קלוגס

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

יעל1731

קלוגס

שליחה על ידי יעל1731 »

איך מפעילים את המשחק kelloggs?ועוד משחקים אחרים שלא עלו לי והורדתי מהאתר? הורדתי את התוכנה שאמרתם dosbox ועלה לי רק משחק אחד ושמו dave אשמח לעזרה מהירה ככל האפשר!! ועוד דבר ישנו משחק שאני מחפשת כבר הרבה זמן ושמו mr flax זה היה הפקמן האדום הזה שאוכל את הריבועים הירוקים משחק ישן אבל נדיר אשמח לקבל עזרה גם בנושא זה תודה מראש
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: קלוגס

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

שלום יעל,
1. בבקשה אל תדגישי ותגדילי ותצבעי את כל הטקסט. במקום לעזור לנו לקרוא את הבעיה שלך זה רק מקשה עלינו, מאד מעצבן את העיניים, וגם נגד חוקי הפורום.
2. אני מעביר את ההודעה הזו לפורום הראשי. פרסמת אותה בפורום רומולטור שבאופן כללי הוא מיועד למשחקים שאינם מיועדים למחשב האישי.
3. DOSBox הוא אכן הפתרון להפעלת Kellogg's ורב המשחקים באתר שהורדת. גם את Supaplex, המשחק עם ה"פקמן האדום" שאת מחפשת. קראת היטב את המדריך? אם כן, ספרי לנו מה לא הבנת (לא "הכל", אלא איזה חלק ממנו לא ברור, או מה נסית לעשות וקרה אחרת ממה שמתואר בו).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אאל"ט, קלוגס בא עם דוסבוקס מובנה. (זאת למרות שכבר אין צורך בגרסה מיוחדת להפעיל אותו, רק כמה הגדרות שונות מברירת המחדל)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

מה? למה? לא זכור לי שאי פעם היו נחוצות הגדרות מיוחדות כדי להפעיל אותו.
אני רק זוכר שחיכיתי וחיכיתי לגרסה האנגלית, שכנראה אינה קיימת...
יעל1731

שליחה על ידי יעל1731 »

Radioactive Grandpa כתב:שלום יעל,
1. בבקשה אל תדגישי ותגדילי ותצבעי את כל הטקסט. במקום לעזור לנו לקרוא את הבעיה שלך זה רק מקשה עלינו, מאד מעצבן את העיניים, וגם נגד חוקי הפורום.
2. אני מעביר את ההודעה הזו לפורום הראשי. פרסמת אותה בפורום רומולטור שבאופן כללי הוא מיועד למשחקים שאינם מיועדים למחשב האישי.
3. DOSBox הוא אכן הפתרון להפעלת Kellogg's ורב המשחקים באתר שהורדת. גם את Supaplex, המשחק עם ה"פקמן האדום" שאת מחפשת. קראת היטב את המדריך? אם כן, ספרי לנו מה לא הבנת (לא "הכל", אלא איזה חלק ממנו לא ברור, או מה נסית לעשות וקרה אחרת ממה שמתואר בו).
לחצתי על הקובץ kellogg.exe גררתי אותו ל dosbox ואז נפתח לי חלון שחור עם כיתוביות והוא כאילו מחכה שאני אכתוב שם משהו וכך זה עשה לי עם עוד כמה משחקים רק הכיתוביות היו אחרות.האם עשיתי דבר נכון?
יעל1731

שליחה על ידי יעל1731 »

Og כתב:אאל"ט, קלוגס בא עם דוסבוקס מובנה. (זאת למרות שכבר אין צורך בגרסה מיוחדת להפעיל אותו, רק כמה הגדרות שונות מברירת המחדל)
אם לחצתי על הקובץ kellogg.exe ונפתח לי חלון קטן שרשום בו extract to: U ונותנים לי אפשרות ללחוץ או שלוש נקודות או extract או cancel מה עלי לעשות?
יעל1731

שליחה על ידי יעל1731 »

יעל1731 כתב:
Og כתב:אאל"ט, קלוגס בא עם דוסבוקס מובנה. (זאת למרות שכבר אין צורך בגרסה מיוחדת להפעיל אותו, רק כמה הגדרות שונות מברירת המחדל)
אם לחצתי על הקובץ kellogg.exe ונפתח לי חלון קטן שרשום בו extract to: U ונותנים לי אפשרות ללחוץ או שלוש נקודות או extract או cancel מה עלי לעשות?
עשיתי מה שכתוב במדריך אך לא נוספו לי לתיקיה חמשת הקבצים שאמורים להתווסף.נוספה לי רק תיקיה על שולחן העבודה עם הרבה קבצים אך לא הנכונים
יעל1731

שליחה על ידי יעל1731 »

לחצתי על הקובץ bat. אך מופיע לי חלון שכתוב בגדול מסע אל העבר וכשאני לוחצת עלenter למטה הוא מחכה שאני אכתוב משהו מה עושים?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

שתי שאלות:
א. קראת את הקובץ "הוראות ומידע" שבתיקייה?
ב. איזו מערכת הפעלה יש לך?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא