הניטפוקיה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: הניטפוקיה

שליחה על ידי Gordi »

זאת שאלה טובה, אני לא יודע.
אני לא מוצא סימוכין בקבצי ההורדה. ייתכן שהתבססתי על מידע שנמסר על ידי תורם המשחק.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

ההודעה הזאת - viewtopic.php?f=2&t=19721&p=127532#p127532" target="_blank
מופיעה לי כהודעה שלא נקראה, אבל היא כנראה נמחקה ע'י האלים אז אני לא יכול לסמן את השרשור הזה כנקרא.
(הקישור כמובן מוביל לשרשור ולא להודעה כי היא לא קיימת)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אין באולימפוס תיעוד של מחיקה של הודעה שם בזמן הרלוונטי. כנראה באג במערכת (שאין לי מושג ממה נגרם).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

צר לי, אין לי מושג... :Sad:
סמל אישי של משתמש
הטופיק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי הטופיק »

הקישור של Dune 2000 שבור, יש כמה הצעות ללינקים חלופיים בפוסט הזה שניתן לעלות מחדש:
viewtopic.php?f=2&t=21491
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

החלטתי לסגור את הטיפול בקראק של "משחקי קיץ".
מבדיקה שערכתי עולה שהגרסה תקינה, ופשוט יש לעקוב אחרי ההוראות בשאילתא ובקובץ הטקסט.
הודעת ה-"Please remove your debugger before running Summer Challenge" לא מוצגת כשנכנסים קודם ל-Setup (כפי שמצויין בשאילתא) - כנראה מדובר בהגנה של המשחק שלא נפרצה כי קיים המעקף (אגב, אני ניסיתי ולא הצלחתי). התופעה מתועדת גם ב-VOGONS.
בקיצור, לא נראה לי שיש עוד מה לעשות.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

במדריך להפעלת סקאם על אנדרואיד אפשר למחוק את החלק על ה-Plugins מכיוון שבגרסה החדשה הם שולבו בתוכנה העיקרית ולכן החלק הזה של ההסבר מיותר.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

R.G. כתב: Worms הוא למעשה Worms Reinforcements? (קישור) [תיקון השם באתר? בדיקת גרסאות?]
אכן, Worms היה למעשה Worms+.
הבעיה עם Worms המקורי הייתה שהוא* לא הסכים לעבוד בצורה ישירה מתוך דוסבוקס, אלא הצריך טעינה של כונן תקליטורים מדומה. מפתיע, כי המשחק היה כבר פרוץ.
בכל מקרה, לאחר כמה שעות של דיבוג, אני חושב שהצלחתי לאתר ולבטל את מקור הבעיה.
הפעם עשיתי משהו קצת "מלוכלך" - החלפתי את העמוד המקורי שהיה באתר כך שיכיל את המשחק המקורי (עם הפריצה שלי), והוספתי משחק חדש עבור Worms+ עם ההורדה שהייתה בעבר באתר.

*הוא = כל הגרסאות שניסיתי. ייתכן שקיימת אי שם גרסה בלי הבעיה הזו, אבל לא הצלחתי לשים ידי עליה. מה שאומר שנכון לעכשיו, ככל הידוע לי, זהו האתר היחיד שבו אפשר למצוא גרסה שלא מצריכה טעינה של כונן תקליטורים מדומה על מנת להתחיל לשחק.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב:דרך אגב1.1, גם יש בו משפט בעברית שמוצג כמובן בג'יבריש מכיוון שאין בו את הקבצים של התמיכה בעברית.
דרך אגב1.2, זה נכון גם לגבי לינגו (שם זה אפילו ממש בגוף המשחק), ולמעשה בכל משחק שעדיין נשאר בו ה-Loader הנחמד של טל לרנר (חוץ מלינגו, אני יודע על טריווירה).
או שכבר סידרתי את זה בעבר ושכחתי לעדכן, או שלא הרצת את Go.bat אלא קובץ אחר, או שיש לך גרסאות ישנות, או שאני מפספס משהו. בדקתי עכשיו והכל היה תקין.

[בדיקה אם יש נוספים? העלאה מחדש? היתה שם עוד נקודה: כתובת אתר לא מעודכנת] - כשנמצא נוספים, נטפל בהם (לא הולך לעבור על כל המשחקים הישראלים עכשיו).
לגבי הכתובת הלא מעודכנת - נצטרך לחיות עם זה, אין לי אפשרות סבירה להחליף הכל עכשיו (למרות שבהזדמנות אני ארצה ללמוד איך טל יצר את התמונה ואת ה-Loader).
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

לגבי Worms+, אני זוכר את המשחק הזה על תקליטור, עם כל מיני סרטוני קישור באנימציה מרשימה שלא נמצאים בגרסה כאן. מעניין אם אפשר לשים על זה יד ולהעלות את זה במקום.
Gordi כתב:או שלא הרצת את Go.bat אלא קובץ אחר, או שיש לך גרסאות ישנות, או שאני מפספס משהו. ...
אני אשתדל לבדוק את העניינים האלה מתישהו (גם לגבי Worms, הייתי רוצה שיהיה ברור יותר ההבדל בין הגרסאות ושהתמונות תמחישנה את זה).

גורדי, יא תותח. לא השארת פה כמעט כלום, בסוף עוד תתחיל באמת לממש פיצ'רים מפינת ההצעות...
אני רואה שכשאני מסתובב פה אני רק מפריע לך לעבוד. :)
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Slowly but surely :-)
סמל אישי של משתמש
הטופיק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי הטופיק »

Worms: Reinforcements מופיע כמשחק המדורג ביותר, כנראה בגלל מספר קטן של דירוגים גבוהים, שגרמו לממוצע גבוה (לפי הממוצע, שני תשיעיות ועשר אחד).
אני לא זוכר אם זה קורה בפועל, אבל צריך להכניס לדירוג משקל של כמות הדירוגים (ואולי גם סף זמן).
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

פרסומת כפולה

http://www.old-games.org/catalog.php?code=freak2#img6" target="_blank
http://www.old-games.org/catalog.php?code=wiz8#img26" target="_blank

ממליץ לשמור את הסריקה השנייה מכיוון שהיא יותר איכותית.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

נראה שכל הקישורים לביקורות במגזינים שקיימים בדפי המשחקים שבורים.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Ingsoc כתב:נראה שכל הקישורים לביקורות במגזינים שקיימים בדפי המשחקים שבורים.
ראיתי את זה בזמן אמת, אבל עכשיו נראה שהכל בסדר. אולי היה מדובר בתקלה או הורדה יזומה כלשהי. בינתיים אני לא מתכוון לעשות דבר בנידון, אבל אם זה חוזר אשמח לשמוע על כך.
הטופיק כתב:Worms: Reinforcements מופיע כמשחק המדורג ביותר, כנראה בגלל מספר קטן של דירוגים גבוהים, שגרמו לממוצע גבוה (לפי הממוצע, שני תשיעיות ועשר אחד).
אני לא זוכר אם זה קורה בפועל, אבל צריך להכניס לדירוג משקל של כמות הדירוגים (ואולי גם סף זמן).
צודק, הוספתי סף מינימלי של מספר הצבעות (5 או 10, כבר לא זוכר).
Octarine כתב:מה שמופיע כהורדה של Super Mario Bros. הוא לא המשחק המקורי. נראה שיש שם רק שלב אחד.
אתה בטוח לחלוטין? גודל המשחק באתר אחרים דומה מאוד. תוכל בבקשה לבדוק את ההורדה מפה?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא