[הורדה] המסע שלי לעולם הדמיון

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

[הורדה] המסע שלי לעולם הדמיון

שליחה על ידי Og »

שם המשחק בעברית: המסע שלי לעולם הדמיון
שם באנגלית: My Journey (?)
שמות נרדפים: המסע לעולם הדמיון , המסע שלי בעולם הדמיון
חברה: קומטל משחקי מחשב בע"מ (Comtale) ו- The Moon Company
שפה: עברית (מקורי)
שנה: 1999
מערכת הפעלה: חלונות
סוג כיווץ: WinRAR SFX
גודל מכווץ: 148MiB
גודל לאחר פריסה: 605MiB
עזרים:
סיקור (תודה ל-ben10100 על הסיקור):
כשמתחילים לשחק ב"מסע שלי לעולם הדמיון" אי אפשר לדעת מה צופה לנו העתיד, עד שמגיעים לחדרנו שני יצורים מצחיקים בשם פופקי [שילוב של חתול ודב כנראה] ופרפרית, ולוקחים אותנו להרפתקה קסומה בעולם שכולו קסם והמצאות, "עולם הדמיון".

בעולם הדמיון, אתה זוכה להיות הגיבור הראשי, לצד פופקי ופרפרית, מה שמוסיף המון לחווית המשחק.
המשחק בנוי בצורה של שלבים, שבכל אחד מהשלבים אנחנו פוגשים מגוון יצורים – חמשת החושים, האינדיאנים, גברת סימן שאלה ועוד. בכל שלב אנחנו חווים הרפתקאות קסומות בתחומים שונים, ומשחקים במשחקונים ברמות קושי שונות.

עלילת המשחק מאוד נחמדה, והמשחק עצמו יכל להיות הרפתקה נחמדה בשבילנו, וחוויה מלמדת בשביל האחים הקטנים. הגרפיקה הטובה מאוד יחסית לתקופה (1999), הדמויות שפונות אלינו באופן אישי, והמוסיקה המדהימה ברקע באיכות מעולה, גורמים לנו להישאב לתוך המשחק, ולהרגיש ממש כאילו אנחנו נכנסים אל תוך מסך המחשב.
הדבר היחיד שהפריע לי באופן אישי, זה שההרפתקה נראית די ארוכה כשמסתכלים במפה, אבל היא מסתיימת מאוד מהר. עוד כמה שלבים לא היו מזיקים.
לסיכום – זהו משחק קסום, מלא הרפתקאות ויצורים מרתקים. אני ממליץ עליו בחום.

תמונות(ללחוץ להגדלה):
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את המסע שלי לעולם הדמיון.

הוראות הפעלה לחלונות XP
פריסה:
לאחר הורדת הקובץ יש לחלץ (לפרוס) אותו, כדי לעשות זאת לחצו עליו לחיצה כפולה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך. בסיום החילוץ תיווצר תיקייה בשם myjourney, יש להיכנס אליה להמשך ביצוע ההוראות.
הפעלה:
ראשית יש להפעיל את הקובץ install.bat ולחכות שיסיים (בערך שנייה או שתיים), לאחר מכן יש ללחוץ עם כפתור העכבר הימני על הקובץ RUN.EXE ולהחיל מצב תאימות לחלונות 95. אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, קראו כאן:
http://www.old-games.org/compat.php" target="_blank
בסיום, ניתן להפעיל את המשחק ע"י לחיצה כפולה על הקובץ run.exe.
אגב, מומלץ, אבל לא חובה, לקרוא את ההערות להלן:

הערות
1. שימו לב, במקור משחק זה מותאם אישית לשם הילד/ילדה. כלומר, כאשר הייתם רוכשים את המשחק הייתם מקבלים איתו תקליטון אישי שהיה מכיל את הפרטים על ילדכם והקלטות של המדובבים עם שמו שישולבו בעלילה. ההקלטות הנ"ל אינן קיימות בהורדה זו ולכן בכל פעם שהיו צריכים לקרוא בשם הילד/ילדה, תהיה שניה של שקט.
אם ברשותכם התקליטון (דיסקט) המקורי עם פרטיכם, אתם יכולים להתקין אותו תחת האפשרות "הוספת משתמש" בתפריט.

2. מכיוון "שההתקנה" מעתיקה קבצים לשורש הכונן, יתכן שמשתמשים מוגבלים (שאינם מוגדרים כ"מנהל המחשב") לא יצליחו להתקין את המשחק במערכות הפעלה עם אבטחה גבוהה (ויסטה, למשל). כדי להתקין את המשחק במצב כזה, יש להפעיל את הקובץ install.bat כמנהל המחשב.

3. המשחק מכוון לילד זכר. אם אתם רוצים להפוך את כל הדיבוב במשחק ללשון נקבה היכנסו לתיקייה GENDER והפעילו את הקובץ FEMALE.BAT.

4. ההתקדמות נשמרת בתיקייה USERS שבתיקיית המשחק. אם תרצו למחוק את המשחק אך לשמור את התקדמותכם, זו התיקייה שתצטרכו לגבות.

5. כדי להסיר את המשחק, יש למחוק את התיקייה GAME שבשורש הכונן בו נמצא המשחק ואת הקובץ MYSTORY.SIG שנמצא גם הוא בשורש ואז למחוק את תיקיית המשחק.
ben10100
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] המסע שלי לעולם הדמיון

שליחה על ידי ben10100 »

אתה מלך!!! פשוט מלך!!!
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תודה.
אם אתה נתקל באיזושהן בעיות, אפילו אם הן קטנות ואתה מצליח להסתדר איתן, תאמר לי. פשוט לא היה לי זמן לבדוק את המשחק לעומק.
אורח

שליחה על ידי אורח »

יש לי בעיה:
יש לי וינדוס אקס פי ו כשאני נכנס למשחק אחרי הסרטון פתיחה זה מפסיק לדבר ולאחר שאני מוצא איזה מפתח אז המשחק נתקע ואי אפשר להמשיך.(המשחק נתקע אבל אני יכול להכנס למפה ולתפריט הראשי פשוט אני לא יכול להמשיך)
ben10100
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ben10100 »

אוקיי - יש בעיה.
באמצע ההורדה, זה פתאום יוצא, ונכנס לתוכנה של הפריסה. זה פורס את הקובץ, ובסוף כותב שיש שגיאה. מופיעה תיקייה של המשחק איפה ששמרתי, אבל הקובץ של המשחק לא עובד.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

ben10100 כתב:באמצע ההורדה, זה פתאום יוצא, ונכנס לתוכנה של הפריסה.
לחצת "פתח" ? היית צריך לבחור "שמור בשם". תוריד שוב אבל תשמור במקום לפתוח את הקובץ וכשזה מסתיים תוודא שגודל הקובץ הוא 385 מגה.
אורח כתב:יש לי בעיה:
יש לי וינדוס אקס פי ו כשאני נכנס למשחק אחרי הסרטון פתיחה זה מפסיק לדבר ולאחר שאני מוצא איזה מפתח אז המשחק נתקע ואי אפשר להמשיך.(המשחק נתקע אבל אני יכול להכנס למפה ולתפריט הראשי פשוט אני לא יכול להמשיך)
תן עוד פרטים בבקשה: עשית הכל לפי ההוראות? חילצת והפעלת את INSTALL.BAT ? הפעלת שינית הגדרות? האם אתה מנהל המחשב?
ben10100
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ben10100 »

אהה אוקיי. זה כנראה מסביר את הבעיה
"><
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אגב, אני גם ניסיתי להוריד אבל השרת כנראה ממש עמוס... לא הייתי ממליץ להוריד בכזו מהירות איטית כי יש סיכוי סביר שזה יפסיק באמצע.
אז או שתשתמש במנהל הורדות כמו FDM או שתנסה מחר מוקדם בבוקר ואני מאמין שהמהירות תשתפר פלאים.
דניאל עבדו

יש לי בעיה

שליחה על ידי דניאל עבדו »

יש לי בעיה
אני התחלתי את המשחק
אבל כשזה הגיע לי לשלב שבו צריך לשים תשיקויים זה נתקע
כשיצאתי בעזרת מנהל המשימות ונכנסתי למשחק שוב זה נתקע לי עעל ההתחלה
מה לעשות?? :(
ben10100
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ben10100 »

סיקור למשחק, כמו שביקשת:

סיקור – המסע שלי לעולם הדמיון:

כשמתחילים לשחק ב"מסע שלי לעולם הדמיון" אי אפשר לדעת מה צופה לנו העתיד, עד שמגיעים לחדרנו שני יצורים מצחיקים בשם פופקין [שילוב של חתול ודב כנראה] ופרפרית, ולוקחים אותנו להרפתקה קסומה בעולם שכולו קסם והמצאות, "עולם הדמיון".

בעולם הדמיון, אתה זוכה להיות הגיבור הראשי, לצד פופקין ופרפרית, מה שמוסיף המון לחווית המשחק.
המשחק בנוי בצורה של שלבים, שבכל אחד מהשלבים אנחנו פוגשים מגוון יצורים – חמשת החושים, האינדיאנים, גברת סימן שאלה ועוד. בכל שלב אנחנו חווים הרפתקאות קסומות בתחומים שונים, ומשחקים במשחקונים ברמות קושי שונות.

עלילת המשחק מאוד נחמדה, והמשחק עצמו יכל להיות הרפתקה נחמדה בשבילנו, וחוויה מלמדת בשביל האחים הקטנים. הגרפיקה הטובה מאוד יחסית לתקופה (1999), הדמויות שפונות אלינו באופן אישי, והמוסיקה המדהימה ברקע באיכות מעולה, גורמים לנו להישאב לתוך המשחק, ולהרגיש ממש כאילו אנחנו נכנסים אל תוך מסך המחשב.

הדבר היחיד שהפריע לי באופן אישי, זה שההרפתקה נראית די ארוכה כשמסתכלים במפה, אבל היא מסתיימת מאוד מהר. עוד כמה שלבים לא היו מזיקים.

לסיכום – זהו משחק קסום, מלא הרפתקאות ויצורים מרתקים. אני ממליץ עליו בחום.
דניאל עבדו

יש בעיה

שליחה על ידי דניאל עבדו »

בשלב של השטיח כשאני בא ללחוץ על צבע זה נותן לי הודעת שגיעה שאני יכול להמשיך או להפסיק, אם אני ממשיך אני לא יכול ללחוץ שוב על צבע כי זה ייעשה לי שוב תהודעה
מה לעשות?
ben10100
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ben10100 »

גם לי יש אותה בעיה
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

שלח לי את השמירה (תיקיית USERS מכווצת) ואני אבדוק.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

זה מוזר, בדקתי במחשב הראשי שלי ועל שתי מכונות וירטואליות (XP ו-98, שתיהן על המחשב שלי) וזה עבד בסדר, עכשיו בעקבות מה שאתם אומרים, התקנתי על מחשב ואחר ובאמת אני מקבל בדיוק אותו הדבר כמוכם: תקיעות רנדומליות. כשזה נתקע, אפשר לחזור לתפריט הראשי אבל אז שום דבר לא מגיב (גם יציאה מהמשחק).

בכל מקרה, החלת מצב תאימות לחלונות 95 פתרה את הבעיה לחלוטין אצלי, אז עשו כמוני (על הקובץ RUN.EXE ואותו גם תפעילו, לא את START32).

הגעתי רק עד החלק של הלטאה, אז יכול להיות שהבעיה "בשלב של השטיח" עדיין קיימת. אם כן, אז כפי שאמרתי מקודם, שלחו לי שמירות ואבדוק.

אה, ותודה על הסיקור, בן. הוא טיפה יותר קצר ממה שאני רגיל, אבל הוא מנוסח יפה.
livnat

שליחה על ידי livnat »

שמרתי את קובץ ההורדה לכונן וכשסיימתי לפרוס אותו נאמר לי שקובץ SOUND לא תקין ושייתכן כי העותק לא טרי\פגום..יכול להיות שיש בעיה במשחק שלך..אגב יש לי ווינדוס XP
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא