללא גרש לא מעלה תוצאות בהן ישנו גרש.
- כשיש ביטוי נפוץ מדי הוא פשוט מתעלם ממנו. זה נורא וזה לא הגיוני. זה הגיוני שהוא לא יוכל לחפש בכל המסד אם הביטוי נפוץ מדי, אבל כשהוא משמש לצמצום תוצאות של חיפוש קיים (או כחלק סימולטני מחיפוש נרחב, היינו הך מבחינה פונקציונלית), אין סיבה שלא ניתן יהיה לבצע זאת, וזה ממש מבאס.
החיפוש של PHPBB פשוט דפוק מהיסוד. אני מאמין שזה לא רק בפורום הזה ולא רק בגרסה העברית.

יכול להיות שיתרה מכך החיפוש בפורום הזה גם לא תקין, לדוגמה, נסה לחפש את המילה "המוהיקנים" (ללא המרכאות).
אין דפים, נכון? אז מה זה?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

לא ברור למה המשחק צירעה נכלל בקטגוריה כחול-לבן, פרט לכן שמחשבת (המשווקת של המשחק בארץ) הוסיפה לו מסך עברי עם שמו בישראל ושמה המשחק הוא ללא שום מלה עברית. לדעתי אין שום הצדקה להכלילו בקטגוריה הנ"ל.

ד"א את המסך בעברית אפשר לראות רק אם מפעילים את המשחק דרך הקובץ Gb.exe אולם קובץ האצווה (Go.bat) מפעיל את המשחק דרך Gunboat.exe שלא מראה את המסך העברי.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

שני דברים:
-בדפי המשחקים, מה הסיבה להצגת מילות המפתח והתגיות אליהן קשור שם המשחק?
-בדפי המשחק אני מציע להציג תמיד 3 משחקים דומים ( אולי אפילו עם thumb nails), וכפתור "עוד משחקים דומים..." שיראה את השאר.
(במקום מה שיש כרגע, שכל המשחקים מוסתרים עד שלוחצים על "הצג מילות מפתח ומשחקים דומים")
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

יש בעיות בשרתים של האתר/הפורום?
אני מקבל קצת timeout ביומיים האחרונים, אבל אולי זה רק מהצד שלי.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

שמם של משחקי הוגו (אני מתכוון למשחקי ההרפתקה ולא למשחקים עם הטרול המעצבן) שגוי, צריך להשמיט את "'s House of Horrors" משם הכותרת של שני משחקי ההמשך.

כמו כן, שלושת המשחקים נתמכים ע"י ScummVM, חשוב להוסיף פרט זה תחת הסעיף של "טיפים ועזרה טכנית".
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא